Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai



Jeigu pasamdysit du fotogafus, tai bus dar blogiau. unsure.gif
1. skirtingas poziuris i fotografija pastoviai trukdys tai vienam tai kitam. Vienas kitam pastoviai masysis ir gali kilti rimtu konfliktu.
2. Kaip Jus isivaizduojat, fotografai tures dalinti laika >? vienas stovi kitas fotografoja paskuj keisis>? lotuliukas.gif
3. Ne maisykite 2 savoku, kai fotografai dirba komandoi(atidirbe technologija bei pasiskirste arbus, ir atsakomybes) ir atiduoda bendra produkta (autorini darba) ir kai jie nepazistami ir dar tures konkuruoti visa diena.
4. Cia kaip du pitbulius isleisti i viena aikste doh.gif
5. Manau bus sugadinta nuotaika, ir galutinis produktas ir vieno ir kito bus extra prastas.

Busemems Jaunavedziams:
Siulau padaryti bandomoji fotosesija Love_story, ir viskas bus aisku ko tiketis nuo saves ir nuo fotografo.
Atsakyti
QUOTE(Interjeras1 @ 2008 05 30, 15:38)
Jeigu pasamdysit du fotogafus, tai bus dar blogiau.  unsure.gif
1. skirtingas poziuris i fotografija pastoviai trukdys tai vienam tai kitam. Vienas kitam pastoviai masysis ir gali kilti rimtu konfliktu.
2. Kaip Jus isivaizduojat, fotografai tures dalinti laika >? vienas stovi kitas fotografoja paskuj keisis>?  lotuliukas.gif
3. Ne maisykite 2 savoku, kai fotografai dirba komandoi(atidirbe technologija bei pasiskirste arbus, ir atsakomybes) ir atiduoda bendra produkta (autorini darba) ir kai jie nepazistami ir dar tures konkuruoti visa diena.
4. Cia kaip du pitbulius isleisti i viena aikste  doh.gif

perskaicius pirmaji punkta galvojau sukritikuosiu, bet perskaicius treciaji nei pastabu nei kritikos nebeliko. visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2008 05 30, 12:12)
nezinau, koki fotografa issirinkot, bet man atrodo, kad elgiates siek tiek paranojiskai. Manau, kad NEGALI BUTI, kad fotografas ima ir fotografuoja prasciau.
Atsipalaiduokit smile.gif

Visu pirma tai ko gero tikrai patikeciau, kad esu paranojike, jeigu vienintele manyciau ir matyciau, kad per metus laiko pas fotografa nera jokio progreso....lyginant praejusiu metu darbus su siais, tai s.m., daug prastesni ir tam pritare zmones, kurie ismano si amata ir tikrai vertinimas nebuvo saliskas. Mano manymu zmogus dirbantys tokioje srityje privalo tobuleti, inesti kazka naujo, o ne istisai dirbti pagal viena ir ta pati sablona. Del manes galvokit ka norit, tebunie as anot Jusu busiu nuotaka paranojike, bet savo sventes prisiminima noriu tureti pati geriausia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Interjeras1 @ 2008 05 30, 12:38)
Jeigu pasamdysit du fotogafus, tai bus dar blogiau.  unsure.gif

Aciu uz patarimus 4u.gif Mums ta pati patare mus konsultaves zmogus, todel issirinkom viena fotografa, pastarojo paslaugu atsisakysime. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2008 05 29, 14:31)
Sveiki  4u.gif 
Na o as laukiu stebuklo. Susikloste tokia situacija, kad savo vestuvem ieskau antro fotografo. Zinau, kad tikiuosi stebuklo per toki laika rasti demesio verta fotografa, bet viltis yra viltis ir as tikiuosi toki rasti  blush2.gif  rolleyes.gif  Prasau ir Jusu pagalbos, jeigu kas turi kokiu zinu apie gabius fotografus laisvus liepos 19 dienai, pasidalinkit informacija  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O patinka man tokio stiliaus fotografija http://picasaweb.goo...com/inesa.linas bet kiek ziurejau sio fotgrafo kalendoriu svetaineje, tai pas ji 19 diena uzimta  verysad.gif  Tad jei kas zino ir gali kazka panasaus rekomenduoti busiu be galo dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Kokiu graziu vestuviu i viena vieta sukelei, ziuriu ir groziuosi biggrin.gif
O kas jas fotkino?
Atsakyti
QUOTE(Interjeras1 @ 2008 05 30, 13:38)

4. Cia kaip du pitbulius isleisti i viena aikste  doh.gif .............................



sitas geriausias cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Glamorous @ 2008 05 30, 19:39)

O kas jas fotkino?


taigi Inesa ir Linas smile.gif
Atsakyti
[quote=pukita999,2008 05 30, 19:35]
Visu pirma tai ko gero tikrai patikeciau, kad esu paranojike, jeigu vienintele manyciau ir matyciau, kad per metus laiko pas fotografa nera jokio progreso....lyginant praejusiu metu darbus su siais, tai s.m., daug prastesni ir tam pritare zmones, kurie ismano si amata ir tikrai vertinimas nebuvo saliskas. Mano manymu zmogus dirbantys tokioje srityje privalo tobuleti, inesti kazka naujo, o ne istisai dirbti pagal viena ir ta pati sablona. Del manes galvokit ka norit, tebunie as anot Jusu busiu nuotaka paranojike, bet savo sventes prisiminima noriu tureti pati geriausia 4u.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif kad ir koki gera issirinksit - viad atsiras dar geresnis....
o antra fotografa tai laisvai galit samdyt, jei pinigai nespaudzia, antrasis gali fotkint grynai reportaziniam stiliui ir per atstuma - ta prasme visai netrukdydamas pirmajam ir jauniesiems.Na o jei tikrai tokia paranoja kankina ideliausia butu ieskot dvieju fotografu kurie dirba kartu - vykusiu nuotraukyciu procentas butu didesnis manau mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, nuėjom į Vieną tokia Šiaulių foto atelje, draugų susirašymo proga. Padarėm 5 kadrus (pozas) ir paprašė iš mūsų 400 litų doh.gif . Sėdim dabar apšalę smile.gif . O dieną net paklausti niekas nesugebėjom už ką čia mums tiek. Ar tai dar tokios kainos? Nuraminkite mus.
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2008 05 30, 21:10)
sitas geriausias  cool.gif
Papildyta:
taigi Inesa ir Linas  smile.gif



Aciu uz info, as paparsciausiai siu fotografu nezinojau, bet nuotraukos grazios. Tik kai kuriose man jau per daug padirbeta su fotoshopu, veidai kaip vaskiniai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Doona @ 2008 06 01, 00:29)
Noriu paklausti, nuėjom į Vieną tokia Šiaulių foto atelje, draugų susirašymo proga. Padarėm 5 kadrus (pozas) ir paprašė iš mūsų 400 litų  doh.gif . Sėdim dabar apšalę  smile.gif . O dieną net paklausti niekas nesugebėjom už ką čia mums tiek. Ar tai dar tokios kainos? Nuraminkite mus.

g.gif na cia tas pats kaip pareikst - kad nuejau i maxima i nusipirkau 5 butelius alkoholio o prie kasos paprase 400Lt. Vienam uz tiek deze iseis kitam tik pora buteliu gal teiseit uz tuos 400Lt nusipirkt doh.gif
Rasykit ka konkreciai gavot uz tuos pinigelius ir foto parodykit, o tai apie kate maise klausiat mirksiukas.gif
Atsakyti
O Jus tikra, kad Jusu patarejas irgi ismano si amata (o gal tai drauge, turinti veidrodini fotoaparata ir megstanti vaikus ir sunis pafotografuoti)? Ir dar klausimas, is ko Jus sprendziat apie "siu metu" darbus? Ar tas fotografas Jums po kiekvieno savo darbo atsiuncia atsakaita/darbu isklotine kas savaite jo darbu ivertinimui, ar kaip? gal tarpi Jusu kazkokia sutartis del darbu rodymo sudaryta? smile.gif Ir dar kaip suprasti ta laiko matavimo israiska "sie metai"? cia nuo siu metu sausio 1 d.? ar kaip? nes fotografai praktiskai visus metus "ratu" fotografuoja.. smile.gif
Tik nesupykit uz klausimus, man tikrai nuosirdziai idomu pasidare smile.gif As toks tuputi blondine smile.gif


QUOTE(pukita999 @ 2008 05 30, 19:35)
Visu pirma tai ko gero tikrai patikeciau, kad esu paranojike, jeigu vienintele manyciau ir matyciau, kad per metus laiko pas fotografa nera jokio progreso....lyginant praejusiu metu darbus su siais, tai s.m., daug prastesni ir tam pritare zmones, kurie ismano si amata ir tikrai vertinimas nebuvo saliskas. Mano manymu zmogus dirbantys tokioje srityje privalo tobuleti, inesti kazka naujo, o ne istisai dirbti pagal viena ir ta pati sablona. Del manes galvokit ka norit, tebunie as anot Jusu busiu nuotaka paranojike, bet savo sventes prisiminima noriu tureti pati geriausia  4u.gif
Papildyta:

Aciu uz patarimus  4u.gif  Mums ta pati patare mus konsultaves zmogus, todel issirinkom viena fotografa, pastarojo paslaugu atsisakysime.  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2008 06 02, 06:34)
O Jus tikra, kad Jusu patarejas irgi ismano si amata (o gal tai drauge, turinti veidrodini fotoaparata ir megstanti vaikus ir sunis pafotografuoti)? Ir dar klausimas, is ko Jus sprendziat apie "siu metu" darbus? Ar tas fotografas Jums po kiekvieno savo darbo atsiuncia atsakaita/darbu isklotine kas savaite jo darbu ivertinimui, ar kaip? gal tarpi Jusu kazkokia sutartis del darbu rodymo sudaryta? smile.gif Ir dar kaip suprasti ta laiko matavimo israiska "sie metai"? cia nuo siu metu sausio 1 d.? ar kaip? nes fotografai praktiskai visus metus "ratu" fotografuoja.. smile.gif
Tik nesupykit uz klausimus, man tikrai nuosirdziai idomu pasidare smile.gif As toks tuputi blondine smile.gif

Patarejas buvo profesionalus fotografas, o kas jis toks absoliuciai ne Jusu reikalas. Visu pirma tai nesuprantu apskritai ko Jus cia taip viskuo domites? Jums ka skauda, kad zmones turi teise pasirinkti kokybiskesnes paslaugas? Fotografas, kurio atsisakiau pats pripazino jog uzmigo ant lauru ir kad atsisakymas jo paslaugu jam paciam pravere akis. Taip, kad nereikia uzsipulti zmogaus nezinant nei kas nei kaip. mirksiukas.gif
Atsakyti
miela Pukita999, as Jusu ir neklausiau kas tas patarejas, nes tai tikrai ne mano reikalas ir man tikrai neidomu. Visu antra, Jusu neuzsipuldinejau, o paprasciausiai uzdaviau kelis klausimus (argumentuotu klausimu uzdavimas - tai nera uzsipuldinejimas). Visu trecia, domiuosi todel, kad idomu, kuo remiantis nuotakos priimdineja atitinkamus sprendimus, nes, kaip ir Jus, taip ir as, noriu, kad svente praeitu kuo geriau wink.gif

QUOTE(pukita999 @ 2008 06 02, 11:58)
Patarejas buvo profesionalus fotografas, o kas jis toks absoliuciai ne Jusu reikalas. Visu pirma tai nesuprantu apskritai ko Jus cia taip viskuo domites? Jums ka skauda, kad zmones turi teise pasirinkti kokybiskesnes paslaugas? Fotografas, kurio atsisakiau pats pripazino jog uzmigo ant lauru ir kad atsisakymas jo paslaugu jam paciam pravere akis. Taip, kad nereikia uzsipulti zmogaus nezinant nei kas nei kaip.  mirksiukas.gif

Atsakyti