Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(Atlantida @ 2008 08 20, 10:44)

Dar manau, kad tradicine muzikos mokykla atima is vaiko puse vaikystes.

blink.gif Nu čia gal per žiauriai pasakyta, nors manau, kad taip kalba jūsų pačios patirtis ir nemeilė tokiam ugdymui.......

O talentas atsiskleidžia ir matomas greitai, tik yra vienas bet: tam, kad jis neužgestų reikia ne tik profesionalaus pedagogo, bet ir paties vaiko darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, tikrai manau, kad is manes buvo atimta puse vaikystes. Bet vat ir idomu butu rast zmoniu, kuriu paciu prisiminimai apie tradicine muzikos mokykla kitokie. Ar kuriu vaikams ten is tiesu patinka ir gera.

O del talento...Pazinojau toki berniuka, tikrai talentinga, keliu konkursu laureta. Bet jis vis vien buvo vaikas - ir patingedavo, ir noredavo mest ta muzikos mokykla kartas nuo karto, o verciau pradeti lankyti krepsini. Bet mama ji versdavo kasdien groti pora valandu per diena. Bet vat ar suderinama prievarta ir papildomas ugdymas?

Man siuo poziuriu mielesne Suzuki mokykla, kuria seniau lankem, dabar deja neturim tokios galimybes - per toli. Ten viskas remiasi vaiko noru, kitu vaiku ir tevu pavyzdziu... Bet vel gi - jei tas noras tik kartais, normaliai vaikas nieko gali ir neismokti. Bet gal to ir nereikia?
Atsakyti
QUOTE(Treja @ 2008 08 20, 21:52)
Kas čia per muzikos mokykla g.gif ....tokius mažus priima g.gif

Mes į priešmokyklinę klasę eisim.
Atsakyti
Pradedam lankyti priešmokyklinę klasę muzikos mokykloje. Abejoju ar jau reikia iš karto pirkti pianiną, o jeigu nebenorės lankyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma Liu @ 2008 09 02, 16:32)
Pradedam lankyti priešmokyklinę klasę muzikos mokykloje.  Abejoju ar jau reikia iš karto pirkti pianiną, o jeigu nebenorės lankyti g.gif

Mes ir tik pradedame, ir labai abejoju ar verta iš karto pirkti pianiną. O jus kokioje mokykloje ?Kiek jums užsiėmimų per savaitę?
Atsakyti
QUOTE(NEINE @ 2008 09 02, 17:43)
Mes ir tik pradedame, ir labai abejoju ar verta iš karto pirkti pianiną. O jus kokioje mokykloje ?Kiek jums užsiėmimų per savaitę?

Mes mokomės Šiauliuose. Šiandien buvome pas mokytoja, tai sakė, kad reiktų iš karto turėti instrumentą. Bet aš suabejojau, ar tikrai vaikas kantriai mokysis, nes sakė daug kas po priešmokyklinės klasės nebenori toliau lankyti. O instrumentas gi ne 100 lt kainuoja, kur reikės paskui dėti g.gif Mums per savaitę bus dvi instrumento pamokos ir dar viena pamoka bendra dainavimo.
Atsakyti
Mano sūnus paruošiamąją Muzikos mokyklos klasę (berniukų choras) baigė pernai. Šiemet pirmokas, bet instrumentą leidžia rinktis šiemet arba kitąmet. Kadangi jis dabar ir vidurinėj mokykloj pirmokas, manau neperkrausiu, grot mokinsimės tik nuo kitų metų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2005 12 22, 16:14)
Aš savo vyresnėlį leidžiu nuo antros klasės. Bet jis lanko privačiai. Todėl eina tik į grojimo ir solfedžio pamokas. Manau, jei vaikas rodo norą, tai kuo anksčiau pradės tuo geriau .

Norėčiau paklausti, kaip pakliūti į muzikos mokyklą. Nes skelbiama, kad priimam visus norinčius, o mano vaikis ir nepateko. Tai baisiai nusiminė. O juk svarbiausia, kad jis norėjo pats. Tai gal žinai kaip privačiai ruošti būtų galima? ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(PAUKSTELIS @ 2008 10 12, 11:47)
Norėčiau paklausti, kaip pakliūti į muzikos mokyklą. Nes skelbiama, kad priimam visus norinčius, o mano vaikis ir nepateko. Tai baisiai nusiminė. O juk svarbiausia, kad jis norėjo pats. Tai gal žinai kaip privačiai ruošti būtų galima? ačiū labai


Ar buvo kokie nors argumentai dėl ko nepateko? Kiek žinau būna solfedžio stojamasis egzaminas pradžioj.
Atsakyti
QUOTE(PAUKSTELIS @ 2008 10 12, 13:47)
Norėčiau paklausti, kaip pakliūti į muzikos mokyklą. Nes skelbiama, kad priimam visus norinčius, o mano vaikis ir nepateko. Tai baisiai nusiminė. O juk svarbiausia, kad jis norėjo pats. Tai gal žinai kaip privačiai ruošti būtų galima? ačiū labai

Susiraskit mokytoja, kad padetu pasiruosti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PAUKSTELIS @ 2008 10 12, 12:47)
Norėčiau paklausti, kaip pakliūti į muzikos mokyklą. Nes skelbiama, kad priimam visus norinčius, o mano vaikis ir nepateko. Tai baisiai nusiminė. O juk svarbiausia, kad jis norėjo pats. Tai gal žinai kaip privačiai ruošti būtų galima? ačiū labai

O kokioj mokykloj šitaip buvo skelbiama g.gif Kiekvienoj muzikos mokykloj būna stojamieji egzaminai, ir be abejo ne visi patenka...Privatus mokytojas, kuris paruoštų - tikrai gera išeitis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siule @ 2008 10 14, 09:58)
Susiraskit mokytoja, kad padetu pasiruosti 4u.gif


Manau pirmiausia reikėtų išsiaiškinti vaiko muzikinius gabumus, muzikinę klausą patikrinti, neužtenka vien tik noro.
Atsakyti