Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Jullaja @ 2008 02 15, 19:07)
Mano vestuves- kaip tik taip- trumpai - nuo zagzo ir dar pasivaiksciojima fotografavo Marius Sargevicius smile.gif mes pilnai patenkinti smile.gif

cia galima paziuret musu nuotraukas:

Mariaus Sargeviciaus nuotraukas 1

Mariaus Sargeviciaus nuotraukos 2 - juoda/balta

... fotografa atrinkinejau ilgai smile.gif musu vestuves buvo gan kuklios, tad negalejom sau leisti dideliu islaidu (nors labai norejosi)... bet rezultatas - tikrai pradziugino  4u.gif

Geras fotografas ir zhmogus labai mielas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 02 09, 12:52)
Oi jūs pleputės dar nepriplepįjot vienos temos o jau kitoj plepat, galit užsitraukti moderatorių nemalonę.
Gal kuri girdėjot ką apie fotofrafą Albertas Pocej, kiek jis dabar ima?

As esu uzsisakius si fotografa savo vestuviu dienai 4u.gif Kiek teko girdeti apie ji atsiliepimu ir matyti jo darbu viskas nerealiai grazu wub.gif Neseniai tekejo viena forumiete kurios vestuves jis iamzino viskas atrodo kaip pasakoj wub.gif Manau sis fotografas vertas kiekvieno lito jo darbai fantastiski wub.gif
Atsakyti
QUOTE(henrika12 @ 2008 02 13, 17:33)
Sveikos mergaites, pabandysiu ir as prie jusu prisijungti. vestuves kelsim siauliuose, bet susidurem su problema, nerandam filmuotojo ir fotografo. Gal kuri galit padet?  verysad.gif



Mus fotkino viena jauna porele. Likome patenkinti ju darbu, nes ne tik geri kadrai, bet ir silti zmones. O vestuviu diena tai svarbu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskytia @ 2008 02 19, 11:44)

ai, nu ir gerai,kad jis mano diena uzimtas, vis ramiau, nes foto tai labai patiko thumbup.gif o tokiu pinigu nemokesiu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes, prisijungsiu ir as 4u.gif Musu fotografasbus is Taurages - Remigijus Remeikis, gal kas turite kokiu atsiliepimu apie ji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sunny:-) @ 2008 02 16, 15:51)
Rekomenduoju www.bird.ph , man patiko darbai, bet deja kaip tik mano diena si fotografe jau rezervuota. Kaip tik man ji rekomendavo paziuretu jusu minetus fotografus. Geras sutapimas smile.gif


Esu begaaaaaaaalo dekinga visiems uz rekomendacijas! Nesitikejau, kad sulauksiu tiek pagalbos. Forume radau tris atsakymus su tikrai sauniom nuorodom, o kai prisijungiau parasyti padeka, dar pamaciau, kad turiu daug asmeniniu zinuciu.
Dar karta dekoju.
Sunny, man atrodo mes turim vienoda skoni smile.gif Ka ir besakyti... Lieku skolinga!
Atsakyti
Labas visom mergelem 4u.gif ,
prasau visu pagalbos 4u.gif . Gal kas galetu rekomeduot fotografa, vestuves vyks Kaune. Tai gal kuri zinot geru fotografu siame mieste arba nebutinai. Bet man netinka tie uz 3000, nes jau seniai virsijom savo suplanuota vestuviu biudzeta. Aisku, suprantu, kad kaina lemia kokybe, bet..Busiu dekinga visom 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kas ka girdejo apie Lina fotografa is Jurbarko? Jo internetinis puslapis: http://linfoto.puslapiai.lt/

Aciu uz bet kokia informacija smile.gif
Atsakyti
Mus fotografavo Gintaras Tubutis Kaune. Labai malonus žmogus, nuotraukos gavosi labai gražios, esu patenkinta. O aš maniau, kad esu nefotogeniška smile.gif. Jei domina kontaktai, jis turi internetinį puslapį.
Atsakyti
QUOTE(Undulata @ 2008 02 21, 09:12)
Sveikos 4u.gif

Gal kas ka girdejo apie Lina fotografa is Jurbarko? Jo internetinis puslapis: http://linfoto.puslapiai.lt/

Aciu uz bet kokia informacija smile.gif


Negirdejau, bet vien i galerijas paziurejus siaubas ima smile.gif Man tai asmeniskai nepatinka visi tie photoshopiniai filtriukai ir tarybiniai pastatymai blink.gif
Negyvos emocijos. Bet tu ziurek kas tau paciai tinka, jei tu manai, kad tau tai yra grazu... verysad.gif
Atsakyti
Gal kuri girdejot apie Liutaura Bartasiu? Gal kaina zinot?
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2008 01 29, 23:54)
o kaip i 130 fotkiu galima sutalpinti visos dienos akimirkas g.gif

mes gavom 1000 nuotrauku, kuriose iamzintas kiekvienas momentas wub.gif


Idiotizmas 1000 nuotrauku. Arba fotografas tik spaude mygtuka ir tiek, o paskui rinkites ka norit, zodziu jokios kokybes- atrankos.... O as ir nenoreciau 1000 nuotrauku nes tarp tokio kiekio pasijausciau kaip siukslyne ir nerasciau sau brangios -mieliausios... Per pirmas vestuves buvau tik fotoatelje ir turiu 12 geriausios kokybes nuotrauku ir visos jos man yra labai brangios ir grazios. O tu 130 manau yra uztektinai ne tik patiem bet ir anukam uzteks, juk jei nuo nuotrauku skaiciaus priklausytu jaunuju laime tai tada suprasciau ir 5000. Zodziu jei issisokti norim tai perlenkiam lazda visada.... Viskas kas per daug yra nesveika... O sveciams ka parodyti.... 2valandas ir iki galo visas idomumas praeitu... Net mano MB issiziojo kas cia per apsurdas 1000 foto...
Atsakyti