Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(tango36 @ 2008 07 20, 21:56)
Cia nesavireklama, o vertingas patarimas , beto nemanau ka profesionalus fotografas neturetu ko atsargoj, bet pasidomet verta manau...



Normalus fotografas turi po du fotikus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaite117 @ 2008 07 20, 20:54)
Normalus fotografas turi po du fotikus  mirksiukas.gif


nu nemanau schmoll.gif kai pasidomejau kokiais fotikais jie dirba ( vieno kaina apie 15 000lt) tj kazin ar atsarginiu daug prisipirksi, nebent megejiska blink.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(murze75 @ 2008 07 20, 19:17)
Sveikos merginos, gal kuri buvot uzsisakiusios fotografa Lina Vaski? g.gif
Ar patiko jo darytos nuotraukos? Ir gal galima paziureti jo nuotrauku, jo tinklapyje maciau, bet gal jis turi dar kur , pvz. picasa web? Noreciau pamatyti daugiau jp darbu...  ax.gif  Buciau dekinga uz pagalba... bigsmile.gif


na, aš apie jį dar nebuvau girdėjus, bet peržvelgus foto atrodo gan neblogos, tik man nepatiko, kad tik 2 vestuviu foto įdėtos, nes negali objektyviai įvertinti fotografo darbo iš dviejų vestuvių foto g.gif net nežinau, gal dar kas atsilieps į tavo klausimėlį 4u.gif
Atsakyti
o man butu idomu ar kas girdejo, o gal kas ir naudojosi Donato Zasciurinsko paslaugomis??? jo internetine svetaine ? A? ax.gif unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
gal kazkas turejote fotografa eigirda (www.e-s.lt)? kokie atsiliepimai? nuotraukos pasakiskos
Atsakyti
Gal kazkam dare foto Skaiste Zabielaite? Laaaaaabai noreciau pamatyti bent keleta jos darytu nuotrauku 4u.gif kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Ar yra tokiu kuriems dare foto Anatolijus Mongirdas? Negi nieko nera... Psl. www.westfoto.lt
Atsakyti
galiu pasiulyti fotofujima.lt , mes ten megstame su seima pasifotografuoti, labai graziai maciau ir vestuves fotogr.
Atsakyti
QUOTE(rikulia @ 2008 07 22, 20:44)
gal kazkas turejote fotografa eigirda (www.e-s.lt)? kokie atsiliepimai? nuotraukos pasakiskos

Kai ieskojau fotografo vestuvems, ziurejau jo foto, snekejau su juo, viskas ok, tik kaina atbaide...

O siaip drasiai rekomenduot galeciau Ruta Doksiene www.rstilius.net
Jei patinka jos fotografavimo stilius, tai busite daugiau nei patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciute*: 24 liepos 2008 - 14:31
QUOTE(mergaiciute* @ 2008 07 24, 15:24)
Kai ieskojau fotografo vestuvems, ziurejau jo foto, snekejau su juo, viskas ok, tik kaina atbaide...

O siaip drasiai rekomenduot galeciau Ruta Doksiene www.rstilius.net
Jei patinka jos fotografavimo stilius, tai busite daugiau nei patenkinti  thumbup.gif



o kokia kaina tave atbaide?
Atsakyti
sveiki, žiūriu apie fotografus vestuvinius diskutuojat smile.gif va aš irgi birželio 26d. ištekėjau, ieškojausi fotografo, susiradau, bet jau kai atsiuntė nuotraukas doh.gif nu kažkoks košmaras - 90tų metų stiliukas - su širdutėm ir rožytėm...
bet va visa laimė, kad vestuvėse buvo draugas su geru fotiku, jis tikras išsigelbėjimas mūsų vestuvėse buvo - dirbo daug nuoširdžiau - lakstė ne tik paskui mus jaunuosius bet ir paskui vaikus, o kai nuotraukas atsiuntė - net žagtelėjau - nesitikėjau tokio grožio wub.gif visi svečiai sakė - kad jo nuotraukytės super thumbup.gif galit ir jūs va pažiūrėti čia:
http://www.flickr.co...016125320/show/

va jeigu kam reikia - rašykit man į AŽ, duosiu jo kontaktus, manau tikrai susitarsit už padorią kainą ir vestuvėms ir ne tik, nes jis pats turi metukų sūnų, mačiau fotosesiją su juo - nu jau groooožis wub.gif be to su juo labai lengva bendrauti ir jis vilniuj jei ką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Clarissa @ 2008 07 24, 19:06)
o kokia kaina tave atbaide?


mane taip pat atbaide kaina, nes man sake 3500lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte12000 @ 2008 07 27, 14:40)
sveiki, žiūriu apie fotografus vestuvinius diskutuojat smile.gif  va aš irgi birželio 26d. ištekėjau, ieškojausi fotografo, susiradau, bet jau kai atsiuntė nuotraukas doh.gif  nu kažkoks košmaras - 90tų metų stiliukas - su širdutėm ir rožytėm...
bet va visa laimė, kad vestuvėse buvo draugas su geru fotiku, jis tikras išsigelbėjimas mūsų vestuvėse buvo - dirbo daug nuoširdžiau - lakstė ne tik paskui mus jaunuosius bet ir paskui vaikus, o kai nuotraukas atsiuntė - net žagtelėjau - nesitikėjau tokio grožio wub.gif  visi svečiai sakė - kad jo nuotraukytės super thumbup.gif  galit ir jūs va pažiūrėti čia:
http://www.flickr.co...016125320/show/

va jeigu kam reikia - rašykit man į AŽ, duosiu jo kontaktus, manau tikrai susitarsit už padorią kainą ir vestuvėms ir ne tik, nes jis pats turi metukų sūnų, mačiau fotosesiją su juo - nu jau groooožis wub.gif  be to su juo labai lengva bendrauti ir jis vilniuj jei ką mirksiukas.gif


A taip visi i tylesit.... as tai zado netekau...
Atsakyti