Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

Sveikos mamytės, gal yra čia kurių vaikai eina į Klaipėdos muz. mokyklą. ? Nes aš norėčiau kai vaikas paaugs leist. Tad gal parašytumėt kur ir kuri geresnė..
Atsakyti
QUOTE(Rudeneja @ 2008 02 18, 07:20)
Gal kas nors zinot, ar yra internete koks Vilniaus muzikos mokyklu sarasas? Nerandu...
Noretume si pavasari jau bandyt stot i muzikos mokykla, bet niekaip nesugaudau, kur artimiausia (gyvenam Snipiskese, priesais Sigma). O gal kas zinot, kur cia arciausiai muzikos mokykla?  ax.gif

Prašom sąrašiukas
Atsakyti
QUOTE(Treja @ 2008 02 18, 12:37)

Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Savo sūnų leidau į paruošiamąją grupę kai jam buvo 5 metai, na, o po metų jam pasiūlė eiti vėl į tą pačią grupę, nes dar neiname į pirmą klasę mokykloje.....
Sūnui tai nepatiko ir pats kategoriškai pasakė - kad to pačio antrus metus nesimokys..........taip ir baigėsi mūsų muzikos mokyklos lankymas.....
Atsakyti
Na, mes leidziame nuo kudikystes i "Yamahos" muzikos mokyklele. Pradzioje buvo "Robis" programa, kur kudikeliai nuo 4 men. mokosi pajausti ritma, tampa guvesni, atidesni muzikai. Kai pradejo vaikscioti, perejome i didesniu pypliuku grupe"Mazyliai ir muzika", tai ir palakstydavo su vaikais, ne tik paropodavo 4u.gif o dabar po truputeli ruosiames, karpome pamokyciu metu su dainelemis, zaidziame, piesiame, sokame, begiojame, plasnojame ir ketiname pereiti i "Linksmasias stygas" arba"Linksmuosius klavisus"-ziuresiu kas patiks labiau. Kainuoja 60lt/men(pirma men stojamasis mokestis dar 20lt).Mokytoja tikrai superine--labai kuribinga!lankome Gelezinio vilko g. "Yamahos" mokymo sistema-mokyta vaikuti muzikos nuo ko anksciau, nes tokiu budu, jis muzikaliu tampa, o ne ismoksta juo buti, tai tas pats, kas mokytis dvikalbystes. Vaikas muzika issiugdo savaime, kaip antraja kalba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeneja @ 2008 02 18, 08:20)
Gal kas nors zinot, ar yra internete koks Vilniaus muzikos mokyklu sarasas? Nerandu...
Noretume si pavasari jau bandyt stot i muzikos mokykla, bet niekaip nesugaudau, kur artimiausia (gyvenam Snipiskese, priesais Sigma). O gal kas zinot, kur cia arciausiai muzikos mokykla?  ax.gif

Pacios Sigmos patalpose yra tokia studija Spalva ir Garsas,ten ant fasado reklama yra.Tik va del mokescio uz moksla ir siaip ko konkreciai ten mokoma tikrai nezinau.Galit uzbegti ir issiklausineti,tuo paciu mokytojoms i akis paziuresit ir salygas "issnipinesit".Sekmes smile.gif
Atsakyti
Merginos, reikia informacijos 4u.gif Gal žinot, kiek kainuoja mokslai muzikos mokykloje. Vakar priėmė maniškius į Karoliniškių muzikos mokyklą, tai dabar vyrelis pergyvena, kad neišsimokės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nega @ 2008 05 30, 10:21)
Merginos, reikia informacijos  4u.gif  Gal žinot, kiek kainuoja mokslai muzikos mokykloje. Vakar priėmė maniškius į Karoliniškių muzikos mokyklą, tai dabar vyrelis pergyvena, kad neišsimokės lotuliukas.gif

Apie 40 Lt/men berods
Atsakyti
QUOTE(Rudeneja @ 2008 05 30, 09:09)
Apie 40 Lt/men berods

Ačiū 4u.gif Na, ne taip jau ir baisu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau jus paklausti, kokia jusu nuomone apie tradicine muzikos mokykla?

Mano dukra nori ja lankyti. Diskutavome puse metu, paskui taip jau isejo kad ji ten istojo i fortepijono specialybe.

As pati esu PRIEŠ. Pati lankiau vaikysteje, juk kiekvienas sprendziam pagal save, tai prisiminu tik despotiskus, riekiancius mokytojus, pries vaikus naudojama psichologini smurta (solfedzio pamokose) ir ranku lauzyma (per smuiko pamokas). Buvau bloga mokine, bet toks mokytoju elgesys manes tikrai nemotyvavo mokymuisi. Lankiau 5 muzikos mokykla Vilniuje, jei kam idomu.

Dar manau, kad tradicine muzikos mokykla atima is vaiko puse vaikystes. Juk niekam daugiau laiko nelieka - nei laisvalaikiui, nei kitiems bureliams. Man asmeniskai gaila, kad kol mokiausi muzikos mokykloje, neisbandziau jokios kitos veiklos.

Kaip tevai gali uz vaika nusprest, kad jam reikia mokytis butent MUZIKOS? Gal jis gabesnis dailei, sportui, ar dar kam nors? Kaip vaikui tai suzinoti, jei jis lanko tik muzika, kaip jis gali pazinti savo sugebejimus? Man atrodo geriau visko po truputi - stai mano dukra praeitais metais lanke pop-chora, keramika ir orientacini sporta. Siais metais ji nusiteikusi lankyti VISKA, bet as abejoju ar patemps.

Bet VIS GI ABEJOJU DEL VIENO DALYKO. O jei vaikas is tiesu yra TALENTINGAS muzikai? Vis gi tikriausiai jokie SUZUKI ir YAMAHA mokykleles negali taip paruosti vaiko konservatorijai, kaip tradicine muzikos mokykla. Kada idomu galima pamatyti TALENTA, jei jis yra?

Zodziu, esu PRIEš, bet leisiu savo dukrai palankyti, jei jau taip nori,ir mesti tradicine muzikos mokykla BET KADA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atlantida: 20 rugpjūčio 2008 - 09:53
Turiu ir aš didelį norą,kad mano vaikinas, kuriam 5,6 metai, lankytų muzikos mokyklą. Padavėm dokumentus į berniukų chorinio dainavimo mokyklą " varpelis". Bet kuo toliau tuo labiau pergyvenu, ar jis ne per mažas? Nes kai šiandien sužinojau bus po tris užsiėmimus per savaitę po porą valandų. Man tiek daug pasirodė, baisu,kad nepervargtų.Juk visą dieną bus darželyje, o po to tokie ilgi užsiėmimai. Kažin mamytės ką jūs nuveikiate kai laukiate kol vaikai pamuzikuos? Baisu ir dėl laiko kada bus užsiėmimai,kad tik susiderinčiau su darbu.
Vaikas tik į muzikos mokyklą pradeda eiti, o aš jau pergyvenu, kas bus kai pradinę mokykjlą eis verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(NEINE @ 2008 08 20, 17:55)
Turiu ir aš didelį norą,kad mano vaikinas, kuriam 5,6 metai, lankytų muzikos mokyklą. Padavėm dokumentus į berniukų chorinio dainavimo mokyklą " varpelis".

Kas čia per muzikos mokykla g.gif ....tokius mažus priima g.gif
Atsakyti