Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Astukasas @ 2008 02 22, 21:05)
Gal kuri girdejot apie Liutaura Bartasiu? Gal kaina zinot?

Tikrai per visas vestuviu fotografu temas ne karta paminetas fotografas. Kaina ko gero tikslingiausia butu suzinot ish jo paties - juk tai individualu smile.gif Pazhistu ji pakankamai, kad galeciau drasiai rekomenduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2008 02 15, 20:07)
Mano vestuves- kaip tik taip- trumpai - nuo zagzo ir dar pasivaiksciojima fotografavo Marius Sargevicius smile.gif mes pilnai patenkinti smile.gif

cia galima paziuret musu nuotraukas:

Mariaus Sargeviciaus nuotraukas 1

Mariaus Sargeviciaus nuotraukos 2 - juoda/balta

... fotografa atrinkinejau ilgai smile.gif musu vestuves buvo gan kuklios, tad negalejom sau leisti dideliu islaidu (nors labai norejosi)... bet rezultatas - tikrai pradziugino  4u.gif

...na ir linksmi laiskiukai...:)Net keista,kaip kazkas iesko fotografo tartum lobio....Juk pilnas internetas JU,tik nueikit i :vestuves.lt,santuoka.lt.Na,nebent Jus renkates tik is atsiliepimu "Supermamose" ir dar pagal akiu spalva....O kazkas tikrai laukia nesulaukia uzsakymu...
Atsakyti
QUOTE(Salma00 @ 2008 02 16, 12:14)
Pasiziurek www.ritafoto.com  Istikruju labai geros kokybes nuotraukos ir visos nuotraukos turi kazkokia minti, nu zodziu labai nuotraukomis esu patenkinta.

kadangi cia jau tiesiogiai rasomi tinklapiu pavadinimai,tai as galiu parekomenduoti su planuotoju firma VIJOLINA dirbanti Ryti Milkulena.www.rytisfoto.com.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 02 23, 12:13)
Idiotizmas 1000 nuotrauku. Arba fotografas tik spaude mygtuka ir tiek, o paskui rinkites ka norit, zodziu jokios kokybes- atrankos.... O as ir nenoreciau 1000 nuotrauku nes tarp tokio kiekio pasijausciau kaip siukslyne ir nerasciau sau brangios -mieliausios... Per pirmas vestuves buvau tik fotoatelje ir turiu 12 geriausios kokybes nuotrauku ir visos jos man yra labai brangios ir grazios. O tu 130 manau yra uztektinai ne tik patiem bet ir anukam uzteks, juk jei nuo nuotrauku skaiciaus priklausytu jaunuju laime tai tada suprasciau ir 5000. Zodziu jei issisokti norim tai perlenkiam lazda visada.... Viskas kas per daug yra nesveika... O sveciams ka parodyti.... 2valandas ir iki galo visas idomumas praeitu... Net mano MB issiziojo kas cia per apsurdas 1000 foto...

turbut pacios vestuves ir buvo pries 20 metu, kai nebuvo normaliu fotografu ir fotoaparatu lotuliukas.gif kai fotografai sustatydavo jaunuosius ir liepdavo sypsotis doh.gif

isivaizduoju ka sveciams pasiulei is tu 12 nuotrauku lotuliukas.gif

bet ir radot ka lyginti doh.gif fotoatelje nuotraukas lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maziulele: 23 vasario 2008 - 17:24
QUOTE(maziulele @ 2008 02 23, 18:22)
turbut pacios vestuves ir buvo pries 20 metu, kai nebuvo normaliu fotografu ir fotoaparatu lotuliukas.gif kai fotografai sustatydavo jaunuosius ir liepdavo sypsotis doh.gif

isivaizduoju ka sveciams pasiulei is tu 12 nuotrauku lotuliukas.gif

bet ir radot ka lyginti doh.gif fotoatelje nuotraukas lotuliukas.gif  doh.gif


lotuliukas.gif nu aisku pries astuonis metus visi fotografai buvo NENORMALUS ir fotoaparatu jie neturedavo (bet graziai piest mokedavo), o jei taip jau domina tai as nebuvau sustatyta, o sedejau ant zemes, nes taip uzsimaniau,o sypsotis ir taip moku be fotografo prasymo. O sveciams nuotraukos buvo dovanojamos su jaunuju uzrasyta padeka ir perduodamos i rankas. Aisku jie negavo savo apgirtusiu fizionomiju atminimui verysad.gif (juk tai taip idomu), nors buvo daug kitais fotikais darytu nuotrauku. Ir beabejo 1000 nuotrauku CD yra labai reikalinga visiems sveciams (kompams uzkrauti ir niekada i jas nepaziureti nes kol ten ka surasi tokioj makalynej). Mes pernai irgi buvom vestuvese pulke, tai gavom CD kuris atrinkus 6 nuotraukas buvo istrintas, nes man visai neidomu kokius sokius kas soko, nes kai kuriu zmoniu net vardu jau nepamenu.
Nu aisku kiekybe svarbiau uz kokybe geriau 100 gariunu nei 1 D&G
del beskonybes nesigincijama notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2008 02 25, 12:12)
Čia ne savireklama?  g.gif


Na, jei patinka V.M.'ui M.V darbai, tai pabukim lietuviai ir pasakykim, kad bando pasireklamuoti taip simboliskai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Madona @ 2008 02 23, 14:02)
...na ir linksmi laiskiukai...:)Net keista,kaip kazkas iesko fotografo tartum lobio....Juk pilnas internetas JU,tik nueikit i :vestuves.lt,santuoka.lt.Na,nebent Jus renkates tik is atsiliepimu "Supermamose" ir dar pagal akiu spalva....O kazkas tikrai laukia nesulaukia uzsakymu...


Deja, pilnas internetas Ju... deja..
siaip tai buvo mano antros vestuves..., o dar beveik visos mano drauges jau istekejusios... ir 50% pasirinko tuos, kuriu pilnas Inetas... o 50% pasitikejo rekomendacijos (nebutinai supermamos)... Siaip tam, kad atrinkti fotografa, reiketu perziureti kieno nors pilna fotosesija (geriausiai atrinkta ne fotografo), tada matysit ir minus ir pliusus

As laaabai ilgai atrinkinejau sau fotografa, nes tikrai maciau daug nekokybisku darbu ir INETE ir gyvenime.
Ir dar - geri fotografai, tikrai kaip lobis, ir gali net nesireklamuoti nei vestuves.lt nei santuoka.lt - jiems ir taip uzsakymu laukt netenka biggrin.gif
Atsakyti
Kas del nuotrauku kiekiu tai as noriu ju tureti kuo daugiau. Vestuviu diena praeina kaip sapnas, todel noriu tureti kiekviena akimirka. Ka sveciai galvos apie ta nuotrauku kieki man asmeniskai nerupi. Galu gale geras fotografas tikrai nepadarys taip kad is to 1000 tik 6 butu vertos ziurejimo, ju bus simtai. Ir kiekviena nuotrauka as su malonumu ziuresiu ir prisiminsiu ta kiekviena akimirka... wub.gif wub.gif wub.gif
Dar beja yra toks dalykas kad fotografas pats atrenka kelis simtus nuotrauku tinkamu spausdinimui ir tik is tu geriausiu kadru sveciai renkasi kas kokia nuotrauka nores tureti prisiminimui. Ir manau yra didelis skirtumas tarp nuotrauku kuriuose visi dirbtinai sustatyti ir tose kur uzfiksuota tikra, jausminga akimirka... 4u.gif
Del lyginimo kad reportazinio stiliaus nuotraukos yra gariunu lygio tai kvailesnio lyginimo turbut nesu girdejus per visa savo gyvenima...... Bet kiekvienam juk savo, tikriausiai kas tose Gariunuose lankosi tai ir zino kaip ka lyginti.... rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukita999: 25 vasario 2008 - 15:05
Musu fotografas buvo Anatolijus Samoilenko. Likom labai patenkint jo darbu. Ir siaip labai linksmas ir nuosirdus zmogus thumbup.gif
jo internetines svetaines:
http://www.fotolangas.lt/index2.htm
http://www.vestuviu-fotografas.lt/
Atsakyti
QUOTE(M V @ 2008 02 23, 22:59)
Cia aisku skonio reikalas, bet man vistiek Vyto nuotraukos labai grazios
user posted image user posted image
user posted image user posted image


Labai labai grazu, ypatingo estetinio susizavejimo jausma zadina issukta (keista , kad mergaite dar be gipso) jaunosios ranka, o nunesiotas jaunikio batas kitoje foto- tikras kurybinis atradimas... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Cizikas - cinikas smile.gif Parodyk kur geriau. Dergt mokam visi puikiai, tai gal parodom kaip pavyzdingai turi atrodyt foto ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedlius: 25 vasario 2008 - 21:05
QUOTE(Mindoozas @ 2008 02 25, 14:51)
Na, jei patinka V.M.'ui M.V darbai, tai pabukim lietuviai ir pasakykim, kad bando pasireklamuoti taip simboliskai biggrin.gif


lotuliukas.gif
pas mane biski kitoks darbas cool.gif
Atsakyti