Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(eimaz @ 2008 02 13, 00:23)

Gediminas Kudirka arba jo sunus http://www_kudirka_lt


musu svente fotkino tas vyrukas ir jo sunus.dalyvavo abu..siaip nuotraukos geros,kokybe normali..nors sveciai gire nuotraukas,bet tie kurie nusimano fotografijoje rado prie ko prikibti..siaip as jauciuos kalta kad neisaiskinau ko noriu tiksliai,nes mano lukesciu nelabai pateisino..norejau kazko meniskesnio ..gal tiesiog turejau tiksliai parodyti kas man patinka.
nelabai patiko ir ju.kaip fotografu vaidmuo..tikejaus kad susisnekes su pulku ir prigaudys idomiu,smaiksciu,menisku kadru gamtoje bei sventeje.,pakys idomesniu ideju smaikscioms nuotraukoms.
as antra kart ju nesirinkciau,cia tik mano nuomone . cool.gif
Atsakyti
Ir dar mielosios, supermamos, kai darote sau svente, tai ir nepamirskite saves, parodyti ir savo gera nuotaika! Yra liudna, kai stovi kai "memes" susuktais veidais ir is fotografu tikisi "menisku" nuotrauku smile.gif

Manau, ta diena turi buti Jums ypatinga, tai ir sveskite ja taip, kad atsimintumete smile.gif
Nepamirskite sypsotis, tuomet ir pacios sau labiau patiksite ir fotografams lengviau bus dirbti ir ju darbo rezultatu busite patenkintos!

O be to ir savo brangiausiam atrodysit grazesnes smile.gif
Graziu visoms, jums mielosios, vestuviu! Dziaukites sia svente! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau paklausiti gal kas galetu parekomeduoti gera fotografa? Mano situacija tokia, kad vasara del tam tikru aplinkybiu, darysime nedideles vestuves, kaip mes vadinam "repeticija" smile.gif , nes didesne, ta tikroji svente vyks ne Lietuvoje, o mano busimo vyro gimtineje. Taigi cia daug pinigu neisleisim paciai sventei, bet fotografiju norim geru todel sitam reikalui ieskau profesionalaus fotografo. Kaip minejau, nebutinai pigaus, svarbu tikrai gero. Man labai patiko sitie: www.meninenuotrauka.lt, taciau maciau, kad mano diena jie jau rezervuoti. Ar galetumete parekomenduoti ka nors panasaus lygio? Buciau labai dekinga! smile.gif

Ieva
Atsakyti
pabandyk pasiziuret www.e-s.lt Man tai be galo grazios jo nuotraukos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lejla @ 2008 02 10, 01:06)
Tai va, balandzio 19d. reiktu fotografo paslaugu keletui valandu - ceremonijai ir porai valandu po jos. Pasiulykit arba pasisiulykit  Domina zmogus mylintis savo darba ir neklijuojantis ant fotografiju menuliuku


Mano vestuves- kaip tik taip- trumpai - nuo zagzo ir dar pasivaiksciojima fotografavo Marius Sargevicius smile.gif mes pilnai patenkinti smile.gif

cia galima paziuret musu nuotraukas:

Mariaus Sargeviciaus nuotraukas 1

Mariaus Sargeviciaus nuotraukos 2 - juoda/balta

... fotografa atrinkinejau ilgai smile.gif musu vestuves buvo gan kuklios, tad negalejom sau leisti dideliu islaidu (nors labai norejosi)... bet rezultatas - tikrai pradziugino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(henrika12 @ 2008 02 13, 19:33)
Sveikos mergaites, pabandysiu ir as prie jusu prisijungti. vestuves kelsim siauliuose, bet susidurem su problema, nerandam filmuotojo ir fotografo. Gal kuri galit padet?  verysad.gif

zinau viena fotografa is siauliu. jis ir filmuoja. tai Raimondas Vasiliauskas. jie eina dviese - vienas fotografuoja, kitas filmuoja
Atsakyti
QUOTE(ievaj @ 2008 02 15, 15:59)
Sveiki, noreciau paklausiti gal kas galetu parekomeduoti gera fotografa? Mano situacija tokia, kad vasara del tam tikru aplinkybiu, darysime nedideles vestuves, kaip mes vadinam "repeticija"  smile.gif , nes didesne, ta tikroji svente vyks ne Lietuvoje, o mano busimo vyro gimtineje. Taigi cia daug pinigu neisleisim paciai sventei, bet fotografiju norim geru todel sitam reikalui ieskau profesionalaus fotografo. Kaip minejau, nebutinai pigaus, svarbu tikrai gero. Man labai patiko sitie: www.meninenuotrauka.lt, taciau maciau, kad mano diena jie jau rezervuoti. Ar galetumete parekomenduoti ka nors panasaus lygio? Buciau labai dekinga! smile.gif

Ieva

Pasiziurek www.ritafoto.com Istikruju labai geros kokybes nuotraukos ir visos nuotraukos turi kazkokia minti, nu zodziu labai nuotraukomis esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(ievaj @ 2008 02 15, 15:59)
Sveiki, noreciau paklausiti gal kas galetu parekomeduoti gera fotografa? Mano situacija tokia, kad vasara del tam tikru aplinkybiu, darysime nedideles vestuves, kaip mes vadinam "repeticija"  smile.gif , nes didesne, ta tikroji svente vyks ne Lietuvoje, o mano busimo vyro gimtineje. Taigi cia daug pinigu neisleisim paciai sventei, bet fotografiju norim geru todel sitam reikalui ieskau profesionalaus fotografo. Kaip minejau, nebutinai pigaus, svarbu tikrai gero. Man labai patiko sitie: www.meninenuotrauka.lt, taciau maciau, kad mano diena jie jau rezervuoti. Ar galetumete parekomenduoti ka nors panasaus lygio? Buciau labai dekinga! smile.gif

Ieva


Rekomenduoju www.bird.ph , man patiko darbai, bet deja kaip tik mano diena si fotografe jau rezervuota. Kaip tik man ji rekomendavo paziuretu jusu minetus fotografus. Geras sutapimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(electro @ 2008 02 15, 18:06)
pabandyk pasiziuret www.e-s.lt  Man tai be galo grazios jo nuotraukos  wub.gif

bigsmile.gif grazu isties, man labai patiko fotoalbume pirmoji pora, kur jaunoji neturi nei jokiu puoksciu ar kokiu rankinuku doh.gif kurie tik trukdo laisvais elgtis.
pati taip pat nenoriu puokstes, nebent kokia super kuklia- cia buvo nukrypimas ne i tema blush2.gif
gal kas zino sio fotografo ikainius???
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2008 02 16, 19:06)

gal kas zino sio fotografo ikainius???


pernai buvo apie 3000, siemet tikriausiai brangiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2008 02 16, 19:10)
pernai buvo apie 3000, siemet tikriausiai brangiau  g.gif

ogo go go blink.gif bet foto tikrai grazios
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2008 02 16, 19:18)
ogo go go  blink.gif  bet foto tikrai grazios


4500 ax.gif
Atsakyti