Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(_ms_ @ 2008 06 02, 09:24)
miela Pukita999,  as Jusu ir neklausiau kas tas patarejas, nes tai tikrai ne mano reikalas ir man tikrai neidomu. Visu antra, Jusu neuzsipuldinejau, o paprasciausiai uzdaviau kelis klausimus (argumentuotu klausimu uzdavimas - tai nera uzsipuldinejimas). Visu trecia, domiuosi todel, kad idomu, kuo remiantis nuotakos priimdineja atitinkamus sprendimus, nes, kaip ir Jus, taip ir as, noriu, kad svente praeitu kuo geriau wink.gif

Tada as nesuprantu, kam buvo reikalinga ta kvaila ironija del ale tai draugiu su muilinem? g.gif Kadangi fotografas, kurio paslaugu atsisakem nepriestaravo, kad skelbciau jo varda, tai pasakysiu, kad kalba eina apie Albert Pocej ax.gif Galite pats ar pati (nezinau kaip i Jus kreiptis) perziureti jo darbu galerija ir palyginti jo pacius pirmuosius darbus su paskutineisiais ir atsakysite pati sau i klausima, pas fotografa matyti progresas ar ne mirksiukas.gif 4u.gif
Ir dar norejau pasakyti, kad mes visos nuotakos zinome, kad dabar dauguma pradedam planuoti vestuves pries gerus metus. Norint gauti pagrindinius dalykus juos reikia uzsisakyti kuo anksciau. Juk ko gero vos ne kiekviena tekame pirma karta ir kai reikia issirinkti paslaugu tiekejus kartais uzsisakai kazka ir po ilgo del to gailiesi. Truksta patirties renkantis, ziniu ir t.t... Taciau per tu metu planavima nori nenori daugiau viskuo pasidomi, stebi ir kartais tenka pripazinti, kad kazkur buvo paskubeta, gerai neapgalvota ir kol ne velu ir yra galimybe klaidas norisi istaisyti.
Ir dar karta kartoju paranoja nesergu, su dziaugsmu laukiu savo sventes, del smulkmenu neaimanuoju...tiesiog pasirinkdama fotografa suklydau, dabar klaida istaisiau ir del to esu laiminga. Su fotografu kurio atsisakem sutarem graziai, zmogus pats pripazino, kad buvo uzsnudes ant lauru ir kad dabar stengsis labiau, igyvendins naujas idejas. Manau siuo atveju tikrai nebuvo to blogo, kas neisejo i gera 4u.gif
Visoms, kurios dalinosi fotografu kontaktais esu be galo dekinga, didelis aciu uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif Linkiu visoms grazios sventes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukita999: 02 birželio 2008 - 11:59
QUOTE(pukita999 @ 2008 06 02, 12:57)
pas fotografa matyti progresas ar ne  mirksiukas.gif  4u.gif

tai kokį išsirinkot? norėčiau palyginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2008 06 02, 13:57)
tai kokį išsirinkot? norėčiau palyginti  smile.gif


Na manau dabar jau visiems idomu pasidare ax.gif ax.gif
Atsakyti
Gal jau baigiam sia tema ka? Paprasiau pagalbos, ja gavau padekojau. Kam dabar narstot po kauleli kas kodel del ko kaip? Koks jums visiems skirtumas ka issirinkau? g.gif
Pocej pats parase man i AZ, kad paskelbciau jo varda, nes tikisi, kad gal kokia nuotaka susigundys ir uzims ta diena kuria atlaisvinom. Taigi jeigu yra nuotaka kuri liepos 19 dienai neturi fotografo ir patinka Albert Pocej darbai gali ji uzsisakyti. 4u.gif
O mane ir mano pasirinkima prasysiu palikti ramybej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2008 06 02, 08:34)
smile.gif As toks tuputi blondine smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

smile.gif visai neseniai ir vel sulaukiau komplimentu del musu (jau daugiau nei metu praejo) fotosesijos Senamiesty... Tikiuos ieko blogo, kad ir kontaktus dalinu mirksiukas.gif tikiuos, kad per tuos metus nepradejaio prasciau fotografuot ir musu draugu nuotraukoms irgi galima bus negailet komplimentu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2008 06 02, 17:05)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

smile.gif visai neseniai ir vel sulaukiau komplimentu del musu (jau daugiau nei metu praejo) fotosesijos Senamiesty...  Tikiuos ieko blogo, kad ir kontaktus dalinu  mirksiukas.gif  tikiuos, kad per tuos metus nepradejaio prasciau fotografuot ir musu draugu nuotraukoms irgi galima bus negailet komplimentu  ax.gif

Atsiprasau, kad isiterpsiu i Jusu ''protinga'' pokalbi... Tiesiog supratau, kad jeigu jus blondine ne plauku spalva, tai bent vidumi tikrai. Juokinga kai suage zmones vis dar neislipa is smelio dezes... Tikiuosi Jusu darbai tikrai nesuprasteje....gerai butu kad ir smegenys nebutu suskysteje mirksiukas.gif
PS. Kazkodel pasirode, kad kazkas ypatingai jautriai sureagavo i fotografo pakeitima... Ko gero kazkas savo darbuose atpazino Pociu.... Gal tada vietoj kvailu postu vertetu labiau susidometi savo darbais mirksiukas.gif
Atsakyti
oi kaip smagiai jūs diskutuojat apie vestuvių fotografus smile.gif
Man asm. tik vieno Lt fotografuojančio darbai patinka. Antras patinkantis Lt nefotografuoja, o ir renkasi poras, kurias norėtų fotografuoti.. O trečia patinkanti, hmmm, tuo užsiima labai labai retai.
Jei norėsit pirmojo patinkančio kontaktų rašykit į až smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2008 06 03, 15:48)
Jei norėsit pirmojo patinkančio kontaktų rašykit į až  smile.gif

Man kontaktų nereikia, bet nuotraukas mielai pažiūrėčiau- rašyk čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2008 06 03, 14:07)
Man kontaktų nereikia, bet nuotraukas mielai pažiūrėčiau- rašyk čia  smile.gif



rašyti čia nerašysiu. Bet nuotraukos ir Jums patiktų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelle: 03 birželio 2008 - 15:19
Gerbiami fotografai, cia yra nuotaku forumas , kurios dalinasi savo ispudziais bei patirtimi su fotografais, kiekvienas zmogus turi teise keisti savo nuomone i pasirinkta dalyka, vestuves yra planuojamos metus laiko. Ir tik veliau jau gali suprasti ko tu istiesu nori , ir iverinti visus fotografu darbus, kai kazkiek laiko jau esi tuo pasidomejes. Kaip keiciasi vestuviu pokylio vieta , del padidejusio ar pamazejusio zmoniu skaiciaus , taip turime teise ir keisti fotografus jai mano nuomone pasikeite. Fotografai , kaip ir kiti veikejai susije su vestuviu sklandumu, tam ir ima uzstata kuris , juolabiau negarantuoja , kad as nepakeisiu savo nuomones iki vestuviu, tuo atveju jam ir lieka uzstatas . Manyciau, baikit siukslinti foruma, ir leiskit mergaitem reiksti savo nuomone apie fotografus, mes kiekvienas turim teise keisti , tiek nuomone, tiek savo apsisprendima , as tam ir moku pinigus, kad darbas butu toks, kad man patiktu, o jai mano nuomone pasikeicia , as tada renkuosi man geriau prieinama varianta. Linkiu truputeli santurumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestea @ 2008 06 03, 18:27)
mes kiekvienas turim teise keisti , tiek nuomone, tiek savo apsisprendima , as tam ir moku pinigus, kad darbas butu toks, kad man patiktu, o jai mano nuomone pasikeicia , as tada renkuosi man geriau prieinama varianta. Linkiu truputeli santurumo  4u.gif

Tai ne apie pasikeitusią nuomonę kalba juk smile.gif Aš manau fotografai užsikabino už ,,netobulėjimo,,
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2008 06 03, 19:33)
Tai ne apie pasikeitusią nuomonę kalba juk  smile.gif Aš manau fotografai užsikabino už ,,netobulėjimo,,


bet nuo ko prasidejo diskusija del pakeistos nuomones , isiziurejus geriau jo darbus. Tobulejimui ribu nera, todel geriau tobulekit , stebinkit mus savo nepakrtojamai graziomis nuotraukomis , o ne terskit nuotaku foruma, jei norite gincitis, susikirkit kur nors kitur fotografu tema apie savo tobulejimus ir netobulejimus, o cia tiesiok norime grozetis nuostabiomis vestuviu nuotraukomis ir galimybe pasikalbeti apie mus dominancius fotografus 4u.gif
Atsakyti