Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

Mano 3,5 metu vaikinas lanko Yamaha. Esam patenkinti, tik brangoka ir mazai uzsiemimu, gal noretusi skoningesnio repertuaro. Kitais metais planuoju vesti i Bernardinu baznycios giedojima mokykla. Vyresnysis ten dainavo nuo 5 metu. Dabar jau jam 15, balsas mutuoja, jau tikras bosas ir vis dar lanko (tik dabar individualius vokalo uzsiemimus). Tai daug ka pasako. Bernardinuose labai gera atmosfera, profesionalios pedagoges (kurios nesikeicia jau 10 metu) ir nedidele kaina.
Atsakyti
Gal kas zinote kokia situacija Liepaitese siuo metu?
Gal situacija pasitaise?
dar noreciau pasiteirauti apie muzikos mokykla esancia Algirdo gatveje... Berods ji anksciau tiesiog 4-toji muzikos mokykla vadinosi, o kaip dabar..nzn..
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 08 17, 02:54)
Noriu iskelti ir sia tema i virsu...
Intensyviai sukame galvas ka lankysime nuo rudens...
Tai vis tik gal kas ka zino apie tas muzikos mokyklas?! wink.gif

Į muzikos mokyklas priima vaikučius nuo 7 metų, o stojamieji egzaminai būna gegužės mėnesį (jeigu yra vietų, priima dar ir rugsėjį) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaK @ 2007 08 17, 21:49)
Į muzikos mokyklas priima vaikučius nuo 7 metų, o stojamieji egzaminai būna gegužės mėnesį (jeigu yra vietų, priima dar ir rugsėjį) smile.gif


Na as norejau pasitikslinti del anksciau mano konkreciai paminetu Liepaiciu ir Algirdo gatveje esancios muzikos mokyklos...
Tiesiog kazkada buvau uzejusi ir suzinojau, kad jie turi ir nuo 5m paruosiamasias grupeles...
Bet kadangi pati jokiu muzikos mokyklu nesu lankiusi ir siap apie jas nelabai ka ismanau.. o dukryte nori dainuoti, tai va ieskau zinanciu daugiau.. kas ir kaip, ka reiketu zinoti pries einant i tokia mokykla, gal kas nors kaip tik ten veda savo vaikus.. ir jau gali papasakoti ispudzius.. ax.gif

O jei tik pavasari priima.. tai mes jau pavelavom taip iseina... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 08 18, 00:24)
Na as norejau pasitikslinti del anksciau mano konkreciai paminetu Liepaiciu ir Algirdo gatveje esancios muzikos mokyklos...
Tiesiog kazkada buvau uzejusi ir suzinojau, kad jie turi ir nuo 5m paruosiamasias grupeles...
Bet kadangi pati jokiu muzikos mokyklu nesu lankiusi ir siap apie jas nelabai ka ismanau.. o dukryte nori dainuoti, tai va ieskau zinanciu daugiau.. kas ir kaip, ka reiketu zinoti pries einant i tokia mokykla, gal kas nors kaip tik ten veda savo vaikus.. ir jau gali papasakoti ispudzius..  ax.gif

O jei tik pavasari priima.. tai mes jau pavelavom taip iseina...  blink.gif

Mano dukra lanko A.Noviko džiazo mokyklą. Į jq priimami vaikai nuo 3 metų. Mokomi dainuoti, šokio judesio, nuo 6-7 metų solfedžio pagal muzikos mokyklos programą. Papildomai gali rinktis instrumentą. Puikūs mokytojai, sugebantys nenuobodžiai mokyti ir tuo pačiu išreikalauti. Priėmimas vyksta rugsėjo pirmomis dienomis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 08 18, 23:20)
Mano dukra lanko A.Noviko džiazo mokyklą. Į jq priimami vaikai nuo 3 metų. Mokomi dainuoti, šokio judesio, nuo 6-7 metų solfedžio pagal muzikos mokyklos programą. Papildomai gali rinktis instrumentą. Puikūs mokytojai, sugebantys nenuobodžiai mokyti ir tuo pačiu išreikalauti. Priėmimas vyksta rugsėjo pirmomis dienomis.  smile.gif



o kokios kainos? kur tiksliai yra si mokykla.Jei galima, tai parasykit i az, o tai nespeju sekti temos:(
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2007 08 19, 15:25)
o kokios kainos? kur tiksliai yra si mokykla.Jei galima, tai parasykit i az, o tai nespeju sekti temos:(

A. Noviko džiazo mokykla - Vilniuje, Jakšto gtv. Mokestis už mėnesį 140 lt.(2 kartai per savaitę po pusantros valandos). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 08 19, 18:43)
A. Noviko džiazo mokykla - Vilniuje, Jakšto gtv. Mokestis už mėnesį 140 lt.(2 kartai per savaitę po pusantros valandos). 4u.gif


Si bureli zinau.. Mes tame paciame pastate lankome Sokio teatra smile.gif
Buvau pas juos uzejusi, kol dukra soko.. buvo minciu ir ten uzrasyti.. ir jei nerasim valstybines, kuri patiktu, tikrai ten uzsirasysime! tongue.gif
Bet del to ir klausineju apie valstybines.. nes ten tu pamokeliu daugiau ir ivairesniu, o mokestis minimalus dazniausiai. Beje paskui galima rinktis ir instrumenta jei uzsikabina.. Na klasikini muzikini ugdyma isivaizduoju su destytojais muzikos mokykloje.. o ne komerciniu pagrindu paremtame burelyje..
Nors Noviko mokykla man tikrai labai patinka ir cia joks supeikimas! 4u.gif
Tiesiog laikausi nuomones, kad kam vaikytis populiariu ir brangiu bureliu, jei tas pacias zinias ir kita kart dar daugiau, galima gauti tam pritaikytoje mokykloje ir pigiau.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 08 19, 19:21)
Si bureli zinau.. Mes tame paciame pastate lankome Sokio teatra  smile.gif
Buvau pas juos uzejusi, kol dukra soko.. buvo minciu ir ten uzrasyti.. ir jei nerasim valstybines, kuri patiktu, tikrai ten uzsirasysime!  tongue.gif
Bet del to ir klausineju apie valstybines.. nes ten tu pamokeliu daugiau ir ivairesniu, o mokestis minimalus dazniausiai. Beje paskui galima rinktis ir instrumenta jei uzsikabina.. Na klasikini muzikini ugdyma isivaizduoju su destytojais muzikos mokykloje.. o ne komerciniu pagrindu paremtame burelyje..
Nors Noviko mokykla man tikrai labai patinka ir cia joks supeikimas!  4u.gif
Tiesiog laikausi nuomones, kad kam vaikytis populiariu ir brangiu bureliu, jei tas pacias zinias ir kita kart dar daugiau, galima gauti tam pritaikytoje mokykloje ir pigiau..  mirksiukas.gif

Galiu pasakyti, kad A.Noviko dziazo mokykla tikrai ne burelio lygio. Dirbama labai rimtai, solfedzio ir muzikos teorijos mokoma daug rimciau nei muzikos mokyklose,kiekvienu mokslo metu pabaigoje vaikai laiko egzamina ir gauna tris ivertinimus - dainavimo, solfedzio ir muzikos teorijos. Nekalbant, kad jie dar ir nemazai koncertuoja, ismoksta laisvai jaustis scenoje.Zinoma, sia mokykla vertetu rinktis, jei norite, kad vaikas ismoktu dainuoti, o instumenta rinktis papildomai (arba nesirinkti).Jei norite, kad ismoktu groti kokiu instrumentu, tada geriau - valstybine muzikos mokykla. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2004 01 30, 19:45)
Ar leidziat vaikus i muzikos mokykla?Nuo kokio amziaus?Ar yra skirtumas pagal specialybes,kada vaika leist?



O tu pagalvok. Mane leidai nuo 8-9, o gal 7m. Bet kai dainavau buvo ir 6m. vaikų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Alaja @ 2006 10 11, 12:56)
O kokia muzikos mokykla?



"Dvario Dvariono mokykla". Lankiau. SUPER thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievutte @ 2007 08 20, 18:54)
O tu pagalvok. Mane leidai nuo 8-9, o gal 7m. Bet kai dainavau buvo ir 6m. vaikų  smile.gif
Papildyta:
"Dvario Dvariono mokykla". Lankiau. SUPER  thumbup.gif

Balio, o ne Dvario Dvariono doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2007 08 18, 00:24)
Na as norejau pasitikslinti del anksciau mano konkreciai paminetu Liepaiciu ir Algirdo gatveje esancios muzikos mokyklos...
Tiesiog kazkada buvau uzejusi ir suzinojau, kad jie turi ir nuo 5m paruosiamasias grupeles...
Bet kadangi pati jokiu muzikos mokyklu nesu lankiusi ir siap apie jas nelabai ka ismanau.. o dukryte nori dainuoti, tai va ieskau zinanciu daugiau.. kas ir kaip, ka reiketu zinoti pries einant i tokia mokykla, gal kas nors kaip tik ten veda savo vaikus.. ir jau gali papasakoti ispudzius..  ax.gif

O jei tik pavasari priima.. tai mes jau pavelavom taip iseina...  blink.gif


Vilniuje yra puiki Bernardinu giedojimo mokykla. Vaikai priimami nuo 5 metu, taciau galima pabandyti ir vyresniems (kaip tik sia savaite vyksta priemimas). Mokykloje yra choras, solfedzio, neformali aplinka ir atsidavusios mokytojos (rengia stovyklas, ruosia konkursams ir t.t.)
Atsakyti