Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Jei kam nesunku, brukstelkit savo nuomone apie toki fotografa Ryti Mikulena mirksiukas.gif ziauriai laukciau sios naudingo info.... aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilla Cookie @ 2008 05 19, 14:44)
Jei kam nesunku, brukstelkit savo nuomone apie toki fotografa Ryti Mikulena  mirksiukas.gif  ziauriai laukciau sios naudingo info.... aciu smile.gif


Apie nuotraukas pati spręskit ar jums patinka. O aš pasidalinsiu įspūdžiais apie bendravimą. Gavau sykį laiškelį, kuriame jis žodžius nelabai rinkdamasis piktinosi, kad jo svetainės adresas mano nuorodų skiltyje yra tarp kitų fotografų. Ir kad prie kai kurių padėtos ikonėlės kaip mano mėgiamų, o va prie jo - ne smile.gif Kadangi provokacijai nepasidaviau ir ramiai išaiškinau tinklapio ir ikonėlių prasmę - tai dar po poros laiškų jau visai draugiškai išsiskyrėm... Bet įspūdžiai gan keisti liko po visko.
Atsakyti
Sveikutes,
mes uzsisakem elenafoto.lt. labai faina mergina ir tikrai neblogos foto. ir tik 1000 lt.
Atsakyti
QUOTE(-Zoom- @ 2008 05 19, 17:40)
Apie nuotraukas pati spręskit ar jums patinka. O aš pasidalinsiu įspūdžiais apie bendravimą. Gavau sykį laiškelį, kuriame jis žodžius nelabai rinkdamasis piktinosi, kad jo svetainės adresas mano nuorodų skiltyje yra tarp kitų fotografų. Ir kad prie kai kurių padėtos ikonėlės kaip mano mėgiamų, o va prie jo - ne smile.gif Kadangi provokacijai nepasidaviau ir ramiai išaiškinau tinklapio ir ikonėlių prasmę - tai dar po poros laiškų jau visai draugiškai išsiskyrėm... Bet įspūdžiai gan keisti liko po visko.




aciu labai uz isakytus pastebejimus mirksiukas.gif o gal tas "skandalingas" Jusu sarasiukas dar galioja ir galeciau pasinaudoti jo teikiama info renkantis fotografa??????? jei nebutu sunku ir imestumet i AZ buciau basiai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilla Cookie @ 2008 05 19, 14:44)
Jei kam nesunku, brukstelkit savo nuomone apie toki fotografa Ryti Mikulena  mirksiukas.gif  ziauriai laukciau sios naudingo info.... aciu smile.gif


Mano vestuves fotografuos sitas fotografas. Man patinka jo darbai ir siaip jis labai malonus zmogus. Siulyciau su juo susitikti ir gyvai paziureti jo fotodarbus albume thumbup.gif ir be jokiu kompiuteriniu pagrazinimu.
Atsakyti
QUOTE(yoyo @ 2008 05 20, 16:10)
Mano vestuves fotografuos sitas fotografas. Man patinka jo darbai ir siaip jis labai malonus zmogus. Siulyciau su juo susitikti ir gyvai paziureti jo fotodarbus albume  thumbup.gif ir be jokiu kompiuteriniu pagrazinimu.




tai vat as ir maciau tuos jo darbus......kazkodel rode laaaaabai jau senas savo fotkes (dar is juosteles) ir tame ir esme, kad jo fotkes pagrinde reportazines (nu.....linxmos) rimtu nlb rasta pas ji......o kas liecia fotoshop'a....atrodo kad taip pries sita dalyka jis nusistates, kad bega kaip velnias nuo kryziaus blink.gif o kzkp manau, kad reik kazkiek ir apie sita fotkiu "pataisyma" pagalvot, o vdrug nelabai graziai ta diena pavyks atrodyt g.gif kas tada kai fotoshopo nerasta?????nu net nzn.....vat tame ir esme, kad fotkes tokios visos idomios, nestatytos....bet vis galvoju gal ir pozuotu reik......o beje, uz keik sutaret????idomu........jei ka i AZ.....aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilla Cookie @ 2008 05 20, 16:03)
tai vat as ir maciau tuos jo darbus......kazkodel rode laaaaabai jau senas savo fotkes (dar is juosteles) ir tame ir esme, kad jo fotkes pagrinde reportazines (nu.....linxmos) rimtu nlb rasta pas ji......o kas liecia fotoshop'a....atrodo kad taip pries sita dalyka jis nusistates, kad bega kaip velnias nuo kryziaus  blink.gif  o kzkp manau, kad reik kazkiek ir apie sita fotkiu "pataisyma" pagalvot, o vdrug nelabai graziai ta diena pavyks atrodyt  g.gif  kas tada kai fotoshopo nerasta?????nu net nzn.....vat tame ir esme, kad fotkes tokios visos idomios, nestatytos....bet vis galvoju gal ir pozuotu reik......o beje, uz keik sutaret????idomu........jei ka i AZ.....aciu  mirksiukas.gif


Tu, kas fotografuoja i juosta, nuotraukas tvarko laborantai smile.gif be abejo, spuogu, juodu paakiu, blizgancios odos ar kitu trukumu, kuriuos butu galima sutvarkyti photoshopu jie nedaro, bet kadravima, kontrastinguma, sviesuma, spalvu sodruma ar nespalvotus variantus koreguoja/daro fotolabaratorijos darbuotojas. Taip kad tie "nusistatymai"dazniausiai atsiremia i tai, kad zmogus tiesiog kazko nemoka (nesakau, kad privalo). O del "nepozuotu" nuotrauku.... Bent tai, kas yra saite, apie 50 proc. yra bent lengvai rezisuotos. Tikra, gera reportaza Lietuvoj daro vienetai, ir tam tinka tikrai ne kiekviena pora. Apie tai rasiau jau anksciau - bent lengvas situacijos sukurimas dazniausiai neisvengiamas.
Papildyta:
QUOTE(Vanilla Cookie @ 2008 05 20, 09:35)
aciu labai uz isakytus pastebejimus  mirksiukas.gif  o gal tas "skandalingas" Jusu sarasiukas dar galioja ir galeciau pasinaudoti jo teikiama info renkantis fotografa??????? jei nebutu sunku ir imestumet i AZ buciau basiai dekinga  4u.gif


Zoom'o fotografu nuorodu bankas
Atsakyti
Mes su vyru ilgai nesvarstem ir pasirinkom Giedriu is Vilniaus...
Jis fotografavo vyro pusseseres vestuves.
Mums jis patiko, kad visos nuotraukos spinduliuoja gera nuotaika.
Nereikejo pozuoti, galejom jaustis laisvai. Dabar kai ziuriu i nuotraukas net nesuprantu kada jis fotografavo.... smile.gif
Zinoma susitikus jis klausia ko jus patys norite, taciau ir jis pats turi visokiu sumanymu.
Jei norite naturaliu nuotrauku ir normalios kainos - skambinkite 861048114.
Arba galite parasyti i meila giedlius@one.lt
Jis is nuotrauku padaro toki filmuka (groja muzika, keiciasi nuotraukos) ir i kita DVD iraso nuotraukas ir atiduoda.
Kai domejausi fotografais, tai pakraupau, kad fotografai nulupa 500-700 lt uz darba ir dar po 3-8 lt uz nuotrauka... blink.gif
As gavau DVD su 600 nuotrauku... Ar isivaizduojate kaip buvo sunku issirinkti kurias pasidaryti? mastau.gif Tai gerai, kad uz nuotrauka Eurokose sumokejau 0,49 lt, o jei reiketu daryti tarkim, kad ir po 4 lt.?
Atsakyti
QUOTE(-Zoom- @ 2008 05 19, 16:40)
Apie nuotraukas pati spręskit ar jums patinka. O aš pasidalinsiu įspūdžiais apie bendravimą. Gavau sykį laiškelį, kuriame jis žodžius nelabai rinkdamasis piktinosi, kad jo svetainės adresas mano nuorodų skiltyje yra tarp kitų fotografų. Ir kad prie kai kurių padėtos ikonėlės kaip mano mėgiamų, o va prie jo - ne smile.gif Kadangi provokacijai nepasidaviau ir ramiai išaiškinau tinklapio ir ikonėlių prasmę - tai dar po poros laiškų jau visai draugiškai išsiskyrėm... Bet įspūdžiai gan keisti liko po visko.


Na manau cia siek tiek kitame buvo problema > savo puslapi tu rasai >
"Jei prieš objektyvą jaučiatės susikaustę, jei fotografas turi tiksliai sakyti kur stoti ir ką daryti, jei jums patinka gausiai efektais pagražintos vestuvinės fotografijos bei tradicinės kompozicijos - rekomenduoju apsilankyti nuorodose ir išsirinkti tokį stilių propaguojantį fotografą. Man tokias vestuves fotografuoti būtų sunku ir rezultatas nebūtų toks, kokį išgautų prie to pripratęs fotografas."

Ir savo puslapi pridedi praktiskai visu fotografu nuorodos.

1. Tai galima suprast kad pats tamsta dirbat siuolaikiskai ir skoningai
o kiti jusu sarase jau kaip 1995 metais:) su pigiais efektais ir kompozicijom. Mane tarkim sitas irgi biski uzkabino bet as tai taip asmeniskai nepriimiau:)
2. Talpinant betkokio turinio informacija apie asmeni, be jo sutikimo yra privatumo ir zmogaus teisiu pazeidimas. O gal butent sitas zmogus buten pas Jus nenorejo reklamuotis ir but tarp 100 foto sarase:) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Interjeras1: 21 gegužės 2008 - 14:16
Šiuolaikiškumas ar skoningumas čia neminimas - netgi užuominų apie tai nėra. O nuoroda iš vieno viešo tinklapio į kitą tokį pat - nei privatumo, nei juolab žmogaus teisių pažeidimas. Čia jau Jūsų, kolega, interpretacijos. Tokia logika vadovaujantis ir Google veikla yra neteisėta bei amorali. Jei norit aptart tai plačiau - siūlau nešiukšlint ne tam skitros temos ir pabendraut AŽ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Zoom-: 21 gegužės 2008 - 14:57
QUOTE(-Zoom- @ 2008 05 21, 15:54)
Šiuolaikiškumas ar skoningumas čia neminimas - netgi užuominų apie tai nėra. O nuoroda iš vieno viešo tinklapio į kitą tokį pat - nei privatumo, nei juolab žmogaus teisių pažeidimas. Čia jau Jūsų, kolega, interpretacijos. Tokia logika vadovaujantis ir Google veikla yra neteisėta bei amorali. Jei norit aptart tai plačiau - siūlau nešiukšlint ne tam skitros temos ir pabendraut AŽ.


Kolega jei nenorit interpretaciju, tai savo reprezentaciniam puslapi reikia rasyti tiksliai, aiskiai ir tik apie save.
O kai rasot neaiskiai tai ir gaunat nepasitenkinimus. O del naudojamo tai Jusu tematinis puslapis su nuorodom ir google yra visiskai nelyginami dalykai. Google rodo info imdamas info is Jusu puslapio pagal kazkieno raktini uklausima. O jus tesiog be perspejimo idejot visu fotografu kontaktus i kruva ir dar atrinkot pagal Jusu nuoziura geriausius, idomiausius.

Paraset neigiamai apie kolega - gavot mano pastebejima. viskas yra i tema.
Tad atsipalaiduokit kolega ir pamastykit apie mano pastebejima. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Interjere1, siaip jau Zoomo tinkalpis yra jo asmeninis projektas, kuriame jis turi teise ka nori daryti - analizuoti, vertinti, apibudinti, pateikti savo nuomone ir t.t. kitus fotografus (aisku nepriestaraujant teises aktams) smile.gif
O siaip tai tas fotografu sarasas yra LABAI vertingas dalykas ir tik dziaugtis reiketu, kad zmogus aukoja tam savo laika, siekdamas padeti VISIEMS vestuviu dalyviams.

QUOTE(Interjeras1 @ 2008 05 21, 17:54)
Kolega jei nenorit interpretaciju, tai savo reprezentaciniam puslapi reikia rasyti tiksliai, aiskiai ir tik apie save.
O kai rasot neaiskiai tai ir gaunat nepasitenkinimus. O del naudojamo tai Jusu tematinis puslapis su nuorodom ir google yra visiskai nelyginami dalykai. Google rodo info imdamas info is Jusu puslapio pagal kazkieno raktini uklausima. O jus tesiog be perspejimo idejot visu fotografu kontaktus i kruva ir dar atrinkot pagal Jusu nuoziura geriausius, idomiausius.

Paraset neigiamai apie kolega - gavot mano pastebejima. viskas yra i tema.
Tad atsipalaiduokit kolega ir pamastykit apie mano pastebejima.  drinks_cheers.gif

Atsakyti