Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(Alsė @ 2011 05 07, 12:31)
Sveikos, mamytės.
Norėčiau pradėti sūnų leisti į muzikinę mokyklą groti pianinu.Kaip manot, ar dar ne per mažas?Jei pradėtų lankyti rugsėjį, jam būtų 4,9m.

Į muzikos mokyklą priima vaikučius nuo 7 metų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alsė @ 2011 05 07, 14:31)
Sveikos, mamytės.
Norėčiau pradėti sūnų leisti į muzikinę mokyklą groti pianinu.Kaip manot, ar dar ne per mažas?Jei pradėtų lankyti rugsėjį, jam būtų 4,9m.


Nemanau, kad yra prasmes tokiam mazam mokintis (iskyrus tuos atvejus, kai tevai patys muzikos fanatai ir namie ar taip ar taip visa diena sedi prie instrumento, tai ir vaikas ipranta) biggrin.gif
I normalias muzikos mokyklas priima tais paciais metais, kaip ir i pirma klase... g.gif
Aisku uz pinigus, privaciai, tai betkokio amziaus vaikus mokina... ax.gif Net kudikiu baletai siais laikais yra.. tongue.gif

Bet geriau leiskite i choriuka koki, prasidainuos, nateles papaisys, o kai jau bent gama mokes, tai vis lengviau orentuosis, kai priaugs iki instrumento. 4u.gif
Rekomenduociau Bernardinu chora. Labai gera maziuku mokytoja. thumbup.gif
Atsakyti
Elzbieta,Emja, ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
[quote=Alsė,2011 05 07, 13:31]
Sveikos, mamytės.
Norėčiau pradėti sūnų leisti į muzikinę mokyklą groti pianinu.Kaip manot, ar dar ne per mažas?Jei pradėtų lankyti rugsėjį, jam būtų 4,9m.

pvz Kaunas:
I-oji muzikos mokykla:
Į ankstyvojo muzikinio ugdymo klasę priimami 5-6 metų amžiaus vaikai.
Naujalio : parengiamąją grupę priimami 4 - 6 metų vaikai, patikrinus jų muzikinius bei fizinius duomenis.


Mano dukra pradėjo mokytis groti dar neturėdama penkerių.
Atsakyti
Maniskis grot pradejo beveik 5m. Kol kas ne karto nesigailejom, kad per anksti. Mokytoja fantastiska. Vaikui idomu. Pirmuosius metus ejom privaciai, sekanciais metais stojo i mokykla i ankstyv ugdymo klase. Siais laikais ir dvimecius jau moko groti instrumentu, tik gal LT dar nera tokios praktikos. Mes ne japonai. Daznai tevu misija baigiasi tik tuo, kad atveda vaika. O muzika reikalauja nuolatinio darbo, kad ir 10-15min., bet kasdiena. Man tai labai juokinga, kai tevai sako, kad mes ne muzikantai, nieko cia nesuprantam. Tai tipo vaikas muzikantas, jau turi viska suprasti ir zinoti tongue.gif
Atsakyti
Brigit galit parasyt korepetitores pas kuria privaciai mokes Jusu sunus kontaktus ir kainas i az
gal ir kitos mamos parasts.
Buciau labai dekinga 4u.gif

nera "per anksti". yra tautos, neminesiu...,labai gabios, ne todel, kad jie is kito molio, o tiesiog ju vaikai lavinami, samdomos mokytojos...nuo pat gimimo todel is ju 90 % isauga labai talentingi ir gabus zmones.
Vienai muzikos mokyklos mokytojai skambinu ir sakau, kad norim, kad su vaiku uzsiimtu. ji taip nustebo, nes anksti jos manymu...
Absurdas, kai tevai nori, kad vaikas 8 metu jau grotu didziojoj scenoj, bet bendram isprusimui niekad neperanksti.
Atsakyti
Dėl mažų vaikų mokymo- yra labai geras ir labai profesionalus dalykas: Čiurlionio mokykloje yra tokia Minimūza. Ten būna dainavimo, ritmikos pamokėlės du kartus per savaitę, bent pernai kaina buvo 60-70 lt per mėnesį. Be to norintys gali papildomai mokytis instrumento - pasirinktinai pianino, smuiko, dūdelės - dėsto tikri profesionalai Čiurlionio mm dėstytojai, tad nekils vėliau problemų, kad išmoko ne taip rankytes laikyti, kūriniai grojami pagal vaiko gabumus ir t.t. Papildomų pamokų (1 k./sav) kaina 100lt/mėn. Priėmimas jau buvo, bet paprastai į Minimūzą būna papildomas priėmimas rudenį. Priėmami vaikai nuo 4 metų, atskiros grupės pagal amžių.
http://www.cmm.lt/cm...ent/view/20/23/

Gal malonumo ten labai daug nėra, nes orientuojamasi į rezultatą, bet jei jums reikia rezultato, o ne vien proceso, tai labiausiai tinkamai vieta. Bent jau mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2te: 29 birželio 2011 - 12:30
Sveiki, mano 9 m. sunus nori mokytis groti saksofonu (jau kažkur pamatė) smile.gif Gal galite patarti į kokią muzikos mokyklą Vilniuje leisti, kad visai noras nedingtu muzikuoti smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Matau daug vaikų šviečiasi muzikos grožiu. Tai ištikrųjų yra labai gerai bentjau mano nuomone. Tiktai verta juos leisti, nes po to jie tik džiaugsis tuo. Atsimenu kaip aš prieš 4 metus sakiau, kad NEISIU, bet vieną dieną mama grįžta iš darbo ir sako:
- Sakyk kokiu grosi instrumentu, nes aš tave jau užrašiau ir prašymo jau neisiu atsiimti. Aš netekus žado vos išlemenau ,,čele" (mano sesė tais metais baigė violončelę tai žinojau kaip ji sakoma šnekamojoje kalboje). Bet esu labai patenkinta, nes groju simfoniniam orkestre. Atsiprašau, kad truputį pasigyriau apie orkestra.
Atsakyti
VILNIETES!!!!
Mano sunui 4 metai, nuo 2,5 metu jis domisi gitara ir pianinu, vos ne kasdien sako, kad nori mokytis groti, o as nerandu Vilniuje mokykleliu, kuriuose butu mokinami tokio amziaus vaikai. Na nebent bureliai keli, kuriuoe tik zaidimai vyksta... Gal kas gali ka patarti...
Atsakyti
QUOTE(Auklyte-mokytoja @ 2011 08 30, 15:10)
VILNIETES!!!!
Mano sunui 4 metai, nuo 2,5 metu jis domisi gitara ir pianinu, vos ne kasdien sako, kad nori mokytis groti, o as nerandu Vilniuje mokykleliu, kuriuose butu mokinami tokio amziaus vaikai. Na nebent bureliai keli, kuriuoe tik zaidimai vyksta... Gal kas gali ka patarti...


Tai tik zaidimo forma ir turi buti tokio amziaus vaikams, jei aisku neturite tikslo atgrasinti vaiko nuo visu noru mokintis.
Ko gero pati niekad nesimokete muzikos 4u.gif
Nes kitaip zinotumete kaip tai pradzioje nuobodu, neidomu ir sunku maziems vaikams... ax.gif
Su gitara apskritai nereiktu skubeti, net ir mazos gitaros stygu dar toks vaikas neapglebs...
Pradeti geriausia nuo kokio chorelio, prasidainuoti, klausa pasitikrinti, nateles ismokti piesti, o jau po meteliu kitu - nuo kokiu sesiu metu imtis instrumento.
Bet jei skubate, tai uz nemazus pinigus - visada atsiras mokytoju privaciai 4u.gif

p.s. Beje visose muzikos mokyklose yra Ankstyvojo ugdymo skyriai, ten priima nuo 4 metu. Tai kaip paruosiamoji mokyklele i muzikos mokykla. Pav. Algirdo mokykloje tikrai yra, tik gal jau priemimas baigesi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzbieta: 30 rugpjūčio 2011 - 16:02
Mano dukra pradėjo lankyti nuo 3 klasės dabar jau 7 - okė (ne muzikos mokykloj ) ir skundžiasi man kad nenori lankyti. Ji muzikos mokykloj 4 -okėsmile.gif šiandien buvo ten rugsėjo pirma o ji nenuėjo , ji taip vengia pamokų tenai . Nors mokytojos sako kad taip visada būna tuo metu o vėliau vėl nori o kas nebelanko muzikos mokyklos veliau gailisi smile.gif Jai ten puikiai sekasi gauna vien 10 , nuostabiai dainuoja visur ja stato dainuot i, ir vieną pastato bigsmile.gif o ji visvien nenori jos lankyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mother22: 01 rugsėjo 2011 - 14:24