Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(Jolete @ 2008 10 14, 16:40)
Manau pirmiausia reikėtų išsiaiškinti vaiko muzikinius gabumus, muzikinę klausą patikrinti, neužtenka vien tik noro.

Svarbiausia mokykloje mums nustatė, kad jis turi gerai išlavintą klausą, gerą ir stiprų balsą. Taigi atrodo, kad duomenys lyg ir tiktų. Bet deja mes stojom per papildomą priėmimą, tai labai mažai vietelių, ir greičiausiai ten priėmė jau ruoštus. Bandysim kitais metais. gal pasiseks...
Atsakyti
QUOTE(PAUKSTELIS @ 2008 10 14, 17:14)
Svarbiausia mokykloje mums nustatė, kad jis turi gerai išlavintą klausą, gerą ir stiprų balsą. Taigi atrodo, kad duomenys lyg ir tiktų. Bet deja mes stojom per papildomą priėmimą, tai labai mažai vietelių, ir greičiausiai ten priėmė jau ruoštus. Bandysim kitais metais. gal pasiseks...


Tuomet sėkmės jums dideliausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 10 14, 17:40)
Manau pirmiausia reikėtų išsiaiškinti vaiko muzikinius gabumus, muzikinę klausą patikrinti, neužtenka vien tik noro.

Kartais uztenka tik noro, nes vaiku klausa daugiau ar maziau galima islavinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siule @ 2008 10 15, 10:24)
Kartais uztenka tik noro, nes vaiku klausa daugiau ar maziau galima islavinti  4u.gif


Kalbate iš patirties ar tik taip galvojate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 10 15, 12:30)
Kalbate iš patirties ar tik taip galvojate?  g.gif

Pati dirbu su vaikais. Vieni vaikai po pusmecio jau padaro didele pazanga, kitiems gal reikia metu, dvieju, o gal ir daugiau. Nuo amziaus, imlumo ir igimtu gabumu priklauso. Bet nera tokiu, kurie savo noru besimokydami nezengtu nors keliu zingsneliu pirmyn. Nebent muzikuoja tevu verciami, tada jau kita kalba.
Atsakyti
QUOTE(siule @ 2008 10 15, 11:10)
Pati dirbu su vaikais. Vieni vaikai po pusmecio jau padaro didele pazanga, kitiems gal reikia metu, dvieju, o gal ir daugiau. Nuo amziaus, imlumo ir igimtu gabumu priklauso. Bet nera tokiu, kurie savo noru besimokydami nezengtu nors keliu zingsneliu pirmyn. Nebent muzikuoja tevu verciami, tada jau kita kalba.


Aš geriau pasisakysiu iš mokinio pozicijos biggrin.gif Labai gerai atsimenu pamokas kartu su nemuzikaliais vaikais. Tada iš tiesų tai nervuodavo tokie klasiokai pvz., per solfedžio pamokas, nu niekaip nesuprasdavau kaip jiems ten nesigauna, bet dabar tai pilnai suprantu jų tas kančias. Iš tiesų tai buvo kančios ir daugumai jos tęsėsi tikrai ne metus ir ne du, bet tas didelis noras juos tempdavo. Nu bet ne kokie muzikantai gaunasi, kai muzikinė klausa silpna. ( Čia jau dabartinė praktika kalba).
Dabar pati jau būdama mama savo vaiko jokiais būdais net neleisčiau muzikuoti, jeigu tam nėra gabumų ir beje neleidžiu, nors taip tikėjausi, kad kartu galėsim groti.
Atsakyti
QUOTE(siule @ 2008 10 15, 11:24)
Kartais uztenka tik noro, nes vaiku klausa daugiau ar maziau galima islavinti  4u.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif
QUOTE(Jolete @ 2008 10 15, 13:20)
Dabar pati jau būdama mama savo vaiko jokiais būdais net neleisčiau muzikuoti, jeigu tam nėra gabumų ir beje neleidžiu, nors taip tikėjausi, kad kartu galėsim groti.

O aš manau verta bent pabandyti mirksiukas.gif , dar ypač jei vaikas nori ax.gif Mano praktikoje dažnas atvejis, kai vaikui visiškai tas neįdomu, bet pvz. mamai labai reikia, kad jis mokytusi...nu tada tai jau draskykis kiek nori, rezultatas nulinis. O jei vaikui patinka, tai tikrai galima pasiekti nemažai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 10 15, 14:20)
Nu bet ne kokie muzikantai gaunasi, kai muzikinė klausa silpna. ( Čia jau dabartinė praktika kalba).
Dabar pati jau būdama mama savo vaiko jokiais būdais net neleisčiau muzikuoti, jeigu tam nėra gabumų ir beje neleidžiu, nors taip tikėjausi, kad kartu galėsim groti.


smile.gif Tikrai, neleiskit jokiais budais vaiko muzikuot, dar netycia blogu muzikantu taps.

O jei rimtai, tai as manau, kad bet koks muzikavimas lavina zmogu. Visai nebutina tureti tiksla tapti muzikantu. 4u.gif

(Yra daug sportuojanciu zmoniu, kurie visai nesiekia buti geriausiais sportininkais ir dalyvauti olimpiadoje, bet visvien sportuoja smile.gif )
Atsakyti
Noriu paklausti, o ka vaikai veikia per solfedzio pamokas? As apytiksliai tik suprantu, kad natas mokinasi? Kokia ten ta kankyne? blink.gif 4u.gif Nieka neismanau tai sory biggrin.gif
Atsakyti
Aš už tai, kad vaikas lankytų būrelius, tobulėėtų ir turėtų kuo mažiau laiko nieko neveikimui. Dukra baigė muzikos mokyklą ir labai laiminga, su specialybės mokytoja iki šiol bendrauja el. paštu, kai grįžtame į LT visada susitinka. Buvo visko doh.gif doh.gif doh.gif Ir akademinės atostogos pusmečiui, tačiau parėjo tas sunkus amžius ir pati pasakė, kad nori grįžti ir pabaigti. O paskui labai gailėjo, kad išvažiavom iš Lt, nes norėjo ir baigus tą mokyklą lankyti toliau (mokintis groti ir dainuoti chore).
Jei bus noro bent pradžioj galima suderinti ir sportą, ir muziką, o vėliau rinktis, tik čia jau reikia tėvų pasišventimo, nes gali tekti vežioti (imu Vilniaus atstumus, nežinau kaip kituose miestuose ax.gif )
O blogi mokytojai būna blogiems mokiniams ax.gif Atlantida, pati sakai, kad buvai bloga mokinė, tai kodėl mokytojai turėjo tave girti? Manau, jei būtum atėjus pasiruošus į pamokas, tai ir mokytojai būtų pagerėję (nors būna ir išimčių, tačiau negali vienoj muzikos m-loje dirbti vieni žvėrys schmoll.gif )
Atsakyti
Aš pati baigiau tradicinę muzikos mokyklą, o po to - Muzikos Akademiją. Šiuo metu gailiuosi tik dėl vieno - vietoj fortepijono norėčiau studijuoti chorinį dainavimą. paaiškinsiu kodėl - dėl bendravimo, dėl kelionių, dėl nerealaus KOMANDOS pojūčio.
mokymasis muzikos duoda daug naudos smegenims, lavina tokius sugebėjimus, kurie vaikui bus reikalingi ateityje - koordinacija, atminties lavinimas, komandiniai sugebėjimai, mokėjimas įsiklausyti į kitą balsą, nuomonę ir t.t. dar labai svarbu - vaikui lieka mažai laiko bastytis gatvėmis.
man atrodo, kad jei vaikui patinka studijuoti, jei jis turi didžiulę motyvaciją, jei geras ryšys su mokytoju - muzikos mokykla ne atima vaikystę, bet ją praturtina. ir paskui lieka tik patys gražiausi ir šilčiausi prisiminimai. Atlantida, siūlau neprojektuoti savo neigiamos patirties, o leisti dukrai pabandyti 4u.gif
Atsakyti
As kaip ir atlantida baigiau 5 muzikos mokykla Vilniuje. Be to, kad turejau minimalius muzikinius sugebejimus, dar ir mokiausi minimaliai... po siai dienai nesuprantu, kaip mokytojai mane toleravo ir kaip, aplamai, leido pabaigti ta mokykla teigiamais pazymiais bigsmile.gif Taigis, nebuvo ta mokykla tokia jau baisi, buvo joje tikrai prudai supratimo ir geranoriskumo. Ale man irgi kazin kiek pasitikejimo savimi nepridejo, o ir laiko nemazai sunaudojo...
Klausimas, kaip jauciasi vaikas, kuris nelabai turi gabumu imestas i tokia "talentu kalve". Tikrai nekaip... Man buvo sunku, tai ir motyvacija buvo minimali (vistik vaikui skaudu matyt, kad kiti zymiai geresnius rezultatus pasiekia zymiai mazesnemis pastangomis...)
Mano mergina kaip ir as su laabai vidutiniais muzikiniais gebejimais, tai ir neleidziam muzikuot. ritma jaucia, tai siuo gyvenimo laikotarpiu balerina vaizduoja, o siaip jau prie sporto ja labiau traukia... natura tokia. Atkakli ir raumeninga lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bande smuika puse metu ale schmoll.gif o vaikinukas kaip tik, matosi, kad gali muzikantas gautis. Jis nieko pries muzikos mokykla, lanko minimuza, papildomai fortepiono pamokas, mokytojos giria, jam irgi smagu, nes tikrai jau dabar minimaliom pastangom nemazai pasiekia...
Taigi, mano manymu, tradicine muzikos mokykla - pirmiausia gabiems, o geriausia dar prie gabumo ir motyvuotiems vaikams 4u.gif
Atsakyti