Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Galiu ir aš parekomenduoti fotografą bigsmile.gif , fotografuoja krikštynas, vestuves, šeimos šventes . Daro nestudijinės, daugiau reportažines nuotraukas. Nuotraukų neperdirba, bet reikalui esant pakoreguoja PC programoje. Kadre išlaiko natūralius vaizdus ir emocijas. Tel. 862011011, Irmantas. Kaunas. Dėl kainos tikrai susitarsit mirksiukas.gif
Atsakyti
Susisiekiau su pacia Graphistudio, jie atstovu lietuvoje dar neturi, buvo kas domejosi, bet niekas dar su jais nedirba. Kaip jie man pasake, kad gali tik viena albuma padaryti, bet uzsakovas yuri buti fotografas, kaip supratau del to kad Graphistudio yuri gauti jau sumaketuota albuma, kad jie galetu tik spausdinti.

O ju albumai ispudingi. Savo akimis as ji maciau todel ir noriu jo labai, ir tik tos firmos, nes nemaciau kad dar kas darytu albumus su stikliniais virseliais ant kuriu isgraviruotos jaunavedziu nuoraukos, albumai yra atsparus viskam, garantija visam gyvenimui, jei kas atsitiks jie padarys nauja. Rasau viska ka man pasiseke suzinoti is ju paciu, nes niekur LT negalejau gauti informacijos, tai teko susisiekti su pacia Italija.

Taigi ir noreciau susirasti fotografa kuris sutiktu man sumaketuoti albuma ir ji uzsakyti butent is Graphistudio.
Papildyta:
[quote=Fotik,2008 06 27, 08:10]
Ir isvis kuom Lietuviu Spaudos meistrai blogesni uz Italus? Lenkus? manau nereikia jau musiskius su S masyt blush2.gif Viskas ten gerai.
[/quote]
As ir pritariu,kad tik buti labiau vienas kitam tolerantiski,tai ir ta ekonomika pakeltume sparciau lietuvelej,verta lauzti saviskius del kokybes nei ieskoti,kazkur uzsieni ir viskas bus gerai 4u.gif
[/quote]


As LT meistru su S nemaisau, as tik manau kad lietuvoje nera tokiu spaustuviu su tokiomis pazengusiomis technologijomis, nera LT tos apyvartos ir zmoniu susidomrjimo. O Graphistudio ir dirba su tuo.
Atsakyti
QUOTE(Leo` @ 2008 06 14, 00:27)
O aš norėčiau į Česonio darbus pasižiūrėt... bet kažkaip retai jis čia minimas.


uzkibau uz sito posto biggrin.gif

Senesnese temose zymiai dazniau jis minimas bigsmile.gif
O siaip, is draugisko smalsumo blush2.gif bigsmile.gif , tikrai niekad nematete ne vienos Gintaro parodos?
nevartet, kad ir internete, jo darytu, pvz, vestuviu foto? rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=tango36,2008 06 27, 16:25]
As LT meistru su S nemaisau, as tik manau kad lietuvoje nera tokiu spaustuviu su tokiomis pazengusiomis technologijomis, nera LT tos apyvartos ir zmoniu susidomrjimo. O Graphistudio ir dirba su tuo.
[/quote]

Tokiu pat budu ir su tokiom pat masinom ten spausdina manau , minilabu made in LT dar nemaciau smile.gif - o albuma kuri jus matet tai ten jum ispudi paliko fotografo ir dizainerio (kuris maketavo knyga) - va butent to fotografo ir to dizainerio ir ieskokit kurie ir paliko jum toki ispudi. Atspausdint lietuvoj tikrai kokybiskai galima, nieks neliepia kreiptis i spaustuves ar minilabus kur dirbama nekokybiskai, tokiu ir uzsieny pilna kur pjauna gryba. Jei manot kad kitas fotografas ir dizaineris padarys ta pati ka jus matet - tai zinokit kad galit skaudziai nusivilt. Be to pavizdiniam reklaminiam darbam jie galejo samdyt profesionalius aktorius ir fotografas galbut su jais darbavos pora savaiciu o gal i menesi - na reklamoj lietuvaiciai tikrai atsilieka rolleyes.gif - neretai ir jaunavedziu foto daromos visai kita diena (ne vestuviu ta prasme) tai gali but kad ir tas pats fotografas patekes i atitinkamas salygas nieko gero neiskeps. Zodziu ieskokit fotografo kurio foto jum patinka ir dizainerio su diplomu mirksiukas.gif
Be to nevisi i diplomuoti dizaineriai normaliai moka dirbt su nuotraukom doh.gif
[/quote]

Zinote as ne apie nuotrauku isdestyma kalbejau, as kalbejau apie pati albuma, apie pati jo dizaina, lapus pagaliau, virseli.
Kokia kokybe LT nezinau, bet tokiu albumu nemaciau.
Atsakyti
[quote=tango36,2008 06 27, 16:49]
As LT meistru su S nemaisau, as tik manau kad lietuvoje nera tokiu spaustuviu su tokiomis pazengusiomis technologijomis, nera LT tos apyvartos ir zmoniu susidomrjimo. O Graphistudio ir dirba su tuo.
[/quote]

Kad nera LT tos apyvartos ir zmoniu susidomejimo tai sutinku - bet jei taip manot tai niekaip nesuprantu kodel butent LT ieskot fotografo ir dar kad tas pats ir sumaketuotu ( nemanau kad tai ka jus matet buvo fotografo sumaketuota ).
Siulyciau dar karta susisiekt ir paklaust kas ta konkretu darba fotografavo ? kas maketavo ? ir kainas paskelbkit cia bigsmile.gif manau daug susidomejusiu fotografu atsiras thumbup.gif beliks tik apyvarta pakelt ax.gif
[/quote]

Klystate, ta albuma laikiau savo rankose ir pries iekojima isiklausinejau viska apie tai kaip mano bendradarbe ji dare ir ko jai reikejo. Taigi kaip issiaiskinau ji su fotografu rinkosi nuotarukas kokios nori kad butu albume, deliojo kur ir kaip jos turetu jame atrodyti. O kai visa tai jau buvo padaryta, fotografas viska issiunte iGrapgistudio kad butu atspauzdinta.
Papildyta:
QUOTE(tango36 @ 2008 06 27, 16:59)
Na as tik perspet norejau kad kito fotografo ir dizainerio darbas gali skirtis is esmes. Tokiu atveju ieskokit fotografo kurio foto jum patinka ir suvesit ji su ta studija ir jokiu problemu  4u.gif



Matot tame ir yra probleme, kas as fotografa jau turiu ir negaliu jo atsisakyti, taigi man reikia kito zmogaus kuris sutiktu tiesiog padaryti man albuma.
Atsakyti
QUOTE(ruteler @ 2008 06 27, 18:54)
Zinote as ne apie nuotrauku isdestyma kalbejau, as kalbejau apie pati albuma, apie pati jo dizaina, lapus pagaliau, virseli.
Kokia kokybe LT nezinau, bet tokiu albumu nemaciau.


na jums tuomet reikia nebutinai fotografo... jums gi realiai reikia kokybiskai paruosto maketo, su sutvarkytom foto, ir su jums patinkanciu dizainu. Toki darba atliks gali atlikti ir dizaineris, dirbantis su spauda (galit ieskoti spaustuvese ar per rekomendacijas), tik jam reiktu sukontaktuoti su italais, kd reikalavimus spaudai aprasytu...
Tik itariu tokio darbo kaina irgi nebus pigi.... schmoll.gif

Bet is kitos puses ta firma siulo ir sabloninius maketus - tai nejaugi nuotrauku jam negaletu paruosti jusu pasirinktas fotografas? g.gif pakalbekit, nieko ten sudetingo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 27 birželio 2008 - 18:07
gal zinot koki gera fotografa alytaus rajone ax.gif ?
Atsakyti
oho kokia diskusija uzvire biggrin.gif

na, jeigu nepatinka kaip sumaketuoja knyga, tai galima tai padaryti paciam, bent jau Vokietijoje labai populiaru taip, o atspausdina konkreti firma, net per web saitus galima susidelioti savo foto ir padaryti viska kaip nori smile.gif
Atsakyti
[quote=tango36,2008 06 27, 17:06]
Klystate, ta albuma laikiau savo rankose ir pries iekojima isiklausinejau viska apie tai kaip mano bendradarbe ji dare ir ko jai reikejo. Taigi kaip issiaiskinau ji su fotografu rinkosi nuotarukas kokios nori kad butu albume, deliojo kur ir kaip jos turetu jame atrodyti. O kai visa tai jau buvo padaryta, fotografas viska issiunte iGrapgistudio kad butu atspauzdinta.
Papildyta:
Matot tame ir yra probleme, kas as fotografa jau turiu ir negaliu jo atsisakyti, taigi man reikia kito zmogaus kuris sutiktu tiesiog padaryti man albuma.
[/quote]

Nu tai ir fotografa pazystate kuris bendradarbiauja su ana studija vadinas , ar drauge pazysta - tai isvis problemu nebera kiek suprantu thumbup.gif
nedaskaiciau iki galo soryy.. tai ano prasykit kur draugei maketavo kad ir jum sumaketuotu is jusu foto...
[/quote]


Na va kad viskas taip butu paprasta, mano drauge gyvena Dubline, vestuves svente irgi Dubline, o ir fotografas buvo taip pat is Dublino
Atsakyti
Sveikos merginos, gal ka girdejot apie fotografa Anatoliju Mongirda (www.westfoto.lt). Uzsisakem ji savo vestuvem, bet nelabai randu informacijos apie ji. Kaip jis kaip asmenybe, gal kas matet daugiau jo foto? g.gif
Atsakyti
tai kaip jus uzsisaket nemate jo ?
Atsakyti
QUOTE(ignasg @ 2008 07 02, 15:31)
tai kaip jus uzsisaket nemate jo ?


Na mums ji rekomendavo, mateme kelias jo foto (ne tik internete), kalbejomes telefonu... wub.gif Kas liecia nuotraukas tai manau pries vestuves sesime ir apkalbesime ko norime nors esminius dalykus jau aptareme. Bet man labai idomu kas jis per zmogus, gal kas turi labai blogu apie ji atsiliepimu, i ka reiktu atkreipti demesi ir tt.
Busiu atvira norejom kito fotagrafo skambinom ir Cesoniui ir S. Mulin bet kaip bebutu gaila jie uzimti musu datai verysad.gif Todel teko rinktis daugiau pagal rekomendacijas nei pagal norus unsure.gif
Atsakyti