Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla



Mazulei: gal galėtumei daugiau parašyti apie Liepaites? Mano sūnus lanko AMU grupę, o kadangi tai "merginų" mokykla, berniukams kiek žinau ten lieka tik džiazo grupė. Ar yra prasmės jį ten toliau laikyti, ar geriau ieškotis kokios kitos muzikos mokyklos?
[/quote]


g.gif Iki mokyklos - jei noriai eina - leisciau, na gal dar pradiniame etape.......beje, nebezinau, kas ten dabar dirba tame dziazo skyriuje - T.Kutavicius atrodo isejo pries keleta metu kaip ir as ir dar ne vienas pedagogas, tai ten pasikeitusi aplinka - nelabai ka galiu pasakyt apie pedagogu kvalifikacija.............. unsure.gif
Atsakyti
Įsiterpsiu į pokalbį ir aš.
Vakar taip visai netyčia priėmė sūnų į "Ąžuoliuką". Kiek supratau iš postų, kai kurios iš jūsų galite kažką apie jį ("Ąžuoliuką") papasakoti. Norėčiau sužinoti daugiau, negu tai, kad jam vadovauja metras Miškinis...
Atsakyti
Šiandien buvom koncerte pažintiniam Dvarionkėj, na tai įspūdis man toks - truputi sovietmečiu dvelkia... Tikėkimės, kad tik pirmas įspūdis toks... Ieva pasirinko dainavimą, ryt stojamieji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2005 05 25, 19:41)
Šiandien buvom koncerte pažintiniam Dvarionkėj, na tai įspūdis man toks - truputi sovietmečiu dvelkia... Tikėkimės, kad tik pirmas įspūdis toks... Ieva pasirinko dainavimą, ryt stojamieji  4u.gif

kaip sekėsi? 4u.gif
Atsakyti
ačiū, gerai, įstojome ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
šaunuolė Ievutė, sėkmės jai muzikos pasaulyje wub.gif mano mažiukas irgi vis prašo, kad įjungčiau vargonus, sako: mugaza gosiu biggrin.gif improvizacijos thumbup.gif thumbup.gif ir gama jau su rankų ženklais padainuojam ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelmytė: 26 gegužės 2005 - 22:33
QUOTE(gelmytė @ 2005 05 26, 22:27)
šaunuolė Ievutė, sėkmės jai muzikos pasaulyje  wub.gif  mano mažiukas irgi vis prašo, kad įjungčiau vargonus, sako: mugaza gosiu  biggrin.gif  improvizacijos  thumbup.gif  thumbup.gif  ir gama jau su rankų ženklais padainuojam  ax.gif


ačiū už gražius linkėjimus smile.gif
vakar sakė, kad jie priima nuo 3 metų, tai gal ir išprašys taviškis? wink.gif Viltutė mano irgi daininga, labai džiazuoja lopšines smile.gif įsirašiau net biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2005 05 26, 20:43)
ačiū už gražius linkėjimus smile.gif
vakar sakė, kad jie priima nuo 3 metų, tai gal ir išprašys taviškis? wink.gif Viltutė mano irgi daininga, labai džiazuoja lopšines smile.gif įsirašiau net biggrin.gif

tai, kad mums toks ankstyvas muzikinis nepasiekiamas, mes gi provincialai mirksiukas.gif bet klausą turi vaikinas, aš jam kartais žaidimo forma tokių pratimėlių padainuoju, paskui keliu pustoniu ir intonuoja thumbup.gif darželio daineles kai dainuoja namie, tai pragrojimus praniuniuoja, nepraleidžia biggrin.gif dažnai ir karaoke pavarom namie, beje pagal fonogramą "mango" raskilą visai neblogai dainuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazule2 @ 2005 07 28, 17:41)
Esme viena - YAMAHOS mokyklos profesionaliu muziku nerengia - ne toks ju tikslas - o apie toki kazkada cia kalbejom ax.gif Pedagogais jose dirba tikrai ne Muzikos Akademija baige zmones - na nebent netycia cia pataike.......
Nesakau, kad si mokykla bloga - pasikartosiu - ji 100 kartu geresne uz sustabarejusia muzikos mokykla

Ot ir dirba mano draugė YAMAHOS mokykloje,ir baigė ji magistrantūrą Muzikos Akademijoje,beje labai gera pianistė mirksiukas.gif
O į "sustabarėjusią" muzikos mokyklą gali savo vaiko nevest,jei nepatinka,yra ir taip daug norinčių ten patekti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Kagi - gerai kad dirba, bet cia dar ir kita tema galima izvelgt - ka tokioj mokykloj veikt gerai pianistei? mokint vaikus groti sintezatoriais? tai ir viskas, ka tavo drauge pasieke po sitiekos laiko prie fortepijono? g.gif vel gi - kaip paziuresi - jei tik del pinigu - sutinku, nes kitaip nesuprasciau schmoll.gif

I "sustabarejusia" mirksiukas.gif tikrai savo vaiko nevesiu schmoll.gif . Kodel? jau rasiau - netingekit pavartyt psl. tongue.gif - dirbau tokioje 6 metus - fe........
Atsakyti
Kaip keistai ir skirtingai zmones suvokia tuos pacius dalykus.....
Mazule,Yamahoj tikrai dirba profesionalus muzikantai.Pasidomek.Del ko dirba sunku pasakyti.Bet mano nuomone,ne tik del pinigu,bet del malonumo.Juk jei jau palietem sia tema,galim pasvarstyti.Kai ateina i " sustabarejusia" mokykla,juk svarbu,kad vaikas turetu duomenis,talenta,noras ne tiek svarbu.Anksciau ar veliau vaikas to kruvio muzikalkej sunkiai bepaveza...nori mesti,bet mama ar tevas neleidzia ir darosi "naprazonke".O tokiu atveju ar bent isijauciat kaip mokytojui sunku dirbti?
O i tokia kaip i Yamaha ateina suinteresuoti,jog vaikas moketu pagroti ne tik is knygos,bet ir is klausos ar kurti,improvizuoti.Vaikas nespazmuojamas.Svarbu,ko norit patys.Aisku,jei norit daryri profesionalu muzikanta,reiktu iskart i Ciurlionio atiduoti.Bet,jei norit baigti muzikos mokykla,si-tinka tikrai.Diplomai nesiskiria nuo visu kitu.Skiriasi literatura ka jie groja,manau.Daugiau populiarioji muzika.Nors yra ir klasikos nemazai.
O del sintezatoriu,ar tu,Mazule,nesidomi,ar kazkaip kardinaliai esi pries juos???Tai irgi profesionalus instrumentai,kurie klausos negadina,pirstu taip pat.Tik ju visokiu yra.Ziurint koki namuose isigysit.Kokiu grosit.
Atsakyti
Gal patartumėt, kokį muzikos instrumentą verta nusipirkti ? Kad negadintų klausos ir nebūtų labai brangus. Vaikui dabar pusantrų metukų, naminė aplinka labai nemuzikinė biggrin.gif
Atsakyti