Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 10, 12:55)
Sveikutes , norejau pkalausti gal zinote apie fotografa Stropus toks... Jis is vilniaus fotografuoja ir filmuoja taip pat. Man baugu del jo, ir fotografuos ir filmuos pats vienas  verysad.gif

MAciau toki vaizda rotuseje kai vienas zmogus fotografuoja ir filmuoja, tikra nesamone schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 10, 11:55)
Sveikutes , norejau pkalausti gal zinote apie fotografa Stropus toks... Jis is vilniaus fotografuoja ir filmuoja taip pat. Man baugu del jo, ir fotografuos ir filmuos pats vienas  verysad.gif


Sveika,

asmeniskai neturiu nieko blogo apie taviski fotografa.. taciau dalyvavau puseseres vestuvese kur tas pats zmogus ir filmavo, ir fotografavo.. rezultatas toks, kad puse svtentes yra nuotraukose, o kita puse filme.. kadangi daro vienas zmogus tai ir taip gaunas, kas yra filme, to nerasi nuotraukose.. o man asmeniskai noretusi svarbiausias yvenimo akimirkas uzfiksuoti ir filme, ir nuotraukose.. bet cia aisku kiekvieno pasirinkimas..
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 10, 12:06)
As jam ta pati sakiau,kad kaip vienu metu viska ir pan. Bet sake puikiai padaro ir t.t


tai tu realiai jam duok plauti virtuves grindis, ir tuom paciu pjaustyti svoguna...tegu realiai pabando ir suvoks, ka tu jam nori pasakyt.

QUOTE(AlbertasP @ 2008 07 10, 15:46)
Ar tie visi gyvens Jusu gyvenima, spres uz Jus ir sakys ka ir kaip turite daryti? Reikia drasiai ginti savo nuomone.
Jei varzo pinigai, paieskokite kokio nebrangaus "studento", ar norincio pradeti fotografuoti vestuves ir tegul jis gaudo kadrus is vestuviu. Bus geriau. Arba samdykite profesionala, jei dar bus laisvu.



labai pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
mad.gif gun_rifle.gif spam.gif angel_sadangel.gif Nu tie vyrai!!!!!!!!!!!!! Vakar po darbiuko,graziai taip galvoju pakalbesiu apie ta fotografa zinot... Nu ka jus manot, zinoma mano brangusis man " Ne nu tai isranki! " Ir vel savo dainele kaip man niekas nepatinka, visas pokalbis nuejo iki pykciu...
Papildyta:
Zinot ji uzstoja labai jo tevas , ten mazdaug ka as cia kalbu jis labai geras...
Gavosi taip,kad pasake jezau nepatinka uzsisakyk sau pati kita... schmoll.gif Kaip sakyciau tu pinigeliu nera pas mane daug, bet dabar ieskosiu kokio fotografo kad pvz ant kokiu 4h pafotografuotu... ar kaip, nzn ar iseis... verysad.gif verysad.gif Nu, bet blem vejai kazkokie verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Siūlyčiau vis dėlto susitikti kartu su saviškiu ir nepaviršutiniškai peržiūrėti jo darbus... kaip ten bebūtų, mes visi esame skirtingi ir ne visi reiklūs, ir ne visiems reikia (ar skonis toks), kad juos, pvz., filmuotų Frescos Pictures smile.gif Galbūt ir išrinktajam pačiam nepatiks ir nuspręs nemest pinigų į balą (jei jums nepatiks darbai). Kaip bebūtų, kurį beimtumėt besirinktumėt, reikia peržiūrėti darbus - kitų rekomendacijos atspindi jų skonį ir reiklumą, bet ne jūsų. Tuomet ir svarstydami kitus variantus turėsit su kuo palyginti, kai būsit peržiūrėję darbų pavyzdžius.

QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 11, 09:00)
Zinot ji uzstoja labai jo tevas , ten mazdaug ka as cia kalbu jis labai geras...
Gavosi taip,kad pasake jezau nepatinka uzsisakyk sau pati kita...  schmoll.gif  Kaip sakyciau tu pinigeliu nera pas mane daug, bet dabar ieskosiu kokio fotografo kad pvz ant kokiu 4h pafotografuotu... ar kaip, nzn ar iseis...  verysad.gif  verysad.gif  Nu, bet blem vejai kazkokie verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Atsakyti
Neseniai ir manoji svente praejo, tad galiu pasidalinti geriausiais ispudziais apie fotografe. Kadangi musu svente buvo kukli ir tik su vakariene, tad fotografe vardu Janina turejo tiktais gera valandele mus pafotografuoti, taciau labai maloniai nustebino, kadangi gavome apie 150 nuotraukeliu, ir viena uz kita grazesnes. Tad jeigu ka sudomino galesiu parasyti kontaktus.
Atsakyti
Na kaip buvo galima suprasti manasis toks,kad jam bet kokios foto bus grazios...Ir susikalbet tada labai sunku...
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 11, 09:12)
Na kaip buvo galima suprasti manasis toks,kad jam bet kokios foto bus grazios...Ir susikalbet tada labai sunku...


taip, buvo jau galima numanyti, kad foto jis nesureiksmina ir jam tai nera esminis dalykas, taciau...vien tik todel, kad jis zino, jog tau butent, tai labai reiksminga ir svarbu, galetu nusileisti ir sutikti paieskoti tik fotografo 4u.gif
Juk seimos gyvenimas - kompromisais gristas, o jeigu jau tokie dalykai pries vestuves...tai kas bus po ju....?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjk: 11 liepos 2008 - 09:20
Nu ka dabar daryt , nebesizenit? biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Sakysiu arba kita fotografa arba nebesizenyju biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 11, 11:55)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  Sakysiu arba kita fotografa arba nebesizenyju  biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


tai aisku bebe.gif sugalvojo cia nervint nuotaka pries vestuves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2008 07 11, 10:12)
Na kaip buvo galima suprasti manasis toks,kad jam bet kokios foto bus grazios...Ir susikalbet tada labai sunku...

Bet kokiu atveju Jūsų santuokos įamžinime bus trūkumų, jei dirbs 1 žmogus, bet Jūs dabar šeima, sutaupysit prisiminimų kokybę, bei gal nusipirksit minkštesnę lovą. Svarbu nesusipykit.
Atsakyti