Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Klausimas jau atsventusioms vestuves - kiek realiai nuotrauku jus ATSISPAUDZIATE ir iklijuojate i SAVO vestuvini albuma is vakarines dalies (turiu omeny nuo atvaziavimo i sventimo vieta). Arba - kokia dali (procentais) sudaro butent vakarines dalies nuotraukos? Kiek jos jums svarbios?

Tikrai butu idomi jusu nuomone g.gif ...
Atsakyti

Nu cia tai idomus pasisakymas g.gif
O kodel turi sutikt pats moket uz kura? blink.gif
[/quote]

o kodėl ne? Aš, kaip klientė perku paslaugą, ir tiek. Mane prajuokino kai kurie fotografai, sakydami, kad jei vestuvės bus 100km apie Vilnių-jų kuro išlaidų nereiks apmokėti, bet jei toliau, tai jaunieji turės apmokėt. O jei pvz. 101km?

Papildyta:
QUOTE(uItra @ 2008 04 07, 11:40)
Klausimas jau atsventusioms vestuves - kiek realiai nuotrauku jus ATSISPAUDZIATE ir iklijuojate i SAVO vestuvini albuma is vakarines dalies (turiu omeny nuo atvaziavimo i sventimo vieta). Arba - kokia dali (procentais) sudaro butent vakarines dalies nuotraukos? Kiek jos jums svarbios?

Tikrai butu idomi jusu nuomone  g.gif ...

Aš sakyčiau 25%, aplamai norisi turėti prisiminimą iš kiekveno momento. Tiek sutikimas namuose, tie truputį užstalės, tiek šokiai, sveikinimai. Nes sakykim pas mus visi svečiai sveikino ir įteikė dovanas grįžus ir kartu darėm nuotraukas su jais. Taip svečiai turi iš karto nuotrauką SU jaunaisiais. Gal vakarinės nuotraukos daugiau skirtos svečiam, bet aš manau jų reikia. Mūsų fotografas nefotografavo "girtų veidų": sveikinimai ir šokiai kaip minėjau. Ir svečiai labai noriai jas rinkosi. Bent jau savo žmogaus su foto kamera reikia. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2008 04 07, 13:08)
o kodėl ne? Aš, kaip klientė perku paslaugą, ir tiek. Mane prajuokino kai kurie fotografai, sakydami, kad jei vestuvės bus 100km apie Vilnių-jų kuro išlaidų nereiks apmokėti, bet jei toliau, tai jaunieji turės apmokėt. O jei pvz. 101km?


Bet kazkaip naivu tiketis, kad tie fotografai, kurie lyg tai uz kura neima, tiesiog tamstai, kaip klietei, nuolaida daro. doh.gif
Pas juos kuro sanaudos iskaiciuotos i darbo kaina ir tiek, neziurint i tai, ar toli reikia vaziuot, ar i gretima gatve. lotuliukas.gif

Man asmeniskai butu laaaabai malonu moket maziau, nes fotkino tarkim Vilniaus rajono ribose ir nepaeme uz kura, nei moket tiek pat, kiek mokes kliente is Klaipedos, nors akivaizdu, kad tokiu atveju prie jos kainos dar prisideda 200 Lt. Jai fotografo darbas kainuos maziau, nei man, negu tai nesuprantama? g.gif doh.gif
O kodel turiu moket daugiau? Vien todel, kad Vilniuj gyvenu?

Bet gal kai kuriems zmonems ir lengviau su pinigeliais issiskirt, jei jiems neaiskina, is ko susideda kaina, ka as zinau. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linksmuke81: 07 balandžio 2008 - 12:23
QUOTE(ikuška @ 2008 04 02, 22:24)
Gal domejaisi ju kaina?
Nutraukos man ju nuostabios tik ne "paprastu" zmoniu biggrin.gif


Ka turi omeny? Kad paprastu zmoniu foto neidomios? Kaina svyruoja nuo 500lt ( uz valanda darbo studijoj) iki 4000 (visa diena vestuvese nuo..iki), jei tau nereikia nuo iki, o tik nuo baznycios iki banketo, mokesi gerokai maziau.
Man tik nepatiko, kad skelbiasi, kad fotografuoja dviese, o vestuvese po viena. O kurio nuotraukos svetaineje neaisku g.gif
Papildyta:
QUOTE(Spyglle @ 2008 04 06, 23:37)
Aciu Meragites ir Berniukai uz ivairiapusiska informacija apie fotografus vestuvems  4u.gif  buvo naudinga rasti kontaktus. bet norejau paklausti, ar kas zinote, kokia tiksli (tikslios tikriausiai nera, nes viskas priklauso nuo poreikio ir kliento  ax.gif ) ar apytiksle kaina pas Eigirda Scinska? Gal kas zinote atsiliepimu apie ji, kaip zmogu? buciau labai dekinga uz kiekvieno asmenine nuomone! Aciu  4u.gif


4500, i kaina ieina fotoalbumas su 80 nuotrauku. Kai skambinau, jo grafike rugpjuciui buvo tik vienas laisvas sestadienis. Del kainos i derybas nesileido, bet bendravo ir viska aiskino labai maloniai 4u.gif
Papildyta:
Gal kokiu komentaru apie Kristina Vincaityte-Daniene?
Atsakyti
O gal kas gali pasakyti ka apie Vyta Markeviciu ? 4u.gif
Koks jo fotografvimo budas? Siandien paziurejau internete tai nuotraukos man patiko. Bet jos visos "pozuotos" unsure.gif . Kazin kaip jam sekasi ceremonijos eiga ir siaip kokias detales "pagauti" g.gif
Atsakyti
QUOTE(ikuška @ 2008 04 07, 21:43)
O gal kas gali pasakyti ka apie Vyta Markeviciu ?  4u.gif
Koks jo fotografvimo budas? Siandien paziurejau internete tai nuotraukos man patiko. Bet jos visos "pozuotos"  unsure.gif . Kazin kaip jam sekasi ceremonijos eiga ir siaip kokias detales "pagauti"  g.gif

Dažniausiai menininkai ir kiti savo amato meistrai reklamoje parodo tobuliausius savo kūrinius.
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2008 04 07, 11:40)
Klausimas jau atsventusioms vestuves - kiek realiai nuotrauku jus ATSISPAUDZIATE ir iklijuojate i SAVO vestuvini albuma is vakarines dalies (turiu omeny nuo atvaziavimo i sventimo vieta). Arba - kokia dali (procentais) sudaro butent vakarines dalies nuotraukos? Kiek jos jums svarbios?

Tikrai butu idomi jusu nuomone  g.gif ...


Geda pasakyt. bet jau beveik metai praejo, o dar neturiu albumo sad.gif Bet tikrai iki datos padarysiu...
Jau siek tiek atrinkau nuotrauku- manau nuo vakarines dalies bus gal 40%... Bet cia del to, kad vakarines dalies fotografas padare neimanomus dalykus tiesiog :)Tiek daug nuostabiu, romantisku ir linksmu kadru...

ACIU, ANDRIAU!
Atsakyti
Kas buvo susidure su fotgrafe Rita Petrolyte, kiek sumokejote ir kaip vertinate jos darba? aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Siaip reiktu per googla (pazymejus kad ieskotu visame internete, o ne tik puslaipiuose is Lietuvos) prasukti ir bus aisku kokio lygio fotografas yra Mindaugas Kulbis biggrin.gif
Idomesnes kurias radau:
http://www.opcofamer...awards_1995.php
http://www.photograp...otografai?id=66



na, turint omeny, kad yra posakis jog <...vestuviu fotografija yra ANTRA pagal sudetinguma po karo fotografijos...>, sio fotografo sugebejimas buti reikiamu laiku, reikiamoj vietoj, turetu buti nemazas pranasumas pries kitus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 09 balandžio 2008 - 10:49
QUOTE(lauruciuxs @ 2008 02 15, 22:57)
zinau viena fotografa is siauliu. jis ir filmuoja. tai Raimondas Vasiliauskas. jie eina dviese - vienas fotografuoja, kitas filmuoja

zinau toki albina jis fotografavo ir filmavo musu vestuves dabar seses filmuos ir fotografuos 869939943
Papildyta:
QUOTE(kupeta @ 2008 04 07, 00:34)
Gal gali duoti savo fotografo ir filmuotojos kontaktus?

gal gali duoti kontaktus ir is kur jie yra
Atsakyti
QUOTE(MilduteG @ 2008 04 09, 11:32)
Siaip reiktu per googla (pazymejus kad ieskotu visame internete, o ne tik puslaipiuose is Lietuvos) prasukti ir bus aisku kokio lygio fotografas yra Mindaugas Kulbis  biggrin.gif 


Nu jo, dar karta isitikinau, kad neverta, turint gerus sugebejimus vienoj srityj, listi i kita doh.gif

Reportazines nuotraukos iz karo gal ir gerai jam sekesi (nors cia aisku negaliu spresti, bet jei gavo premiju, tai...), bet vestuvines tai visai be polekio, lyg koks nuobodus reportazas is renginio. Nei netiketai pagautu akimirku, nei emociju... Techniskai tegu fotografai sprendzia, bet is zmoniskos puses sakyciau nelabai. Nors cia aisku skokio reikalas...

Be to, man atrodo sudejo nuotraukas tik is vienu vestuviu g.gif
Matyt bando suneliui kelia i bizni pramust lotuliukas.gif

Papildyta:
Tai kad jeigu jau Scinsko paslaugos ir yra ziauriai brangios, bet bent jau matai, uz ka moki.

O cia kaina, sakyciau, visiskai is dangaus paimta.

Cia aisku TIK MANO NUOMONE 4u.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuke81 @ 2008 04 09, 14:05)
Nu jo, dar karta isitikinau, kad neverta, turint gerus sugebejimus vienoj srityj, listi i kita  doh.gif

Reportazines nuotraukos iz karo gal ir gerai jam sekesi (nors cia aisku negaliu spresti, bet jei gavo premiju, tai...), bet vestuvines tai visai be polekio, lyg koks nuobodus reportazas is renginio. Nei netiketai pagautu akimirku, nei emociju... Techniskai tegu fotografai sprendzia, bet is zmoniskos puses sakyciau nelabai. Nors cia aisku skokio reikalas...

Be to, man atrodo sudejo nuotraukas tik is vienu vestuviu  g.gif
Matyt bando suneliui kelia i bizni pramust  lotuliukas.gif

Papildyta:
Tai kad jeigu jau Scinsko paslaugos ir yra ziauriai brangios, bet bent jau matai, uz ka moki.

O cia kaina, sakyciau, visiskai is dangaus paimta.

Cia aisku TIK MANO NUOMONE  4u.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




4u.gif

Fotografija ir yra viena sritis mieloji biggrin.gif cia siaip, jei kitaip manei, aisku kiekvienas turi savo nuomone ir gali manyti kitaip biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif




Atsakyti