Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Sveikos merginos,
iterpsiu ir as savo "trigrasi" smile.gif
Neseniai buvau giminaites vestuvese, fotografavo Viktoras Brusovas, filmavo su juo moteriske tokia simpatiska. Labai man patiko jaunuju albumas, o ir pati uzsisakiau nuotrauku. Jaunieji liko patenkinti jo darbu, sake, kad kaina palyginus nedidele buvo.
Jei kam bus idomu, idesiu telefona, nes padalino vizitines.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2008 07 16, 11:20)
labutis merginos, gal kam teko naudotis fotografės Evelinos (www.evafoto.lt) paslaugomis? Norėčiau išgirsti komentarų ax.gif  4u.gif


Labas, dar neteko, bet uz menesiuko pamatysiu smile.gif
Siaip man patiko jos foto ir kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto rasa @ 2008 07 16, 19:00)
Labas, dar neteko, bet uz menesiuko pamatysiu smile.gif
Siaip man patiko jos foto ir kaina ax.gif


man taip pat patiko ir dabar noriu buti tikra, kad ji tikrai gerai dirba, nes 99,9 proc jau esame linke jink jos paslaugu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2008 07 17, 12:16)
man taip pat patiko ir dabar noriu buti tikra, kad ji tikrai gerai dirba, nes 99,9 proc jau esame linke jink jos paslaugu  ax.gif

o jei ne paslaptis, kokia kaina ir kas i ja ieina? gali ir i AZ atrasyti, idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto rasa @ 2008 07 16, 20:00)
Labas, dar neteko, bet uz menesiuko pamatysiu smile.gif
Siaip man patiko jos foto ir kaina ax.gif



QUOTE(laimita @ 2008 07 17, 11:16)
man taip pat patiko ir dabar noriu buti tikra, kad ji tikrai gerai dirba, nes 99,9 proc jau esame linke jink jos paslaugu  ax.gif

mes ir ja ketiname rinktis vestuves fotkinti g.gif kazi kokie atsiliepimai, gal dar bus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 11, 11:55)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  Sakysiu arba kita fotografa arba nebesizenyju  biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu nematau cia dideles problemos, gali ir vienas zmogus uzfiksuot daug smagiu akimirku, beto vestuvese daznai veiksmas vyksta iskart keliose vietose tai net du videooperatoriai visko gali nesugaudyt, na ir nemanau kad toks tikslas jusu ka butinai viska uzfiksuotu, kazka tai nufilmuos - kazka nufotkins - svarbiausia ka jum patiktu - puikiausiai gali vestuvinis albumas ir is kokiu 80 foto ar net dar maziau atrodyt,o videofilmo ir valandos uztektu manau dauk kam - svarbiau kaip tas viskas atlikta, nu bet ka tas zmogelis negerbia jusu ir saves tai jau ryskiai - nebent ir video ir foto daro uz puse kainos ax.gif Jei abejojat tai siulau pas ji fotosesija keleta foto pasidaryt ir tada argumentuotai spresit tinka jis jum ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2008 07 16, 17:14)
pukita999 seniai buvai apsilankiusi,ar skaiste fotografuos jusu vestuves?butinai duok zinot kaip sekesi,beja jusu vestuves berods jau si sestadieni? sekmes jums


Ar čia turit minty Skaistę Zabielaitę? Kovo mėn. buvom pas ją Klaipėdoje fotosesijoje. Rezultatu esame labai patenkinti thumbup.gif thumbup.gif
Galvoju ją kviestis ir vestuvių fotografuoti.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri buvot uzsisakiusios fotografa Lina Vaski? g.gif
Ar patiko jo darytos nuotraukos? Ir gal galima paziureti jo nuotrauku, jo tinklapyje maciau, bet gal jis turi dar kur , pvz. picasa web? Noreciau pamatyti daugiau jp darbu... ax.gif Buciau dekinga uz pagalba... bigsmile.gif
Atsakyti
Cia nesavireklama, o vertingas patarimas , beto nemanau ka profesionalus fotografas neturetu ko atsargoj, bet pasidomet verta manau...
Atsakyti
QUOTE(tango36 @ 2008 07 20, 21:56)
Cia nesavireklama, o vertingas patarimas , beto nemanau ka profesionalus fotografas neturetu ko atsargoj, bet pasidomet verta manau...


Ir dar jaunosios turetu pasirupinti kad butu pakrauti akumai, dviguba blykste.. ar pan. O tai pat ir muzikantus, visa ju aparatura, jei sugestu ar tures kuo pakeisti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sorry, su visa pagarba zemaiciams 4u.gif Niu bet kazi ar taip jau reikia "kraut" tiek daug rupesciu ant jaunuju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2008 07 20, 21:49)
Labai sujuokino si savireklama  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na sakyciau kad cia tiesiog 'pasiguodimas' ir 'pasidalinimas dziaugsmu' kad... kaip zmones sako - 'pranislo' lotuliukas.gif
Papildyta:
[ as kai nesiroientuoju 'kas yra kas' sioje temoje, ir neskiriu 'fotografu', tai ir neiziuriu jokiu 'reklamu' biggrin.gif ]
Atsakyti
Cia nesavireklama, o vertingas patarimas , beto nemanau ka profesionalus fotografas neturetu ko atsargoj, bet pasidomet verta manau... jei daryciau cia sau savireklama tai daryciau taip kad ne viens is forumo dalyviu to net nesuuostumet  ax.gif
[/quote]
Papildyta:
QUOTE(Babulka @ 2008 07 20, 23:03)
Ir dar jaunosios turetu pasirupinti kad butu pakrauti akumai, dviguba blykste.. ar pan. O tai pat ir muzikantus, visa ju aparatura, jei sugestu ar tures kuo pakeisti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Sorry, su visa pagarba zemaiciams  4u.gif  Niu bet kazi ar taip jau reikia "kraut" tiek daug rupesciu ant jaunuju  biggrin.gif


Profesionalus fotografas pasirupins pats, antraip jis nebus profesionalus - tai daugiau liecia kas iesko kazko tai uz simboline kaina manau...
Papildyta:
QUOTE(mg* @ 2008 07 20, 23:04)
na sakyciau kad cia tiesiog 'pasiguodimas' ir 'pasidalinimas dziaugsmu' kad... kaip zmones sako - 'pranislo'  lotuliukas.gif
Papildyta:
[ as kai nesiroientuoju 'kas yra kas' sioje temoje, ir neskiriu 'fotografu', tai ir neiziuriu jokiu 'reklamu' biggrin.gif ]

Butent pasiguost norejau ka nesuplanuotas pirkinys laukia, ir pasidziaugd kad "pranieslo" kaip sake kazkas, o tai jau maniau ka kvailas esu ka papildoma svori tampiausi metu metus... na kas susidure su tokiais dalykais manau supras mane. Menki cia juokai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tango36: 20 liepos 2008 - 21:07