Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(egleigna @ 2007 09 03, 14:04)
Vilniuje yra puiki Bernardinu giedojimo mokykla. Vaikai priimami nuo 5 metu, taciau galima pabandyti ir vyresniems (kaip tik sia savaite vyksta priemimas). Mokykloje yra choras, solfedzio, neformali aplinka ir atsidavusios mokytojos (rengia stovyklas, ruosia konkursams ir t.t.)


Gal galite cia ar i az parasyti kokios ten mokytojos telefona?
Beje, o kiek kartu per savaite ir kokiomis dienomis lankote, jei lankote ir kiek kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 09 03, 16:43)
Gal galite cia ar i az parasyti kokios ten mokytojos telefona?
Beje, o kiek kartu per savaite ir kokiomis dienomis lankote, jei lankote ir kiek kainuoja?  4u.gif


pamokeles vyksta du kartus i savaite. 5-6 metu vaikams pirmadieni 18.00 ir sestadieni 14.00. Pernai teveliu pageidavimu mokytoja dare papildoma pamoka penktadieniais tiems, kas negali sestadieni.
Kaina 3 menesiams 150lt (iseina 50 lt i men).
Telefona parasiau i az
Atsakyti
Gal kas galit parekomenduoti ir duoti kontaktus,kad derina pianinus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egleigna @ 2007 09 04, 00:07)
pamokeles vyksta du kartus i savaite. 5-6 metu vaikams pirmadieni 18.00 ir sestadieni 14.00. Pernai teveliu pageidavimu mokytoja dare papildoma pamoka penktadieniais tiems, kas negali sestadieni.
Kaina 3 menesiams 150lt (iseina 50 lt i men).
Telefona parasiau i az


Aciu uz pasiulyma, kadangi dukra tik neseniai grizo is uzsienio, tai nors ir paveluotai, bet prisijungem prie sio kolektyvo tongue.gif
Tikrai nenusivylem 4u.gif Labai patinka aplinka ir tai, kad nateles moko, na ir siaip smagu...
Dekui uz sia rekomendacija! thumbup.gif
Atsakyti
labas, mergaites. Gal galit kuri patarti ar pasakyti help.gif mano mergaitė šiais metais įstojo į muzikos mokyklą, į fortepiono klasę. Reikia pirkti muzikos instrumentą, idealiausias variantas būtų pianinas, tačiau dėl vietos bute stokos neįmanomas dalykas. Ką patartumė daryti, nes daugelis sako, kad sintezatorius - tai toli gražu ne tas pats, kaip pianinas. g.gif
Atsakyti
Laba vakara,
Kas lanket, ar lankot dabar "Lyros" muzikos mokykla. Gal ka nors apie mokytojus papasakoti galetumete, kaip mokslai, mus daugiau domina pianino, ar fortepijono pamokos ir mokytojas.
Lina Ausrines ir Kristinos mama.
Atsakyti
QUOTE(makedonija @ 2007 11 28, 19:09)
Laba vakara,
Kas lanket, ar lankot dabar "Lyros" muzikos mokykla. Gal ka nors apie mokytojus papasakoti galetumete, kaip mokslai, mus daugiau domina pianino, ar fortepijono pamokos ir mokytojas.
  Lina Ausrines  ir Kristinos mama.

Sveiki 4u.gif Aš jau buvau paskelbusi tokią temą, norėjau išgirsti atsiliepimus apie mūsų mokyklą, bet nelabai kas atsiliepė verysad.gif
O mokytojos pas mus geros mirksiukas.gif , jaunas kolektyvas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksegi @ 2007 11 25, 20:59)
labas, mergaites. Gal galit kuri patarti ar pasakyti  help.gif mano mergaitė šiais metais įstojo į muzikos mokyklą, į fortepiono klasę. Reikia pirkti muzikos instrumentą, idealiausias variantas būtų pianinas, tačiau dėl vietos bute stokos neįmanomas dalykas. Ką patartumė daryti, nes daugelis sako, kad sintezatorius - tai toli gražu ne tas pats, kaip pianinas.  g.gif

Jei lankot fortepijoną, tai reikalingas tik pianinas, sintezatorius tikrai ne kas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Treja @ 2007 11 30, 20:54)
Jei lankot fortepijoną, tai reikalingas tik pianinas, sintezatorius tikrai ne kas schmoll.gif


tikrai taip! (tik pianinas smile.gif )
Atsakyti
Nagi, muzikantai ir ne tik, aktyviau, pasisakykit bigsmile.gif
ir aš noriu išgirsti nuomoknių apie šią mokyklą ax.gif
Papildyta:
norėjau pasakyti "nuomonių" blush2.gif
Atsakyti
Kai mazylis pauges,butinai ji leisiu i muzikos mokykla . smile.gif
Muzikos mokykla- tai stebuklingas pasaulis,pati zinau,nes ja lankiau ,ir dabar visishkai nesigailiu,tai geriausias dalykas nutikes man gyvenime ,lankantys vaikai - uzauga geresni zmones, jie kitaip masto,domisi kitais dalykasi ..
na patarciau tik tiek ,kad vaikuti reiktu leisti i mazesne muzikos mokyklele,todel kad ten besimokantiems vaikams didesnis demesys skiriamas ,ir bendrauja su jais shilciau ... nei didelese muzikos mokyklose
4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors zinot, ar yra internete koks Vilniaus muzikos mokyklu sarasas? Nerandu...
Noretume si pavasari jau bandyt stot i muzikos mokykla, bet niekaip nesugaudau, kur artimiausia (gyvenam Snipiskese, priesais Sigma). O gal kas zinot, kur cia arciausiai muzikos mokykla? ax.gif
Atsakyti