Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Sveikutes, smile.gif)Nors musu vestuves buvo pernai, taciau vis dar gyvename povestuvinem nuotaikom smile.gif) Gal net musu fotografu deka smile.gif) Gal kam butu idomu :
http://meninenuotrau...y/olga_dmitrij/

Jie yra is Vilniaus, taciau atvaziuos i bet kuri Lietuvos ir ne tik kampeli, tikrai likome labai labai patenkinti smile.gif)) 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif
Sekmes, kantrybes ir laimingu maloniu valandu ruosiantiems susituokti siemet smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Doroti29 @ 2008 04 28, 00:20)
Sveikutes, smile.gif)Nors musu vestuves buvo pernai, taciau vis dar gyvename povestuvinem nuotaikom  smile.gif) Gal net  musu fotografu deka smile.gif)  Gal kam butu idomu :
http://meninenuotrau...y/olga_dmitrij/

Jie yra is Vilniaus, taciau atvaziuos i bet kuri Lietuvos ir ne tik kampeli, tikrai likome labai labai patenkinti smile.gif)) 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif  wub.gif
Sekmes, kantrybes  ir laimingu maloniu valandu ruosiantiems susituokti siemet smile.gif)


Gražu.. Labai gražu.. Bet įkainiai jų irgi "gražūs"... smile.gif
Atsakyti
Jo, grazu,smile.gif) O mum dar pasisieke gauti juos uz zymiai mazesne kaina, kai pamaciau siu metu kainas--jooo:))
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 04 25, 15:24)
mes uzsisakem A.Turska 
www.nelik.com

Man patinka jo foto  thumbup.gif  ir siaip pasirode labai energingas ir smagus vyrukas!
patiko jo isradingumas fotografuojant kai per vestuves visa diena lijo lietus!
manau nesigailesim!! ax.gif

Mes ir uzsisakem Turska, tikiuosi nenusivilsim, nes kai klausiau cia nuomoniu gal kas turi apie ji, tai kazkaip ramu, nejaugi nei vienos vestuviu jis nefotografavo, nes palyginti uzimtas vyrukas. Na REDUXE, tau pasiseke bent tuo, kad galesi mano nuotraukas pamatyt, ivertint jo darba, nes kaip matau mano svente anksciau nei tavoji.
Atsakyti
Gal turit kokiu atsiliepimu apie www.lafoto.lt?
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2008 04 28, 10:52)
Mes ir uzsisakem Turska, tikiuosi nenusivilsim, nes kai klausiau cia nuomoniu gal kas turi apie ji, tai kazkaip ramu, nejaugi nei vienos vestuviu jis nefotografavo, nes palyginti uzimtas vyrukas. Na REDUXE, tau pasiseke bent tuo, kad galesi mano nuotraukas pamatyt, ivertint jo darba, nes kaip matau mano svente anksciau nei tavoji.


as kazkodel del fotografo rami! thumbup.gif man atrodo, kad mes juo nenusivilsim drinks_cheers.gif
Lauksim foto, nebedaug liko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 04 28, 16:28)
as kazkodel del fotografo rami!  thumbup.gif man atrodo, kad mes juo nenusivilsim  drinks_cheers.gif
Lauksim foto, nebedaug liko  4u.gif

tikrai nebedaug....
Atsakyti
QUOTE(Doroti29 @ 2008 04 28, 00:20)
Sveikutes, smile.gif)Nors musu vestuves buvo pernai, taciau vis dar gyvename povestuvinem nuotaikom  smile.gif) Gal net  musu fotografu deka smile.gif)  Gal kam butu idomu :
http://meninenuotrau...y/olga_dmitrij/

Jie yra is Vilniaus, taciau atvaziuos i bet kuri Lietuvos ir ne tik kampeli, tikrai likome labai labai patenkinti smile.gif)) 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif  wub.gif
Sekmes, kantrybes  ir laimingu maloniu valandu ruosiantiems susituokti siemet smile.gif)

Pritariu 100%, mes tuokemes irgi praejusiais metais...bet siu zmoniu nuosirdumas, draugiskumas,meile savo atliekamam darbui ir profesionalumas suzavejo ir isliko atminty iki siol... wub.gif

QUOTE(subtili @ 2008 04 28, 10:01)
Gražu.. Labai gražu.. Bet įkainiai jų irgi "gražūs"... smile.gif

na ikainiai nemazi,bet jie verti tu pinigu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o gal kam teko ka girdeti apie fotografa Anatoliju Samoilenko, gero ar blogo?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2008 05 04, 22:35)
o gal kam teko ka girdeti apie fotografa  Anatoliju Samoilenko, gero ar blogo?smile.gif

Šiame forume apie jį labai daug šnekėta ir vien gero kiek girdėjau.
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2008 05 04, 22:35)
o gal kam teko ka girdeti apie fotografa  Anatoliju Samoilenko, gero ar blogo?smile.gif


labai geri atsiliepimai smile.gif mes likomi labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
o kokios mazdaug kainos pas ji? ax.gif 4u.gif
Atsakyti