Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(mazule2 @ 2005 08 23, 17:30)
...taciau prisest namie prie pianino ir savo malonumui pagrot 5-10 min. - va ko as nedarau. Manes nebetraukia, nes islikes tik perfekcionizmo siekis - pagrot be klaidu, taip kaip reikia, o malonumui vietos cia nera........

Bet kodėl netraukia prisėst prie instrumento tai niekaip nesuprantu g.gif Aš, turėdama laisvo laiko(kai koks mokinys pamokoje nepasirodo),visada pagrojinėju iš natų,ir nesvarbu koks kūrinys tai būtų ar iš J.S.Bach opusų,ar kokios operos klavyras,man visada yra malonu smile.gif Beje,aš irgi keletą metų dainavau labai šauniam chore,bet tai nesulyginami dalykai,nors abu labai,labai ... wub.gif
Atsakyti
[quote=Baltupyte,2005 08 24, 11:24]
Bet kodėl netraukia prisėst prie instrumento tai niekaip nesuprantu g.gif

TODEL, kad mokinaus MKC, kur malonumas neegzistuoja.......tik rezultatas
TODEL, kad nuo pirmu klasiu buvau dauzoma per ranka ir ant manes vis reke siekiant puikaus rezultato.........
TODEL, kad grojau grojau grojau.............
TODEL, kad gaudavau puikius ir tik labai puikius pazymius..........
TODEL, kad ........................


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazule2: 24 rugpjūčio 2005 - 13:25
Tada ,mazule,kyla klausimas o ko tu dabar noretum savo vaikui,po tokiu nesamoniu:trankymu,rezultatu......
Atsakyti
QUOTE
TODEL, kad mokinaus MKC, kur malonumas neegzistuoja.......tik rezultatas
TODEL, kad nuo pirmu klasiu buvau dauzoma per ranka ir ant manes vis reke siekiant puikaus rezultato.........
TODEL, kad grojau grojau grojau.............
TODEL, kad gaudavau puikius ir tik labai puikius pazymius..........
TODEL, kad ........................



Vaje blink.gif 4u.gif
O įdomu pas kokį pedagogą mokeisi MKČ,nes čia tikrai ne ta mokykla kalta schmoll.gif Bet kai pagalvoju dabar,labai gerai mano tėvai darė neatiduodami manęs į MKČ,nors kvietė tada mane dar antrokėlę mokytis.Man likimas lėmė turėt labai gerą fortepijono dėstytoją ir taip vadinamoje provincijoje,kurio dėka muzika man tapo kaip narkotikas.Atsimenu ir aš tuos laikus kai grojau ir šviesios dienos nemačiau,bet man tai nebuvo kančia.Ai,daugiau nesiplėsiu,viena aišku,kad turi būt ryšys tarp mokinio ir mokytojo,ir,kad gerų pedagogų labai maža sad.gif
Atsakyti
Mazule2, tai tiek ilgai kankinais g.gif iki doktorystes?
Jo, negerai, jei vaikas spaudziamas kaip citrina. ne visi tokias programas gali
istempti.
Tai va,as ir pastebejau, kad pas tave tokia biski liudnoka gaidele,MKC tu vaiko
savo neleistum,nes pati nepatyrei malonumo. Yamaha aisku, tau paciai, kaip praejusiai tokius kelius,atrodys visiska nesamone. Dvarionkes kontingentas jei
dar pazystamas,tai irgi schmoll.gif Bet cia tavo tokia patirtis! Muzikai profesionalai,
jei dar neivertinti talentai,ziuri i viska superkritiskai biggrin.gif
Nieks dar nezino, gal tavo mergyte supergabi ir jaustu dar ir koki malonuma
toj MKC!
As uztat ir sakau, kad ivairiu yra tevu ir vaiku ax.gif bet muzikos mokykla, kaip
uzimtumas ir akiracio prapletimas yra tikrai naudingas dalykas ax.gif
Pabandyti verta wub.gif nebijokit pakeist mokytoju, jei kas ne taip smile.gif
Atsakyti

Muzikai profesionalai,
jei dar neivertinti talentai,ziuri i viska superkritiskai biggrin.gif
Nieks dar nezino, gal tavo mergyte supergabi ir jaustu dar ir koki malonuma
toj MKC!



biggrin.gif
Zinai, as manau, cia ne tame problema - juk dazniausiai tevai niekada nelinki savo vaikui tos pacios profesijos mirksiukas.gif

Pedagogo neivardinsiu - nepykit - manau suprasit - butu netaktiska blush2.gif - ji puiki pedagoge, issugdzius labai daug geru muziku.........bet va tokiais metodais tongue.gif
As - laimei - kankinaus neilgai - 8 kl. perejau i kita specialybe - muz. teorija ir istorija. LMA irgi susiduriau su puikias pedagogais ir tiesiog apsvaigau nuo malonum buti teoretike, o ne praktike - gal todel tiek daug ir pasiekiau blush2.gif is kitos puses, malonuma atlikineti muzika patysiau dainuodama chore - jau minejau - kazkur 15 metu........uz tai irgi budavau "pilavojama" garsiu pedagogu kad veltui gaistu laika, bet nepasidaviau ax.gif

Del mazes jau rasiau - jei pamatysiu kad linksta ar kazkas panasaus - leisiu ir i MKC - as nuo jos neatsizagnoju - taciau jau gerai zinau pedagogus: 1. ten mokinaus, 2. 5 metus dirbau pati kaip mokytoja, taip kad bent jau siai akimirkai atrodo situacija zinau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2004 01 30, 21:45)
Ar leidziat vaikus i muzikos mokykla?Nuo kokio amziaus?Ar yra skirtumas pagal specialybes,kada vaika leist?

Aš savo vyresnėlį leidžiu nuo antros klasės. Bet jis lanko privačiai. Todėl eina tik į grojimo ir solfedžio pamokas. Manau, jei vaikas rodo norą, tai kuo anksčiau pradės tuo geriau .
Atsakyti
Mano vyras baigęs konsrvatoriją, tai sako, kad smuiku reikia pradėti mokytis nuo 5m., paskui jau per vėlu, nes juo groti sudėtingiausia. Savo vaikus mokome muzikuoti dėl bendro išsilavinimo.
Atsakyti
Mūsų vyresnėlė nuo rudens labai ruošiasi keliauti į muzikos mokyklą, noras didžiulis, pianinas sakė, kad tik žalias turės būti ax.gif , bet tokių pasisakymų, kad tranko per rankas ir t.t., nelabai ramu pasidarė. doh.gif Na, bet jei labai nepatiks, tai galima viską greitai pabaigti, taip kaip ir pradėjai. Jokios prievartos. wink_3.gif
Atsakyti
As irgi manau, jog vaikas tikrai pasakys, jei jam bus neįdomu. Prievarta negerai rezultatų siekti...

Paja, kiek metų tavo vyresnėlei? Maniškė dar gerai kalbėti nemoka, bet jau nori "klavisiniais gloti" g.gif

Atsakyti
Mano sūnui 5 metai. Nuo rugsėjo lankome Kaune "Varpelį". Ten moko groti fortepijonu bei dainuoti. Per tris menesius vaikas jau išmoko pagroti kelias daineles, dainų begalę, pažysta natas, pagal jas bando groti.Varpelyje mokytojai tiesiog nuostabūs, nuoširdūs, apie jokį mušimą per rankas nėra kalbos. Taigi kas turite berniukus būtinai ten leiskite. Mes iš vaiko nenorime padaryti muzikanto, leidžiame tik dėl bendro išsilavinimo, taigi nenorės neis. biggrin.gif
Atsakyti
Mielosios mamos aš jau kaip mama su pairtimi,apie muzikinį išsilavinimą. bigsmile.gif Mano visi trys mokosi muzikos.Pirmasis jau baigė aštuonias su sustiprintu muzikiniu.Pradėjau vedžioti nuo 6 metų.Baigė galvojau,kad gyvenime nebegros.Kai baigė,uždarė pianiną ir nėjo artyn du metus.Visi mane ramino,kad praeis.Praėjo dveji metai ir pradėjo po truputi groti kompanijose.Jam dabar aštuoniolika.Pradėjo dar ir groti gitara,dainuoti gimnazijos berniukų ansamblyje.Dabar ruošiasi dainų dainelei.Jau praėjo du turus.liko vienas turas.O antrą pradėjau vedžioti nuo 5 metų.Mokytojai sako,kad turi unikalią klausą.Groja trombonu ir pianinu,dainavo irgi kol neprasidėjo balso mutacija.O mažoji(9)pradėjo lankyti 6.Groja pianinu,neseniai skambino į darbą sakė,kad atsiskaitė,gavo A raidelę. 4u.gif Dainuoja irgi ruošiasi dainų dainelei.Aš tik už muziką. thumbup.gif Didžiajam muzika manau padėjo ir matematikoje ir programavime,nes mokosi gimnazijoje,kur sustiprinta matematika.Juk jiems tenka tiek mintinai išmokti natų,lavinama atmintis. wub.gif
Atsakyti