Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(Lucy @ 2005 12 28, 04:58)
Mano vyras baigęs konsrvatoriją, tai sako, kad smuiku reikia pradėti mokytis nuo 5m., paskui jau per vėlu, nes juo groti sudėtingiausia. Savo vaikus mokome muzikuoti dėl bendro išsilavinimo.


galbūt tavo vyras- teisus ( daugiau kompetencijos sioje srityje),bet...
drauges berniukas pradejo mokytis mokykloje, kur sustiprinta muzika, ir antroje klaseje pats pareiške dideli nora groti smuiku, ir groja puikiai

o mes muzikaliai lavinames nuo 3,5m. pradzioje "yamahos" pradziamokslis ( gera zaisminga ir idomi programa, o grupese tik 3-4v.), toliau chorinis dainavimas. nors kartais ir uzeina koks tinguliukas, bet lekia ir i mokyklos chora dainuoti. nors, balsas stiprus, nesvajoju, kad kazkoks muzikontas neeilinis taps,bet tikrai jau nepakenks. be to, tai ir drasa ir pasitikejimas bei estetiskumas savimi ugdosi.
tik niekada nesuprasiu tevu, kurie patys skundziasi kaip jiems buvo sunku mokytis muzikos, bet savo vaikus su dirzais grot varo, egzus nuperka doh.gif
ir tokiu nemazai....
Atsakyti
Sveikutės,mano dukra baigė 7 klases menų gimnazijoje(fortepiono spec.),bet nusprendė,kad savo gyvenimo su muzika nesies.iki šiol nežinom,ar teisingai padarėm,kad išėjom į kitą mokyklą,bet juk patys žinom koks bendro lavinimo dalykų lygis menų gimnazijose...
Mergaitė gabi mokosi puikiai(net ir labai stiprioje gimnazijoje).Aišku grojimo pasiilgsta.Gal mums taip atsitiko,dėl to,kad grodama fortepionu siekė profesionalumo,o ne saviraiškos,persitempė,dalyvavo daugybėje konkursų,respublikinių ir tarptautinių.Sekėsi gerai yra ir diplomantė ir laureatė 4u.gif .Bet pavargdavo tai ojojoi.Aš manau,kad jei nesi genijus(o mes tokios nebuvom)tai tegul muzikavimas lieka,kaip pomėgis.
Mano mergaitė ilgai kankinosi kol apsisprendė,vis sakydavo,kad noriu grot,bet negi tai bus vienintelis mano gyvenime kelias?
Tai va,pasirinko daug kelių,galimybių,bet labai džiaugiasi,kad jos gyvenime buvo 7 nuostabūs metai menų gimazijoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgėlytė: 07 vasario 2006 - 21:16
As tai leisiu savo dukryte i muzikos mokykla (kai paaugs smile.gif ). Pati baigiau muzikalke tik todel, kad verte tevai. Bet uztat dabar nei kiek nesigailiu. Manau, kad tikrai niekam nepakenks, jei mokes dainuoti ar groti kazkuom mirksiukas.gif Nors as tai neversiu per prievarta savo vaiku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2005 08 24, 11:24)
Bet kodėl netraukia prisėst prie instrumento tai niekaip nesuprantu g.gif Aš, turėdama laisvo laiko(kai koks mokinys pamokoje nepasirodo),visada pagrojinėju iš natų,ir nesvarbu koks kūrinys tai būtų ar iš J.S.Bach opusų,ar kokios operos klavyras,man visada yra malonu smile.gif Beje,aš irgi keletą metų dainavau labai šauniam chore,bet tai nesulyginami dalykai,nors abu labai,labai ... wub.gif

Aš taip pat dirbu muzikos mokykloje ir laisvu metu mielai muzikuoju. Kai baigiau LMA, galvojau va dabar tai grosiu, ir niekas manęs nemokys kaip. Keletą metų neradau kompanijos su kuria galėciau muzikuot. Veliau atsirado kolege su kuria suburem dueta. Bet veliau ji pradejo studijuot magistratura ir viskas baigesi. Bet kadangi esu entuziaste, susiradau draugus, kurie gyvena kitame mieste ir dabar labai sauniai grojame kvartete ir as tiesiog kaifuoju, pailsiu. Kazkokia pamišus pasidariau del muzikos. Mano mokiniai butinai turi kažkur dalyvaut(pati taip pat neatsisakau pagroti), tiesiog negaliu ramiai atidirbt savo valandų, uždaryt duris ir išeit namo.
Atsakyti
Labai labai dekoju, kad atsiliepet. As irgi noriu privaciai paruosti vaikuti, bet musu mokytoja uzsiiminetu po puse valandos, sakykit, jei mokesiu po 15 lt nebus mazai???Labai pergyvenu. Ir dar- akademine valanda -tai 45 minutes, ar kitaip???
Atsakyti
QUOTE(Mykole @ 2006 04 21, 14:08)
Labai labai dekoju, kad atsiliepet. As irgi noriu privaciai paruosti vaikuti, bet musu mokytoja uzsiiminetu po puse valandos, sakykit, jei mokesiu po 15 lt nebus mazai???Labai pergyvenu. Ir dar- akademine valanda -tai 45 minutes, ar kitaip???



4u.gif Taip akademine valanda tai yra -45min.

Ar uz puse valandos ne perdaug 15lt. nors gal kainos pagal miesta? g.gif
Atsakyti
Savo dukra i muzikos mokykla isleidau penkeriu metu, bet tada ji lanke paruosiamas klases, o pirma klase grojant pianinu pradejo tik septineriu smile.gif
Atsakyti
dainavimas gali buti pagrindine specialybe, bet butinas papildomas instrumentas. amzius nesvarbu dainavime, bet patarciau 6-7 metu, jokiu budu nepradet tada lankyt kad muzikines baigimas sutaptu su mokyklos egzais, nes pasiruosimas egzam tikrai ilgas darbas jei nepereis i saviraiska po pradiniu klasiu (ko nepatarciau) 4u.gif stojimas gali buti ivairus kiekvienoj mokykloj 4u.gif as kai pradejau tai leido po viena i kabineta, mokytoja padainavo trupma melodija ir liepe atkartot ir paskui paplojo ritma ir turejau atkartot, taip paziuri ar vaikas turi klausa, jei taip - priimtas smile.gif
Atsakyti
Mano dukra muz.mokykla pradejo lankyti budama paprastoje mokykloje ketvirtoke, jau muzikalkej pabaige dvi klases. Lanko fortepijono kl.puikiai jai sekasi, mokytoja gera gavome. Namie pianinu pagroja kiekv.diena.
Atsakyti
Sveikutes,
kazin kokie darzeliai kaune ruosia vaikucius dainu dainelei? dar esam mazos, bet vis pagalvoju kad leisiu i mokytis muzikos:)
o dar klausimas-nuo kiek i muzikos mokyklas priima?
Atsakyti
Mes lankom "priesmokykline" klase, nors dar neturim 5 metu. Priima i mokyykla nuo 6 metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daniele: 05 spalio 2006 - 13:43
QUOTE(rakta @ 2006 08 14, 21:59)
Mano dukra muz.mokykla pradejo lankyti budama paprastoje mokykloje ketvirtoke, jau muzikalkej pabaige dvi klases. Lanko fortepijono kl.puikiai jai sekasi, mokytoja gera gavome. Namie pianinu pagroja kiekv.diena.

O kokia muzikos mokykla?
Atsakyti