Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

ir man prasau tu lotynishku zodziu 4u.gif ax.gif

Papildyta:
mergaites,pasidalinkit informacija.gal kas ka zino apie fotografa Algi Alkovika?jis is kauno.kai buvom paziureti jo nuotraukyciu,tai atrode labai saunus,turintis humoro jausma,ir foto grazois,tai uzsakem.bet vis tiek noretusi pasidalint info 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, busimos nuotakos. Fotografo problema buvo ir man labai aktuali pries vestuves. Fotografai, kuriems skambinome, buvo uzimti. Atsitiktinai drauge dave vieno nezymaus fotografo kontaktus. Mes buvom suzaveti. Nuotraukos buvo nuostabios, kaina priimtina. Dar jis padare "filmuka" is musu nuotrauku.

Jei kam butu idomu, galiu paieskoti kontaktu.
Atsakyti

Laikai atejo smile.gif per metus fotografojanciu pasidare 2x daugiau negu vestuviu. smile.gif))))

Jauciu kai DSLR fotikai atpigs iki 1000lt, tai turesim nauja banga talantu.

g.gif 4u.gif

O del zOOm tai issakiau savo nuomone del jo komentaro ir prieraso puslapi, o seip kas skaite mano postus, tai rasiau, kad man asmenikai tai netrukdo ir as del tokiu dalyku ne pergyvenu nes manau kad viska pasako darbai, ir publika kuri renkasi pagal savo skoni ir norus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Interjeras1: 28 gegužės 2008 - 14:47
Sveiki 4u.gif
Na o as laukiu stebuklo. Susikloste tokia situacija, kad savo vestuvem ieskau antro fotografo. Zinau, kad tikiuosi stebuklo per toki laika rasti demesio verta fotografa, bet viltis yra viltis ir as tikiuosi toki rasti blush2.gif rolleyes.gif Prasau ir Jusu pagalbos, jeigu kas turi kokiu zinu apie gabius fotografus laisvus liepos 19 dienai, pasidalinkit informacija 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O patinka man tokio stiliaus fotografija http://picasaweb.goo...com/inesa.linas bet kiek ziurejau sio fotgrafo kalendoriu svetaineje, tai pas ji 19 diena uzimta verysad.gif Tad jei kas zino ir gali kazka panasaus rekomenduoti busiu be galo dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2008 05 29, 15:31)
Sveiki  4u.gif 
Na o as laukiu stebuklo. Susikloste tokia situacija, kad savo vestuvem ieskau antro fotografo. Zinau, kad tikiuosi stebuklo per toki laika rasti demesio verta fotografa, bet viltis yra viltis ir as tikiuosi toki rasti  blush2.gif  rolleyes.gif  Prasau ir Jusu pagalbos, jeigu kas turi kokiu zinu apie gabius fotografus laisvus liepos 19 dienai, pasidalinkit informacija  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O patinka man tokio stiliaus fotografija http://picasaweb.goo...com/inesa.linas bet kiek ziurejau sio fotgrafo kalendoriu svetaineje, tai pas ji 19 diena uzimta  verysad.gif  Tad jei kas zino ir gali kazka panasaus rekomenduoti busiu be galo dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif

na galiu tik viganta pasiulyt. atrodo dar laisvas buvo. gal ne visai inesos ir lino stiliaus fotografas, bet kiek zinau daznai vaziuoja net ne vienas o be jokio papildomo uzmokescio del stiliu ivairoves pasiima ir drauga.
http://www.jaunavedz...h...=3&Itemid=3

http://www.jaunavedz...h...=4&Itemid=5
Atsakyti
QUOTE(mamytele @ 2008 05 29, 12:36)
na galiu tik viganta pasiulyt. http://www.jaunavedz...h...=4&Itemid=5[/url]

Aciu uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2008 05 29, 14:31)
Sveiki  4u.gif 
Na o as laukiu stebuklo. Susikloste tokia situacija, kad savo vestuvem ieskau antro fotografo. Zinau, kad tikiuosi stebuklo per toki laika rasti demesio verta fotografa, bet viltis yra viltis ir as tikiuosi toki rasti  blush2.gif  rolleyes.gif  Prasau ir Jusu pagalbos, jeigu kas turi kokiu zinu apie gabius fotografus laisvus liepos 19 dienai, pasidalinkit informacija  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O patinka man tokio stiliaus fotografija http://picasaweb.goo...com/inesa.linas bet kiek ziurejau sio fotgrafo kalendoriu svetaineje, tai pas ji 19 diena uzimta  verysad.gif  Tad jei kas zino ir gali kazka panasaus rekomenduoti busiu be galo dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Pukita, o kas nutiko - fotografa gi turejai.... unsure.gif ? Ar paciai tik ANTRO zmogaus reikia?
Beje, dekui, kad domites musu darbais ir skaitot juos pavyzdiniais blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(reduxe @ 2008 05 29, 09:52)
blink.gif  as ne fotografe tik studijavau Audiovizualinius menus....tai tikek efektu maciau tik pirmakursiu darbuose,kurie pamete pirma karta Photoshopa nebezinojo ka su juo daryti ir dedavus visus efektus kiek tik geledavo rasti  doh.gif
mes net juokaudavom, kad -nera to gero ko Photoshopas nepagadintu  lotuliukas.gif


ne Photoshopo reik bijoti, o nemokanciu juo naudotis tinkamai lotuliukas.gif Su juo nuotraukas galima tvarkyti, galima koreguoti, o galima ir subjauroti.... 4u.gif Ne plaktukas kaltas, kad meistras vinies neikala ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2008 05 29, 13:39)
Pukita, o kas nutiko - fotografa gi turejai.... unsure.gif ? Ar paciai tik ANTRO zmogaus reikia?
Beje, dekui, kad domites musu darbais ir skaitot juos pavyzdiniais  blush2.gif
Papildyta:
ne Photoshopo reik bijoti, o nemokanciu juo naudotis tinkamai  lotuliukas.gif Su juo nuotraukas galima tvarkyti, galima koreguoti, o galima ir subjauroti....  4u.gif Ne plaktukas kaltas, kad meistras vinies neikala  ax.gif


tai va butent, kad tokie ""meistrai"" pamate kiek ten yra visokiu pribumbasu, neissirenka vieno ir sudeda visus kuriuos randa lotuliukas.gif cia gera maskuote nemoksom fotografam, nes tada nebematai nuotraukos, o tik efektus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2008 05 29, 13:39)
Pukita, o kas nutiko - fotografa gi turejai.... unsure.gif ? Ar paciai tik ANTRO zmogaus reikia?
Beje, dekui, kad domites musu darbais ir skaitot juos pavyzdiniais  blush2.gif

Mes savo pirmo fotografo neatsisakom. Bet perziurejus jo siu metu darbus, vaizdas tikrai nezavi unsure.gif Zinau, kad labai daug priklauso nuo paciu jaunuju ir mes tikrai stengsimes, kad butu kuo idomesniu kadru, sudarem dienos plana, kad butu ivairesnis fonas, idomesnes veiklos blush2.gif Bet i vestuves investuojam ne tik nemazai pinigeliu, bet ir vilciu, tad nesinoretu nusivilti pamacius savo sventes iamzinima. Tuo tikslu nusprendeme apsidraudimui susirasti antra fotografa, kurio stilius nebutu vientisas ir besikartojantis 4u.gif O jusu darbus laikau pavyzdiniais jie tokie ir yra, man ir mano MB jie tobuli wub.gif
Papildyta:
Beja labai dekoju visiems kas padedat, aciu uz kontaktus 4u.gif 4u.gif 4u.gif Pasirodo dar yra laisvu musu dienai fotografu ir dar pasirinkti galima wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2008 05 29, 13:31)
Sveiki  4u.gif 
Na o as laukiu stebuklo. Susikloste tokia situacija, kad savo vestuvem ieskau antro fotografo. Zinau, kad tikiuosi stebuklo per toki laika rasti demesio verta fotografa, bet viltis yra viltis ir as tikiuosi toki rasti  blush2.gif  rolleyes.gif  Prasau ir Jusu pagalbos, jeigu kas turi kokiu zinu apie gabius fotografus laisvus liepos 19 dienai, pasidalinkit informacija  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O patinka man tokio stiliaus fotografija http://picasaweb.goo...com/inesa.linas bet kiek ziurejau sio fotgrafo kalendoriu svetaineje, tai pas ji 19 diena uzimta  verysad.gif  Tad jei kas zino ir gali kazka panasaus rekomenduoti busiu be galo dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Galiu patarti mus fotografavusi fotografa, nuotraukos mums l. patiko. Gali jam rasyti adresu: kaskurkada@gmail.com.
Jis atsiuncia nuotrauku pvz. Sekmes.
Atsakyti
nezinau, koki fotografa issirinkot, bet man atrodo, kad elgiates siek tiek paranojiskai. Manau, kad NEGALI BUTI, kad fotografas ima ir fotografuoja prasciau. Meistriskumas nei prarandamas, nei prageriamas, nei t.t. Tik buna, kad vienas vestuves sudetingiau fotografuoti, kitas paprasciau. Ir pabreziu milijona kartu girdeta fraze: ne dienos plano ivairume, ar skirtinguose fonuose pagrindine esme, o Jaunuju nuotaikoje. Ir profesionaliems fotografams ne kliutis sniegas, lijundra, uraganas, buitis ir pan., bet NUOTAIKOS NEBUVIMAS (kurios, manyciau, neturetu itakoti nei nemazi pinigeliai, nei viltys).


Atsipalaiduokit smile.gif


QUOTE(pukita999 @ 2008 05 29, 18:32)
Mes savo pirmo fotografo neatsisakom. Bet perziurejus jo siu metu darbus, vaizdas tikrai nezavi  unsure.gif Zinau, kad labai daug priklauso nuo paciu jaunuju ir mes tikrai stengsimes, kad butu kuo idomesniu kadru, sudarem dienos plana, kad butu ivairesnis fonas, idomesnes veiklos  blush2.gif Bet i vestuves investuojam ne tik nemazai pinigeliu, bet ir vilciu, tad nesinoretu nusivilti pamacius savo sventes iamzinima. Tuo tikslu nusprendeme apsidraudimui susirasti antra fotografa, kurio stilius nebutu vientisas ir besikartojantis

Atsakyti
100 proc. pritariu _ms_ ! smile.gif
Reikia patiems jauniesiems susitvarkyti su savo nuotaikomis smile.gif Viskas priklauso tik nuo ju!
Atsakyti