Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

Mazule, kazkur temoje rasiau apie automata ir mechanine deze smile.gif . Na, sorry, man tai tu tipiskas pavyzdys zmogaus, kuris neigia bet ka, ko pats neismano ir nepatyre. Tokiais atvejais sakau- blessed is the ignorance- yra zmoniu, kurie mano, jog ju zinios tobulos- dzin, kad pasaulis juda i prieki, dzin, kad vyksta tobulejimas, kad inovacijos kazikokios. Taktika- jas ignoruoti. Mat jei neignoruosi, tai teks pripazinti, jog ir paciam reikia lankstyti stubura, taikytis prie naujoviu, MOKYTIS, semtis NAUJOS patirties, daryti kazka naujo. O nesinori, ne? mirksiukas.gif Is esmes , tai tingejimo atmaina. Tokiems zmonems vienintelis budas isaugoti savo verte savo akyse - neigti bet ka kita, ka pazinti reikalauja pastangu. Tai pats pasyviausias budas visada islikti patenkintu savimi. rolleyes.gif Blessed is the ingnorance- sakoma su kreivu sypsniu. mirksiukas.gif Gal nelabai malonu skaityti siuos zodzius, bet tam ir internetas- gal koks zodis pades padaryti kokias isvadas, o jei nuspresi, kad nusisneku- ka gi- blessed is the ignorance. smile.gif Peace. drinks_cheers.gif

Buciux- mano uosvis- kompozitorius, instrumentu pas ji- visokiausiu. Mano vaikai isbando devynias galybes. Bet mazyliams muzikuoti tikrai nerekomenduoju jokio rimto instrumento. Jokiu ten smuiku, gitaru, pianinu- apskritai, jei ir patys nemuzikuojat, tai nesiterliokit su visokiais, kuriuos reikia derinti. Bo vaikai juos greit isbalabosina, o derinimas- gana marudnas uzsiemimas. Taigi- lieka dudeles ir elektroniniai pianinai. Rekomenduociau elementaria Yamahos fleita- kazkur 20 litu. O is eletroniniu pianinu- pirmuoju dar metinukams pirkom Yamahos klavisini instrumenta ju firminej parduotuvej- kainuoja gal truputi daugiau nei 100. Nauda ta, kad gali isijungti tik ritma ir pagal ji kurti savo "menus", pridedami bugnu, leksciu, dar kazko is to instrumento, gali bandyti atkurineti melodijas, dar kazka. Apskritai, rimtu muziku nebus, bet maziems pirstukams tikrai pats tas. smile.gif O siaip- dainuoti reikia su vaikais - bele ka, bet daug. Vat- tevu plius vaiko balso stygos- pats pigiausias ir geriausias instrumentas. smile.gif

Atsakyti
[quote=norge,2005 07 30, 17:09]
Mazule, kazkur temoje rasiau apie automata ir mechanine deze smile.gif . Na, sorry, man tai tu tipiskas pavyzdys zmogaus, kuris neigia bet ka, ko pats neismano ir nepatyre. Tokiais atvejais sakau- blessed is the ignorance- yra zmoniu, kurie mano, jog ju zinios tobulos- dzin, kad pasaulis juda i prieki, dzin, kad vyksta tobulejimas, kad inovacijos kazikokios. Taktika- jas ignoruoti. Mat jei neignoruosi, tai teks pripazinti, jog ir paciam reikia lankstyti stubura, taikytis prie naujoviu, MOKYTIS, semtis NAUJOS patirties, daryti kazka naujo. O nesinori, ne? mirksiukas.gif Is esmes , tai tingejimo atmaina. Tokiems zmonems vienintelis budas isaugoti savo verte savo akyse - neigti bet ka kita, ka pazinti reikalauja pastangu. Tai pats pasyviausias budas visada islikti patenkintu savimi. rolleyes.gif Blessed is the ingnorance- sakoma su kreivu sypsniu. mirksiukas.gif Gal nelabai malonu skaityti siuos zodzius, bet tam ir internetas- gal koks zodis pades padaryti kokias isvadas, o jei nuspresi, kad nusisneku- ka gi- blessed is the ignorance. smile.gif Peace. drinks_cheers.gif


Tu Norge savo stiliuje - uzpuoli neskaicius doh.gif ........
Nelabai supratau ka norejai pasakyt - pasisklaidei sparnuotu posakiu ir viskas biggrin.gif As ne pries tavo isgirtus sintezatorius mirksiukas.gif
As uz naujoves - kaip ir tu - juk pati zadejai savo mergaite atsiimt is Dvarionkes mirksiukas.gif as tam pritariau - trumpa tavo atmintis- klausimas - kodel as pries naujoves??........

As ne pries sintezatorius - merginos doh.gif - grokit kuo norit ir kaip norit - bet kaip jais mokina grot YAMAHOJ - taigi sedi koks desimt vaiku su ausinem ir bimbina vienu metu - ko galima taip ismokint? unsure.gif Va kur esme. Jei jums uztenka, kad jusu vaikas taip lavinamas - prasau - lankykit ir dziaukites - as tik girsiu jus, kad kreipiat vaika i menus. O jau kaip - cia jau kita tema.......

Na o del ismanimo tai cia kaip pasakius - esu muzike profesionale, mokslu daktare ax.gif , taip kad bent jau minimaliai kazka suvokiu sioje temoje tongue.gif

Na bet visos jus protingos - sprendziat kaip norit rolleyes.gif - jusu pasirinkimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazule2: 31 liepos 2005 - 16:48
Mamytes,
kadagi tema "Muzikos mokykla" nukrypo i lankas ir - kaip dazniausiai buna tarp moteriskiu mirksiukas.gif - nepelnytai sureiksmino viena asmeni blush2.gif- atpirkimo ozi , pateiksiu jums savo nuomone papunkciui, kad daugiau nebutu jokiu neteisingu variaciju blink.gif . Visus siuos punktelius jau kazkada aptariau, taciau jei reikes - galesiu dar karta argumentuot.
1. Ar vesiu savo mazaja i tradicine muzikos mokykla? Tikrai ne!
2. Ar vesiu i YAMAHA - kaip dar viena muzikos mokyklos alternatyva? Tikrai ne!
3. Ar vesiu i MKC? Manau kad ne.
4. Ka planuojam su mazaja?.....1. kadangi leliukams iki 3 metu galimybiu susipazint su menais mokykleles dar daug nesiulo, o jei siulo - tai pagal labai jau panasias programas - dar si rudeni zadam isbandyti kokia studija leliukams - kad ir YAMAHA - tiesiog tai bus pirmas prisilietimas prie muzikos+bendravimas su vaikais (mes darzelio nelankom); 2. nuo 3 m. badyti ivairius burelius - is leto ir kuo ivairesnius - kad padainuotu, kad pasoktu, kad papaisytu - tiesiog stengtis izvelgt, kas jai artimiau, i ka labiau linksta ir t.t.; 3. pradines mokyklos etape taip pat manau, kad daug tikslingiau bus lankyti koki koncertuojanti kolektyva, nes muzika - visu pirma scenos menas, o ne muzikavimas uzsidarius tarp keturiu sienu ax.gif ; 4. kadagi pati esu MKC vaikas (vyras, beje, taip pat), i ja leisciau tik tuo atveju, jei matyciau begalini Mildos nora ar nerealius gabumus muzikai ar dailei.

Aisku - planuok neplanaves - nezinia ka gyvenimas pateiks lemiamu momentu, taciau gal dabar suprasit mano pozicija drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mazule2 @ 2005 07 31, 17:44)
Na o del ismanimo tai cia kaip pasakius - esu muzike profesionale, mokslu daktare ax.gif , taip kad bent jau minimaliai kazka suvokiu sioje temoje tongue.gif


ohoho thumbup.gif , tai Tavęs labai prašau atsakyti kaip profesionalės, kokį instrumentą pirkti mažajai, kad nebūtų kaip tėveliai beklausė, bebalsė. Pradėjom lankyti yamahos mokyklėlę, bet ten kol kas tik barškaliukais, būgneliais ir rankom mokomės pajausti ritmą.

Norge, ačiū už atsakymą, dainuoju savajai kaip moku, ji nebrokija biggrin.gif O fleita nuo kokio amžiaus jau vaikas gali pagroti ? dar gerą idėją pametėjai , apsilankyti jų firminėj parduotuvėj, nes tik vaikų prekėse težiūrėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazule2 @ 2005 07 31, 17:44)
As ne pries sintezatorius - merginos doh.gif  - grokit kuo norit ir kaip norit - bet kaip jais mokina grot YAMAHOJ - taigi sedi koks desimt vaiku su ausinem ir bimbina vienu metu - ko galima taip ismokint? unsure.gif Va kur esme. Jei jums uztenka, kad jusu vaikas taip lavinamas - prasau - lankykit ir dziaukites - as tik girsiu jus, kad kreipiat vaika i menus. O jau kaip - cia jau kita tema.......

Na o del ismanimo tai cia kaip pasakius - esu muzike profesionale, mokslu daktare ax.gif , taip kad bent jau minimaliai kazka suvokiu sioje temoje tongue.gif



drinks_cheers.gif Labai pritariu Mazulei2- toks mokymas (10vaiku...) man atrodo nu toks keistas- juk mokinant groti bet kokiu instrumentu reikia skirti labai daug demesio kiekvienam vaikui (del to jos buna INDIVIDUALIOS), o cia... Mano nuomone nieko gero vaikas neismoks. Jeigu jau kazko mokyti, tai daryti tai reikia profesionaliai ir kuo aukstesniame lygije (o paskuj galima ir desimtuke sintezatoriu pagroti).

Bet cia mano (profesionales) nuomone. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evansmum: 01 rugpjūčio 2005 - 11:33
QUOTE(norge @ 2005 07 30, 18:09)
Mazule, kazkur temoje rasiau apie automata ir mechanine deze smile.gif . Na, sorry,  man tai tu tipiskas pavyzdys zmogaus, kuris neigia bet ka, ko pats neismano ir nepatyre. Tokiais atvejais sakau- blessed is the ignorance- yra zmoniu, kurie mano, jog ju zinios tobulos- dzin, kad pasaulis juda i prieki, dzin, kad vyksta tobulejimas, kad inovacijos kazikokios. Taktika- jas ignoruoti. Mat jei neignoruosi, tai teks pripazinti, jog ir paciam reikia lankstyti stubura, taikytis prie naujoviu, MOKYTIS, semtis NAUJOS patirties, daryti kazka naujo. O nesinori, ne?  mirksiukas.gif Is esmes , tai tingejimo atmaina.  Tokiems zmonems vienintelis budas isaugoti savo verte savo akyse - neigti bet ka kita, ka pazinti reikalauja pastangu. Tai pats pasyviausias budas visada islikti patenkintu savimi.  rolleyes.gif Blessed is the ingnorance- sakoma su kreivu sypsniu.  mirksiukas.gif Gal nelabai malonu skaityti siuos zodzius, bet tam ir internetas- gal koks zodis pades padaryti kokias isvadas, o jei nuspresi, kad nusisneku- ka gi- blessed is the ignorance.  smile.gif Peace.  drinks_cheers.gif

Na, jau jeigu pradejai angliskai, tai don't talk in a patronising way! Beje, ne viskas, kas nauja yra labai gera. Ir, of course, jeigu turi nepalankia nuomone apie kazka, tai nereiskia, kad nesidomi ir tingi(na sakoma nevertink pagal save-PEACE 4u.gif ). As esu profesionale, dirbu muzikos mloje, bet teko kelis menesius dirbti ir minetoje mloje(sutikau pavaduoti viena mokytoja); ten, aisku, dirba profesionalai, bet beveik visi jie yra chorvedziai/muzikos mokytojai.
So, we live in a free country, that's why everybody has a right to have his/her own opinion. Bet ,kaip taisykle, atsiranda tokie, kurie nori ipirsti savaja (nuomone), ir parodyti, kad esi "blessed in YOUR ignorance".
Beje," o jei nuspresi, kad nusisneku- ka gi- blessed is the ignorance. smile.gif Peace. drinks_cheers.gif (citata is Norges)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evansmum: 01 rugpjūčio 2005 - 11:58
[quote=buciux,2005 08 01, 10:13]
kokį instrumentą pirkti mažajai, kad nebūtų kaip tėveliai beklausė, bebalsė. Pradėjom lankyti yamahos mokyklėlę, bet ten kol kas tik barškaliukais, būgneliais ir rankom mokomės pajausti ritmą.


g.gif
O kiek tavo mazajai metuku?.......pianinu, fleitute galima pradet nuo 3-4 metuku...........bet nera tokio stebuklingo intrumento,kuris padarys maze su puikia klausa ir balsu - jei duota tai duota - lavinkit kaip galit - viskas tik i nauda drinks_cheers.gif
Bet visu pirma tai daineles - jei pajusi kad atkartoja - dainuokit ir ritmiskai plokit dar ir dar - tai muzikines klausos lavinimo pamatai smile.gif
Atsakyti
Mazule2- atsiprasau- kazka tikrai praziurejau unsure.gif . Cia atsirandu priesokiais tik, gal sumaisiau tave su kuo. 4u.gif

Evansmum- nepagavau zinios ( biggrin.gif biggrin.gif , gali issiversti i anglu kalba, kieciau bus biggrin.gif biggrin.gif ). Jei uzkliuvo mano angliska frazele- tai tikrai nemaniau, kad tai kazka suerzins. unsure.gif

O sioje temoje tikrai noriu ipirsti visiems savo nuomone- niekad negalvokit, kad ismanot viska. smile.gif Beje, kas bus kitais metais su mano panos muzika, mes dar nenusprendem- man vis dar apytamsis miskas tos muzikos mokyklos ir studijos. Vat- rugpjutis- lemiams menuo. Reikes sulakstyti i visas tas studijas, apsiziureti. Manau, visos tos mokyklos yra gerai, svarbu- surasti tinkama savo vaikui. Vienas kaifuoja sededamas prie pianino ir tobulindamas pirstu akrobatika, kitas nori vaiku buryje kartu siausti ir improvizuoti, trecias- kurti ir svajoti.

Bent siandien manau, kad Dvariono mums jau per akis, jis suveike kaip stabdis mano panai. Pirstukai gal pralavejo, bet kelis kartus per savaite liudesiai, itampa, asaros- tai gal pakaks. Ji temperamentingas vaikas ir labai ori mergyte. O jos asmenybei tas mustras, manau, padare daugiau zalos, nei naudos. Vat kas man keista- kaip to nemato pacios Dvariono mokytojos? Ir tas metodas- tevams sakyti- jusu mergaite jau kokia saunuole, mokosi jau pagal vyresnes klases kursa, o vaikui- oi, nieko tu nepasieksi, liksi antriems metams, jei dar daugiau nesimokysi- blink.gif blink.gif . Graziai grazu. blink.gif
Atsakyti


Labai patariu rinktis mokytoja, o ne mokykla, nes tos itampos ir liudesiai -tai mokytojo/os elgesio su vaiku rezultatas. Tokia taktika, kaip tu pasakoji, tikrai prie nieko gero neprives ir labai greitai tavo dukra isvis nenores groti. Taip kad keiskit mokytoja (bet ,jauciu, Dvarionke taip pat, nes ten toks elgesys yra iprastas)
Atsakyti
Su didžiausia meile siūlau vesti savo mažuosius į "Liepaites"!!! group.gif
Aš pati nuo 4 iki 5 metų lankiau dvarionkę, ten pradėjau groti pianinu, bet tikrasis mano gyvemimas prasidėjo tik LIEPAITĖSE! Vaikis gaus viską - pradedant muzikos teorija, istorija, solfedžiu, ritmika, choriniu dainavimu, baigiant džiazu, ikdividualiomis vokalo, instrumento pamokomis ar net muzikos kūrimu. Bet turbūt svarbiausia čia ne pats mokymasis, kiek meilė, kuri perduodama per kiekvieną natą, kiekvieną mokytojo žvilgsnį! Lankiau Liepikes 13 metų (paskutinėj klasėj išsiprašydavom likti dar ir dar metus tongue.gif ), bet iki šiol visos senės matomės kone kasdien, susitinkam su mokytojom, plepam apie kelionės(juk pet tą laiką išmaišyta beveik visa Europa ir Rusija), lankom visus koncertus ect.

Sunku išreikšti tą jausmą, kurį jaučiu šiai muzikos mokyklai. Lenkiu galvą kiekvienam pedagogui, padariusiam iš nenuoramos riestanosės beveik normalų žmogų biggrin.gif notworthy.gif Dėkoju mamai, nuvedusiai mane būtent iki Liepaičių.
Tikiuosi padėkos ir jūsų kinderiukai 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglinė: 10 rugpjūčio 2005 - 16:57
QUOTE(Eglinė @ 2005 08 10, 16:55)
Su didžiausia meile siūlau vesti savo mažuosius į "Liepaites"!!! group.gif 
Aš pati nuo 4 iki 5 metų lankiau dvarionkę, ten pradėjau groti pianinu, bet tikrasis mano gyvemimas prasidėjo tik LIEPAITĖSE! Vaikis gaus viską - pradedant muzikos teorija, istorija, solfedžiu, ritmika, choriniu dainavimu, baigiant džiazu, ikdividualiomis vokalo, instrumento pamokomis ar net muzikos kūrimu. Bet turbūt svarbiausia čia ne pats mokymasis, kiek meilė, kuri perduodama per kiekvieną natą, kiekvieną mokytojo žvilgsnį! Lankiau Liepikes 13 metų (paskutinėj klasėj išsiprašydavom likti dar ir dar metus tongue.gif ), bet iki šiol visos senės matomės kone kasdien,  susitinkam su mokytojom, plepam apie kelionės(juk pet tą laiką išmaišyta beveik visa Europa ir Rusija), lankom visus koncertus ect.

Sunku išreikšti tą jausmą, kurį jaučiu šiai muzikos mokyklai. Lenkiu galvą kiekvienam pedagogui, padariusiam iš nenuoramos riestanosės beveik normalų žmogų biggrin.gif  notworthy.gif Dėkoju mamai, nuvedusiai mane būtent iki Liepaičių.
Tikiuosi padėkos ir jūsų kinderiukai 2.gif

Grazu..........noreciau su siais graziais zodziais sutikt, taciau visa Liepaiciu situacija zinau is kitos puses - kaip mokytoja - o padetis ten blogeja kas metus cry.gif
As savo vaiko ten nebevesciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigit @ 2005 03 02, 13:17)


Zinai,Mazule,manau,kad neperlenkiau...Pazistu kas puikiai mokosi koncervatorijoj ir kitose istaigose po netradiciniu mokyklu ir ne viena...Tradicinis ar netradicinis-tai ne esme.Juk namuose didziausia dali vaikas muzikuoja,ruosiasi,pati ta esu patyrus...muzikalke...ir tikrai buciau mieliau ejusi i netradicine....nes cia gali daugiau ismokti improvizuoti....o kadangi buvai vaikas kitoks nei visi...man norejosi grojant Bacha,kad butu siek tiek daugiau laisves...o mokytojai tais laikais dziaziniu pjesiu ar temu buvo "deficitas"...o ir nemokejo pacios laisvai be natu groti,kurti vietoj ir t.t. Nesakau,kad blogai septynmetes muzikalkes..taciau ju programa seniai pasenus...etiudai,pjesikes,stambi forma...ir taip ismoksti 4 kurinius per pusmeti....juokinga...po puses metu tu jau ju neatsimeni...Man svarbu,kad mano vaikas butu laisvas....galetu groti is klausos,nuimti kurinius ir kurti prie draugu,giminiu ir t.t....tai yra pilnavertis muzikavimas...o ne mechanika....Cia tas pats,kas skaityti daug knygu,o mastyti taip ir nemoketi.....
Nesakiau niekada,kad muzika tik malonumas....Juk darbo cia 80proc.Bet vaikas turi suvokti del ko tas darbas,kad bus grazu,skambes graziai,dziaugsis ne tik vaikas,bet ir aplinkiniams suteiks didziausio malonumo....
Pradzioj vaikas tik zaidzia,nes jam patinka...ant geru emociju tu gali kalnus pastatyti zinant kaip....o veliau turi buti pereinama prie darbo vardan malonumo,vardan rezultato.....Bet VAIKAS turi tai zinoti....
O kaip prirasiau...Jega....Kaip kokia profesionale thumbup.gif

Atsakyti