Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(foma @ 2008 05 05, 19:34)
foto nesutvarkytos, kompozicija tragiška, panašu, kad žmogelis atklydo į Rotušės aikštę su ilgu objektyvu "prišaudė" išvaizdžią porelę ( matyti, kad jaunieji pozuoja ne jam ) ir ieškosi patiklių klientų.


Man neaisku kodel viskas BW(Sepia)?, ka su spalvom liudna gavosi>? , ar juosta BW idejo>? schmoll.gif ir dar praktiskai visose foto zmones ne demesio centre, t.p neislaikyti kadru proporcijos. Tai zmones is sono, tai puse sukneles nera, tai nuo galvos iki virsaus dar 2 metrai. xmm.. atrodo kaip brokas.
Manau, jei iskarto nepataikei su kadravimu, tai nors su PC sutvarkyk.
Ir dar kai fotografoji is arti ir visi stovi vienoi plokstumoi tai fotografui reiketu nepatingeti ir siek tiek pasilenkti, tam kad zmones butu teisingu proporciju o ne dideliom galvom ir trumpom kojom, o jei nesigauna pasilenkti tai vaistinei yra tepaliuku nuo nugaros skausmo:)


Atsakyti
gal ka nors girdeje apie A. Miksta? www.fotokadras.lt
Atsakyti
Sunny G tu labai graži, ir tavo suknelė ir šukuosena mmm... 4u.gif nemanau kad tuo kasnors abejotu. Dažnai pasitaiko aptariant busimos šventės fotografavima, kad jaunoji nusiminus buna ir laiko save labai nefotogeniška. Atsineša šusni nuotrauku ir rodo, tipo pažiurėkit kaip aš nuotraukose išeinu, jūs gal mane mažiau fotografuokit ir t.t. Ka tokiu atveju daryt ??? Te atleidžia man kolegos (niekad nesigilinu kas ten ka buna fotkines ir nebandau menkint kieno nors darbo), tačiau mano atsakymas būna vienas - NEFOTOGENIŠKŲ MERGINŲ TIESIOG NEBŪNA, būna tik blogi fotografai. Ir akmenuku i tave nieks nesvaidė, kalba sukosi apie tokia mažyte smulkmena kaip kadravima. Kur galioja tam tikros taisyklės, o galima ir visai be taisykliu, svarbiausia kad gerai žiurėtusi bigsmile.gif ir dar žinok jei butu negražu greičiausia nieks apie tai i nekalbetu, gero vakaro visiems ax.gif
Atsakyti
Na kaip visada nuotrauku kritika merginos priima kaip asmenine kritika sau... o nereiktu situ dalyku suvienodint schmoll.gif Be abejo, butu geriau fotografijas is technines puses aptarineti fotografu temose, bet naturalu, kad diskusija vystosi ten, kur atsiranda jos uzuomazga - siuo atveju isvydus nuoroda.
Siaip ar taip, Sunny G parodytos nuotraukos bent man nepasirode vertos viesos kritikos, bet be abejo, daugiau laiko skyrus ju apdirbimui (jau kaip nufotgrafuota, taip ir bus), speju, tiek emociju sukelusiu kalbu butu maziau. Kadangi ta pacia diena su sia jaunavedziu pora keliskart prasilenkem, atkreipiau demesi, kad jums dirbo ir moteris - o cia kalbeta, kad nuotraukos vyruko g.gif... O gal jums dirbo 2 fotografai, ir butent sios - vyruko, kuris nesikiso i fotgrafavimo eiga? Maciau, kad buvo fotografuota ir Muitines gatveje, ir prie Vytauto baznycios, bei susidureme Botanikos sode - juk ir is ten turejo kazkas gautis - ne vien sios kelios foto, kurios is tiesu galejo buti atsitiktinai "pagautos" jums sukant ratus po Rotuses aikste g.gif ....

p.s. o man nagai visgi panizo ir "namu darbus" jau padariau... blush2.gif be abejo, jau esancio kadro rakurso ar ryskumo gylio nepakeisi, tad ir tos kadravimo galimybes nedideles. beje, mano pasirinktos nuotraukos fotografo pasiulytas kadravimas bent man pasirode visai tinkamas - gal net dar vos vos daugiau palikciau medziu virsuje - kas kitiems pasirode blogai... taip kad greiciausiai vienos teisybes nebus lotuliukas.gif
o ka kiek keiciau as - masinas, kurios man labiausiai gadina vaizda valyti tingejau (gal kazkas kitas tai padarys?), bet pasalinau kelio zenkla, kuris irgi siuo atveju visai ne i tema. Jei fotografas butu buves toliau nuo fotografuojamu objektu ir pasirinkes siauresne ryskumo zona (kaip kad kadras is baznycios - jo technika tam turejo galimybes), sie pasaliniai objektai butu labiau issilieje, ir labiau akcentuotusi pora. Antra, kiek sukeliau spalvas ir grazinau detales sukneles sijone (volanus). Na ir dar p juodai/balta ir mano sepios versija. Enjoy.
Papildyta:
QUOTE(tango36 @ 2008 05 06, 22:32)
Dar čia forume dažnai naudojamas žodis "profesionalas" tik ar visi ji vienodai suprantam  g.gif  butu idomu išgirs nuomoniu kaip kas isivaizduoja "profesionalų fotografą"  smile.gif


yra vestuviu skyrelyje tema "Kokias fotografijas vertinate?". Apie tai kazkiek diskusija vystesi ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 07 gegužės 2008 - 00:11
Sveiki, gal kas atsiliepimu turit apie fotografa Vidūną Balkų http://www.didysisve...dailininkas.htm būčiau dėkinga už atsiliepimus
Atsakyti
QUOTE(ruta. @ 2008 05 08, 13:37)
Sveiki, gal kas atsiliepimu turit apie fotografa Vidūną Balkų http://www.didysisve...dailininkas.htm  būčiau dėkinga už atsiliepimus

Nei blogo, nei gero apie šį fotografą nesu girdėjusi, bet nuotraukos atrodo neblogos, nėra tos apie kurias galėtum pasakyti SUPER, bet ir kaina prieinama. Tik niekaip negaliu suprasti, kas tokia nesamonę sugalvojo, kad ant traukinių bėgių galvas guldyti doh.gif kaip vienoje iš jo nuotraukų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2008 05 08, 13:45)
Nei blogo, nei gero apie šį fotografą nesu girdėjusi, bet nuotraukos atrodo neblogos, nėra tos apie kurias galėtum pasakyti SUPER, bet ir kaina prieinama. Tik niekaip negaliu suprasti, kas tokia nesamonę sugalvojo, kad ant traukinių bėgių galvas guldyti  doh.gif kaip vienoje iš jo nuotraukų  blink.gif


o tau neatrodo, kad foto zmoniu veidai tamsus, o akys tarsi juodos skyles ir isvis labai jau tamsios foto...ar man ten vaidenasi ... su tuo gelezinkeliu, tai ir nuo jaunuju priklauso, as niekada taip nepadaryciau ir niekam neleisciau man sukneles tampyti ...
Atsakyti
QUOTE(vanile21 @ 2008 05 06, 18:20)
gal ka nors girdeje apie A. Miksta? www.fotokadras.lt

na, sunku pasakyti.. ar cia skaitosi girdeje... ax.gif nuvaziavom jo samdytis... sake, kad musu dienai jis dar laisvas... o kai nuvaziavom (is vakaro buvom kalbeje) pasirodo pries pat mus buvo kiti jaunavedziai ir ji tai paciai dienai "nusigriebe" blink.gif nu bet ka.. jo zmona irgi fotografuoja, tai mums pasiule ja. Perzvelgem nuotraukas.. patiko.. tai susitarem. ji ir fotografuos.. o veliau jos vyras nuotraukytem padarys, ka ten reikes, kazkokia programa apdirbs..
Papildyta:
QUOTE(ruta. @ 2008 05 08, 13:37)
Sveiki, gal kas atsiliepimu turit apie fotografa Vidūną Balkų http://www.didysisve...dailininkas.htm  būčiau dėkinga už atsiliepimus

Na sita as irgi turejau savo sarase biggrin.gif pasiskambinom, pakalbejom... nezinau, gal zmoguti tuo laiku sutrukdziau, ar kaip.. bet jau toks neuztikrintas buvo kalbedamas apie savo darba... tai kazkaip dar karta perzvelgem jo nuotraukas ir vis tik likom prie varianto is fotokadras.lt
Tik po vestuviu galesiu pasakyt, ar neapsirikom smile.gif baime yra, juk vis tik rizika.. ka gali zinot...
beje, apie ta nuotrauka ant begiu.. nu siaip tokia tematika (begiai, traukiniai, jaunieji) yra labai grazi, bet galvos ant begiu..... sakyciau jei turejo but juodo humoro nuotrauka, tai turejo galva but padejes jaunikis, o nuotaka koja uzdejus ant jo galvos, prilaikyt biggrin.gif o jei rimtai, biski pro sali ta foto..
o siaip visos kitos man gana neblogos. Pritariu, tikrai ne SUPER, bet as macius tik keliu fotografu nuotraukas, kurios SUPER, ir tie fotografai maziausiai 4000 ima... taip kad ne visada gali imt ta, ka tikrai nori - atsimusi i galimybes........ verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta. @ 2008 05 08, 14:55)
o tau neatrodo, kad foto zmoniu veidai tamsus, o akys tarsi juodos skyles ir isvis labai jau tamsios foto...ar man ten vaidenasi ... su tuo gelezinkeliu, tai ir nuo jaunuju priklauso, as niekada taip nepadaryciau ir niekam neleisciau man sukneles tampyti ...


Gi darbai patys kalba uz save, jei toks produktas ir galvos ant begio lotuliukas.gif tinka, tai pirmin ...,

IMHO: man toks ispudis, kad visur su muiline fotografota. g.gif
Atsakyti
http://www.elenafoto.lt/

Kaip jums si fotografe?

Mane suzavejo, gaila, jau esu issirinkus..
Atsakyti
Sveikos,gal kazinote apie fotografa Toma Seikali?
Atsakyti
QUOTE(ingutekk @ 2008 05 09, 22:21)
http://www.elenafoto.lt/

Kaip jums si fotografe?

Mane suzavejo, gaila, jau esu issirinkus..

na man nelabai schmoll.gif kazkaip tos galvos nukarpytos tai vieno tai kito, man sitas nepatiko!!! o gal cia labai grazu???? g.gif tada as nesuprantu tokio meno!!!!
Atsakyti