Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Sveikutes.. smile.gif

norėjau pasiteirauti, gal kuri ką nors žinote ar girdėjote apie fotografą Donatą Zaščiurinską iš Kauno??? unsure.gif nes patiko nuotraukos ir kainos nelabai atrodo kandžiojasi... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egile @ 2008 03 03, 14:30)
fotkino mano pusseres  vestuves  smile.gif labai patiko nuotraukytes thumbup.gif idomūs kadrai, gana orginalios foto 4u.gif kas ziurejo albuma visi gyrė



thumbup.gif faina, kad vien geri atiliepimai, nes mes jį užsisakėm smile.gif
ir kaina labai gera, ir nuotraukos kokybiškos, man labai patiko (kritikuosiančiom iškart akcentuoju - tai mano nuomonė mirksiukas.gif ) va galit pasižiūrėti, gal kuri susidomėsit - www.lpfoto.net
nu man tai thumbup.gif
Atsakyti
O gal teko kam susidurti su fotografu Vidunu Balkumi?
Buciau dekinga uz nuomones.
Atsakyti
4u.gif O as norejau paklausti : Gal kas "Nemuno fotostudijoje" (cia Panevezyje)fotografavosi per vestuves?
Atsakyti
as tai uzsisakiau H. Kudirka. Manau ir kaina pakankamai gera ir nuortaukos neblogos
Atsakyti
Gal kas ką nors gali pasakyti apie Darių Tarėlą, Rytį Mikulėną ar Aleksandrą Babinčių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2008 03 05, 23:47)
Gal kas ką nors gali pasakyti apie Darių Tarėlą, Rytį Mikulėną ar Aleksandrą Babinčių?  g.gif


Mikulėnas ir Babičius kiek anksčiau buvo dažnai ir pozityviai minimi šioje temoje. O ir Tarela - rimtas, profesionalus vaikinas mano žiniomis. Jei tik jų strilius Jums tinka smile.gif
Atsakyti
Susapnuota,apie A.Babiciu girdejau tik gerus atsiliepimus is praejusiu metu nuotaku thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikuciai, mes tai planuojame nuvaziuot i foto stutija, gal kas galit parekomenduot kokia? Aciu smile.gif
Atsakyti
sveikos vestuviu planutojos,as is visu vestuviniu paslaugu ilgiausiai rinkausi fotografa,kai galiausiai issirinkau Vaida Garla ir jau nusprendziau pasirasyt sutartele ir paduot uzstata ,pasirodo jis jau uziimtas. cry.gif aisku galiu tik save kaltinti,kad taip ilgai galvojau,bet juk iki vestuviu dar puse metu..

labai prasau ,pasiulykit kazka panasaus ir uz dar padoria kaina (iki 3000lt) ir svarbiausiai,kad fotografuotu iki 12 nakties,nes daug fotografu tik ceremonija fotografuoja. is anksto dekoju notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2008 03 06, 15:20)
sveikos vestuviu planutojos,as is visu vestuviniu paslaugu ilgiausiai rinkausi fotografa,kai galiausiai issirinkau Vaida Garla ir jau nusprendziau pasirasyt sutartele ir paduot uzstata ,pasirodo jis jau uziimtas. cry.gif  aisku galiu tik save kaltinti,kad taip ilgai galvojau,bet juk iki vestuviu dar puse metu..

labai prasau ,pasiulykit kazka panasaus ir uz dar padoria kaina (iki 3000lt) ir svarbiausiai,kad fotografuotu iki 12 nakties,nes daug fotografu tik ceremonija fotografuoja. is anksto dekoju notworthy.gif


Man irgi panasiai buvo. Buvau pasirinkus Anatoliju Samoilenko ir ir bauvo uzimtas, nors skambinausi pries 7 men ir mano data jau buvo jis uzimtas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2008 03 05, 23:47)
Gal kas ką nors gali pasakyti apie Darių Tarėlą, Rytį Mikulėną ar Aleksandrą Babinčių?  g.gif


Aleksandras su Irina - fotografu komanda, kuri savo rafinuotu, subtiliu fotografavimo ir nuotrauku apdirbimo stiliumi sugebejo stipriai atsiplesti ir issiskirti vestuvines fotografijos srityje ir pelnyti ne tik klientu, bet ir fotografu pagarba. Komanda, kuri ismoke rinktis pagal kokybe, pagal darbus, o ne vien pagal kaina. Komanda, vertinanti savo darba ir kuri yra to verta - ji pajegi konkuruoti su tikrais profesionalais ne tik Europos, bet ir pasaulio rinkoje.

Nuosirdziausios rekomendacijos. Visada malonu ziureti i ju darbus 4u.gif
Atsakyti