Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(ewelina @ 2007 11 14, 18:34)
mano norimi muzikantai ir fotografe ir jau uzimti sad.gif tai dabar nezinau net kojie dar geri butu



Ir mes tuokiames 08 06 28 !!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Viena didelė sritis wink.gif Čia skirtumas kaip abstrakcijas ar portretus tapyti wink.gif Yra fotografijos technikų, kurių jūs tikrai nenorėtumėt savo vestuvėse lotuliukas.gif

QUOTE(MilduteG @ 2008 04 09, 13:45)
4u.gif

Fotografija ir yra viena sritis mieloji  biggrin.gif  cia siaip, jei kitaip manei, aisku kiekvienas turi savo nuomone ir gali manyti kitaip biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(linksmuke81 @ 2008 04 09, 13:05)
Nu jo, dar karta isitikinau, kad neverta, turint gerus sugebejimus vienoj srityj, listi i kita  doh.gif

Reportazines nuotraukos iz karo gal ir gerai jam sekesi (nors cia aisku negaliu spresti, bet jei gavo premiju, tai...), bet vestuvines tai visai be polekio, lyg koks nuobodus reportazas is renginio. Nei netiketai pagautu akimirku, nei emociju... Techniskai tegu fotografai sprendzia, bet is zmoniskos puses sakyciau nelabai. Nors cia aisku skokio reikalas...

Be to, man atrodo sudejo nuotraukas tik is vienu vestuviu  g.gif
Matyt bando suneliui kelia i bizni pramust  lotuliukas.gif

Papildyta:
Tai kad jeigu jau Scinsko paslaugos ir yra ziauriai brangios, bet bent jau matai, uz ka moki.

O cia kaina, sakyciau, visiskai is dangaus paimta.

Cia aisku TIK MANO NUOMONE  4u.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



tongue.gif

Linksmute! panasu, kad busi Scinsko drauguze biggrin.gif ??? Nes jau taip tendencingai surasei, kad net kvepia (gal tiksliau smirda) nesvaria konkurencija g.gif Nebandei i politika eiti? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kaip ten ziurejai gerbiamoji, o gal visai neziurejai, kad pamatei tik vienas vestuves?

Paziurejau abu tinklapius, tiek http://www.fotorgafuokis.lt tiek Scinsko, tai kaip ir nuomone susidariau. Manau abu verti demesio fotografai, tik nesupratau, kokiu tu ten momentu, emociju nesuradai g.gif g.gif Gal tau truko prifotkintu nugaru kur neaisku kas ir kaip ar numestu ant lovos bateliu Kulbio vestuviu nuotraukose? biggrin.gif



tongue.gif
Atsakyti
Man sake, kad vestuves fotografuotu vienas, t.y. jaunesnysis Kulbis. Dviese jie fotkina tik dideles vestuves (bent jau man taip pasake) ir tuo metu, kai manosios vyks, Mindaugas bus isvykes i olimpiada.
Man ju puslapi truksta menisku nuotrauku.. Jos tik reportazines.
Beja, kuo as galiu buti tikra, kad kai jis man rodys foto, tai nebus jo tecio foto?
Atsakyti
QUOTE(Programeris @ 2008 04 09, 17:32)
Linksmute! panasu, kad busi Scinsko drauguze  biggrin.gif ??? Nes jau taip tendencingai surasei, kad net kvepia (gal tiksliau smirda) nesvaria konkurencija  g.gif  Nebandei i politika eiti? 


Nagi nagi, ka mes cia turim. Naujai uzsiregistraves "Programeris" ir "Mildute", rasanti TIK apie paminetus fotografus.

Ar tamstos ne gimines busit? Ar ne tetusis su suneliu? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau kiek cia buvo visokiu "Milduciu", "Salduciu" ir "Nuotakuciu", kurios, kaip veliau paaiskejo, turejo barzda ir fotoaparata uz nugaros - tai neduok Dieve doh.gif

Tikrai atrodo kad fotografai siais laikais visai neturi darbo, jei dienu dienas leidzia rasinedami supermamu forume ir slovindame save ir savo nuotraukas. doh.gif schmoll.gif Kazkaip man atrodo tikro profesionalo darbas pats uz save turetu sneketi.

As labai atsiprasau gerbiamu Leo, Zoomo ir keliu kitu profesionalu, kurie cia tikrai padeda nuotaukoms savo patarimais ir kas svarbu, nesireklamuoja, bet rimtai, UZKNISO ta ikyri savireklama is neva nuotaku lupu. Negali zmogus atskirti, kas yra tikra, o kas ne, del vat tokiu veikeju. doh.gif
Atsakyti

Ar tamstos ne gimines busit? Ar ne tetusis su suneliu? g.gif lotuliukas.gif
[/quote]


Gimines, gimines .... , atsipaiduokit biggrin.gif Sinickas - geriausias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglle @ 2008 04 06, 23:37)
bet norejau paklausti, ar kas zinote, kokia tiksli (tikslios tikriausiai nera, nes viskas priklauso nuo poreikio ir kliento  ax.gif ) ar apytiksle kaina pas Eigirda Scinska? Gal kas zinote atsiliepimu apie ji, kaip zmogu? buciau labai dekinga uz kiekvieno asmenine nuomone! Aciu  4u.gif

Kaina pasakys tik pats Eigirdas, nes tai įtakoja keli faktoriai. Mūsų vestuves fotografavo jis, esam labai patenkinti rezultatu mirksiukas.gif filmuotojo mes nesamdėm, jis įamžino visą dieną biggrin.gif Ir šiaip smagus žmogus drinks_cheers.gif

QUOTE(uItra @ 2008 04 07, 11:40)
Klausimas jau atsventusioms vestuves - kiek realiai nuotrauku jus ATSISPAUDZIATE ir iklijuojate i SAVO vestuvini albuma is vakarines dalies (turiu omeny nuo atvaziavimo i sventimo vieta).

na, kelias turim esmines - šokis, puokštės metimas, sveikinimai ir torto pjaustymas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuke81 @ 2008 04 09, 19:59)
Jau kiek cia buvo visokiu "Milduciu", "Salduciu" ir "Nuotakuciu", kurios, kaip veliau paaiskejo, turejo barzda ir fotoaparata uz nugaros - tai neduok Dieve  doh.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia geras thumbup.gif

anyway, is kart informuoju, kad nesu nei Scinsko meiluze, nei drauge, nei teta, nei dede lotuliukas.gif , bet man jo darbai - NEREALUS...nemaciau nieko grazesnio, nors nemazai ziurejau ir ieskojau, del to ir paemem ji musu sventes fotografavimui, net neabejoju ir esu rami, kad tie (dideli) pinigai bus verti to, ka gausim. ax.gif
Atsakyti
Gal kas nors ka nors esate girdejusios apie Vlado Urbono fotografavima? smile.gif reiktu komentaru ax.gif
Atsakyti
[quote=meskytia,2008 04 10, 09:12]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia geras thumbup.gif

anyway, is kart informuoju, kad nesu nei Scinsko meiluze, nei drauge, nei teta, nei dede lotuliukas.gif , bet man jo darbai - NEREALUS...nemaciau nieko grazesnio, nors nemazai ziurejau ir ieskojau, del to ir paemem ji musu sventes fotografavimui, net neabejoju ir esu rami, kad tie (dideli) pinigai bus verti to, ka gausim. ax.gif
Man ir jo darbai nerealus, matosi is karto idetas darbas, ir kai ieskojau fotografo jis buvo vienas is pirmuju kuriam skambinau, bet kaina gerokai isgazdino doh.gif bet ka padarysi, ne kiekvieno kisenei profesionalo paslaugos unsure.gif
Atsakyti
[quote=Astukasas,2008 04 10, 13:05]
[quote=meskytia,2008 04 10, 09:12]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia geras thumbup.gif

anyway, is kart informuoju, kad nesu nei Scinsko meiluze, nei drauge, nei teta, nei dede lotuliukas.gif , bet man jo darbai - NEREALUS...nemaciau nieko grazesnio, nors nemazai ziurejau ir ieskojau, del to ir paemem ji musu sventes fotografavimui, net neabejoju ir esu rami, kad tie (dideli) pinigai bus verti to, ka gausim. ax.gif
Man ir jo darbai nerealus, matosi is karto idetas darbas, ir kai ieskojau fotografo jis buvo vienas is pirmuju kuriam skambinau, bet undefined doh.gif bet ka padarysi, ne kiekvieno kisenei profesionalo paslaugos unsure.gif
[/quote]


butent, kad kaina kandziojasi blink.gif ...as niekam ir nesakiau, kiek mes mokejom (netgi teveliams pasakiau zymiai maziau) unsure.gif unsure.gif nes ne visi supras blink.gif
Atsakyti