Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

reikia patarimo -gyvename vilniuje, fabijoniskese,prie mandarino. siais metais pirma klase padesiantis sunus nori eiti i muzikos mokykla mokytis groti gitara......labai prasau patarkite kokia mokykla rinktis...tuo labiau kad kaip suprantu, pavasari buna kazkokie stojamieji.
P.S. pati nesu jokia muzikale- mokytis muzikos - sunaus noras......
buciau dekinga uz bent kokias nuorodas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausmare: 27 vasario 2010 - 14:04
Sveiki,manau as jums galeciau duoti labai vertinga patarima.Mes esam is Kauno,mano dukra dabar 7 klaseje muzikos mokykloje,kurioje mokosi nuo pirmos klases,jos specialybe gitara,ir nuo pirmos klases buvo gitara,paskui atsirado papildomas instrumentas pianinas.Ji turejo puikia mokytoja gitaros,labai gera,nu labai gera visom prasmem kuri issikele i Vilniu ,moko ten vaikus ,ruosia konkursam ,jei sudomino galesiu duoti jos telefona ar dar ka patarti
Atsakyti
QUOTE(lol @ 2010 03 03, 09:59)
Sveiki,manau as jums galeciau duoti labai vertinga patarima.Mes esam is Kauno,mano dukra dabar 7 klaseje muzikos mokykloje,kurioje mokosi nuo pirmos klases,jos specialybe gitara,ir nuo pirmos klases buvo gitara,paskui atsirado papildomas instrumentas pianinas.Ji turejo puikia mokytoja gitaros,labai gera,nu labai gera visom prasmem kuri issikele i Vilniu ,moko ten vaikus ,ruosia konkursam ,jei sudomino galesiu duoti jos telefona ar dar ka patarti


labai butu gerai
laukiu tel. jei nebutu per sunku i el pasta: ausmare@gmail.com
jei labai neapsunkintu, kokia ta pati pradzia mokymosi gitara? kiek kainuoja instrumentas? patys mokslai?
as ne muzikas, bet mazius jau nuo treju metu apie gitara zyzia...
Atsakyti
Norėčiau paklausti mamyčių gal kurių vaikučiai lanko muzikos mokyklą, ankstyvąjį ugdymą (5-6 m. vaikams). Įdomu ką jie ten veikia? Ar vaikams patinka? Nes kiek žinau muzikos mokyklos mokytis groti su instrumentu priima tik nuo 7 m. t.y. pirmokus. O ankstyvasis ugdymas yra mažesniems/
Atsakyti
Negi nėra ne vieno šešiamečio vaikučio lankančio muzikos mokyklą?
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2010 05 05, 23:21)
Negi nėra ne vieno šešiamečio vaikučio  lankančio muzikos mokyklą?


Mano dukra muzikos mokyklą pradėjo lankyti būdama 5-erių. smile.gif Pirmaisiais metai pamokėlė trukdavo 30 min, vaikučiai dainuodavo, mokėsi rašyti natas, ritminių pratimų mokėsi, klausėsi muzikos. Antrais metais jau pradėjo groti irgi buvo ikimokuklinis ugdymas. Trečiais metais jau 1 klasė ir solfedis prasidėjo. labai džiaugiuosi kad anksčiau pradėjau leisti. Ir mokytoja sakė tikrai neperasnksti. Mes lankom Druskininkų M.K.Čiurlionio muzikos mokuklą. 4u.gif
Atsakyti
Dičkis nuo 5 metų lankyt pradėjo "Varpelio" muzikos mokyklą. Tai jie natas mokėsi, ritmą plojo. Jiems ir pianino pamokos būdavo.
Atsakyti
gal kas zinote kaip vaikams sekasi mokytis smuiku? sako kad turi buti ilgas mazasis pirstelis ir gana sunku? kaipjus manot?
Atsakyti
gal kieno vaikuciai mokes groti smuiku? pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi domina, kaip sekes su smuiku susitvarkyti? Galvojam leisti nuo rudens savo berniukeli 5,5 metu.
Atsakyti
gal zinote mamytes kaip reikia rinktis smuika blink.gif , kokios ju kainos, is kur pirkti? Kaip butu saunu kad kas parasytumet. smile.gif
Atsakyti
Del smuiko manau geriausiai pasitarti su mokytoju. Mano dukra kai lanke gitara, tai viska susake mokytojas.
Atsakyti