Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(kazlė @ 2008 06 05, 09:09)
Ka manot apie si skelbimuka?  g.gif  Ar bandet kuri nors skambinti? Ar cia juokas koks nors?


Bandėm smile.gif Jie jau pasirinko ir nemokamai fotografuos 3 vestuves rugpjūčio mėn.
Atsakyti
QUOTE
Aciu uz info, as paparsciausiai siu fotografu nezinojau, bet nuotraukos grazios. Tik kai kuriose man  jau per daug padirbeta su fotoshopu, veidai kaip vaskiniai atrodo.

Sveiki, sitose nuotraukose esame ir mes vieni is jaunuju. del perdirbimo fotosopu drysciau priestarauti... yra zmoniu kuriems patinka tokios foto ir tokiu jie nori, man ir tokios patinka" vaskines" bet tokios juk nevisos. ispradaziu fotografai (inesa ir linas) jas koreguoja savo nuoziura ir klausia kas ne taip jei nepatinka gali tokiu nedaryti, cia juk neproblema. musu ir klause ar viskas ok ir ka pataisyti. man viskas ok. jei nepastebejote yra nuotrauku ivairiu ir nedradiciniu ir neapdirbtu. svabiausia bendravimas ir vieni kitu supratimas ko kas tikisi ir viskas ok. linkejmai musu fotografams



Atsakyti
QUOTE(Dante @ 2008 06 04, 00:37)
Nesmagu uzsukus po ilgesnes pertraukos aplankyti Jusu foruma ir matyti kad niekas nesikeicia, visi pykstasi, drapstosi purvais ir pan... Blem zmones prisiminkit liapuolda ir gyvenkit draugiskai m? smile.gif ar taip jau sunku tai padaryti?
kritika irgi visuomet yra gerai, vercia susimastyti, bet ir kritika turi but issakyta pirma pamascius o ne pirma parasyti o paskui pagalvoti ka cia parasiau ir kaip apginti SAVO nuomone smile.gif.
pyktis galima butu asmeninese zinutese nes busimos jaunosios tikrai cia neranda reikiamos info kai 90% informacijos yra off topic... net ir pats uzsukes pasidairyt kokios mintys ir norai pas jaunuosius galvoje si sezona, varciau puslapius na ir nepatikesit apart pykciu ir santykiu aiskinimosi daugiau nieko ir neradau...
Tad padarykit isvadas ir pagalvokit apie kitus kurie cia uzsuka ieskodami Jiems labai svarbios info ju vieninteliai tokiai dienai gyvenime o ne paskaityt blevyzgu delfi lygio wink.gif
Taigi gyvenkime draugiskai smile.gif

Atsakyti
Esu naujokė Jūsų forume, bet kartais pasiskaičius susidaro nuomone, kad fotografai daro sau reklamą ir pila pamazgas ant kitų. verysad.gif Liūdna, manau vartotojai turi teisę patys pasirinkti, tiesiog reikia Jiems suteikti informaciją. Juokingai atrodo įvairūs pamokymai šia tema, nes manau kiekvienas turi savo vertinimo prizmę. Man asmeniškai patinka, kada nuotraukose yra užfiksuojama žmonių nuotaika, emocijos, o ypač vestuvių proga, nes tai vyksta kartą gyvenime 4u.gif Manau, kad visi jaunavedžiai šito tikisi, ir jeigu kažkas patenkintas užfiksuotomis emocijomis tai reikia džiaugtis kartu smile.gif Lietuvoje dar yra labai daug stereotipų, kurių kompleksuoti Lietuviai negali atsiskratyti. Kokios turėtų būti vetuvinės nuotraukos? g.gif Visi diskutuoja, gynčijasi. Mano nuomone, pagauta meilės akimirka ir jaunųjų nuotaika, o ne užstalėje persikreipę veidai, ir yra tikroji nuotrauka.Tas fotografas kuris sugeba tai perteikti ir yra vertas fotografo profesionalo vardo.
Atsakyti
Sveikos,
n amatau, kad arsi diskusija uzvire cia pas jus kas leicia fotografus... Manau, kad kiekvienas renkasi tai kas jam labiausiai patinka... Kai as rinkausi savo sventei fotografa tai ziurejau ir ieskojau to kad mums abiems aptiktu... Mes norejome kad mus fotografuotu reportaziniu stiliumi... ir likau labai patenkinta jo darbu smile.gif
Atsakyti
mes irgi imsim reportazininka rolleyes.gif
Atsakyti
Sutinku, kad reportažininkai, arba tie fotografai, kurie turi patirties fotografuojant renginius, truputelį kitaip mato. Ten daugiau fiksuojama nuotaika. smile.gif Bet reikia pripažinti, kad dažnai vestuvių nuotaika priklauso ir nuo pačių dalyvaujančių vestuvėse ir nuo pačių jaunųjų. Ne kartą teko matyti, kaip fotografo siūlomos idėjos, ar pasiūlymai vestuvinei fotosesijai dažnai atsimuša į lietuvišką nedrasumą ir kompleksus g.gif
Atsakyti
Mūsų fotografas www.fotopuka.eu
Tai pirmas dalykas, kurį samdėm vestuvėm.
Atsakyti

na as pries menesiuka atsokau savo vestuves, o fotografu esu labai patenkinta, dziaugiuosi, kad kazkaip pavyko ji rasti thumbup.gif ir kaina nedidele, mazdaug iki 2000 ima, ir fotografijos fantastiskos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(martyna pp @ 2008 06 10, 13:29)
na as pries menesiuka atsokau savo vestuves, o fotografu esu labai patenkinta, dziaugiuosi, kad kazkaip pavyko ji rasti thumbup.gif  ir kaina nedidele, mazdaug iki 2000 ima, ir fotografijos fantastiskos  biggrin.gif

Ir kas tas fotografas bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano draugės vestuves tai irgi reportažnikas fotkino smile.gif sake labai fainas žmogus, jau senai uzsiiminėja fotografija, dirbęs spaudoje, kartais pafotografuoja vestuves savo malonumui. O ir fotografijos visai fainos gavosi, visur gaudė kadrus, nebuvo visai pozavimo. Žiūrėjau albumą tai visai fainai, gaila mažai nuotraukų ji darėsi lotuliukas.gif bet sakė viską i CD įrašė kažkaip jie ten sutarė ir nedaug kainavo blush2.gif Tai jei kam įdomu, galėsiu paprašyt kad duotų svetainės puslapį, nes lyg sakė kad turi jis 4u.gif
Visgi reportažinė fotografija yra gražu wub.gif
Atsakyti
noreciau pasidalyti ir as musu patirtim su vestuviu fotografu.
rinkomes zmogu, kurio foto patiko ir buvom gave keliu draugu rekomendacijas. (jis irgi fotografavo ju vestuves) tai buvom ramus, kad nors foto turesim grazias ax.gif
po visko, esam nusivyle...pajutom neatsakingai dirbant savo darba... del foto -nesigincijam, tikrai grazu, profesionalu, visa kita... bet antra karta jo nesisakyciau. schmoll.gif vien del to,kad vestuves praejo lb sklandziai ir tik fotografas sugadino ir mum, ir sveciam antra vestuviu diena nuotaika doh.gif sveciam atveze parodyti vien ju portretu "prigaudytu" doh.gif is 600, foto, kur butumem buve mes, jaunieji, bijau sumeluot nes neskaiciavau, gal20-max 30 buvo... visu meniniu foto, kurias mes pasiemem albumui -NEBUVO tai gi, sveciai liko lb nusivyle, nes nebuvo ko rinktis schmoll.gif pasiteisinimas-nespejau sutvarkyti!!!..... doh.gif ci ajau gal geriua nutylesiu ka jam norejau tada pasakyti ax.gif hihihi.gif cia dar ne viskas, truko sveciam uzsakytu foto-vel pasiteisinimas-gali buti,lb skubejau, gal ir nepadariau doh.gif kai dare 2 sav!!! o ir nebuvo ka ten jau daug daryt (pasikartosiu, nes nebuvo is ko rinktis schmoll.gif )
tai va, tokia pamokanti musu istorija ax.gif
nezinau tiesiog, ar viesinti pavarde zmogaus, ar ne... ax.gif
Atsakyti