Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

sveikuciai bigsmile.gif
gal kam teko su REGINA ZELIONIENE reikaliuku tureti? kaip jos darbai? ar likot patenkinti jos darbu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2008 03 26, 20:59)
na nieko, ateis svente ir i jo kiema....hihihi.gif


turbut ir atejo. Truputi ne i tema cia, taciau vienas zmogus taip atsidavusiai "dirbo" pries objektyva, kad iki siol zaviuosi.
Atsakyti
Mus fotografavo "EG studija". Likom patenkinti ju darbu. Rekomenduoju.
Atsakyti
Liepos 5 dienai perleidziu vestuviu fotografa. Nuotraukos labai grazios ir kokybiskos.
Nenoriu uztersti forumo - jei kas susidomejote, rasykite i AZ - atsiusiu nuoroda i pvz ir visa kt info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2008 02 28, 22:29)
Merginos, o jus nebijote kad uz tokia suma jus fotkis neprofisionalas  g.gif Bus nuotraukos tokios, kad geda bu sparodyti draugam  doh.gif Sakauu taip nes maciau merginos asaras, kuri fotografuj sumokejo 900 litu, o nuotraukos gavosi wacko.gif Salia fotografavau as, su maziau sustru fotiku, taciau mano nuotraukos buvo tikrai grazesnes. Nes pagautos akimirkos buvo ispudingesnes  4u.gif Reikia juk ne tik tureti gera technika, bet ir aki,patirti. O kad kazkoks uz tokia suma pafotkins, poto su photosopu nuspalvins ir viskas-turekite atsiminimus visam gyvenimui  unsure.gif
Mano pacios vestuves kuklios. Neturim daug pinigu. Del to nusprendem surengti kuklias vestuves, kviesti maziau zmoniu, bus tik artimeji, bet uztat netaupyti nei suknelei, nei ziedam (jie liks visam gyvenimui) ir fotografaui, kurio nuotraukos irgi liks visam gyvenimui. Del to ieskau tik tarp profisionalu, kaip zinome ju kainos nuo 2500 ir ....  doh.gif Brangu , bet uz tak yra uz ka moket  mirksiukas.gif Kad nereiketu poto sakyti, "as tikrai graziai atrodziau, cia tik nuotrauka bloga  doh.gif "

..bet tikrai yra problematiska,kai nemokus klijentai nori pasisamdyti fotografa profesonala.Stebuklu nebuna:arba moki pinigus ir gauni rezultata,arba nemoki ir jo negauni...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Madona @ 2008 03 30, 19:44)
..bet tikrai yra problematiska,kai nemokus klijentai nori pasisamdyti fotografa profesonala.Stebuklu nebuna:arba moki pinigus ir gauni rezultata,arba nemoki ir jo negauni...smile.gif


Vienareiksmikai teigti kas proffesionalas kas ne, labai sunku. Nebent fotografas yra fotografu asociacijos naris ir turi apdovanojimus, bet vel gi tai visai nereiskia kad jo darbas jums patiks.
Viskas priklauso nuo uzsakovo vizijos, ziniu ir noru. Jeigu toke dalykai ekzistoja pas uzsakova reiskia toliau paprasciausiai surandat Jusu vizija atitinkama fotografa. Ir cia tikrai buna ivairiai kartais zmonems tinka kai ir nufotografoja ir tuo paciu nufilmuoja uz 900lt. ir viskas ciki, o kartais zmones fotografo iesko 2 metus ir vis dvejoja ar cia tas kur padarys viska taip kaip jie ta mato.

Tad maziau klausikit kitu nuomones o spreskit patys ar tas jums priimtina ar ne.
Vienintelis patarymas. Pries pasirenkant.. paziurekite nors viena darba nuo a iki z.
o ne grazu alboma kur sudetos po 5 foto nuo skirtingu vestuviu. smile.gif
Atsakyti
PAsirodo gera fotografa reik uzsisakineti pries metus... Nebegavau ko noriu, o laisvi tik tie, kurie ima po 3000 blink.gif Nelabai noreciau moketi tokios sumeles ir dar atskirai uzisakineti foto (beje, dar cd neduoda doh.gif ) Gal ka galit pasiulyti koki gera.. 4u.gif Mes tuokiames liepos 12... Gal kas galetu "paskolinti" (jei data nesutampa)...
Atsakyti
QUOTE(Ssju @ 2008 03 31, 15:25)
PAsirodo gera fotografa reik uzsisakineti pries metus... Nebegavau ko noriu, o laisvi tik tie, kurie ima po 3000 blink.gif  Nelabai noreciau moketi tokios sumeles ir dar atskirai uzisakineti foto (beje, dar cd neduoda  doh.gif  ) Gal ka galit pasiulyti koki gera..  4u.gif  Mes tuokiames liepos 12... Gal kas galetu "paskolinti" (jei data nesutampa)...



Mes uzsisakem Rimanta Ivoska is Kauno (bet jis fotografuoja ne tik Kaune). Siaip siame forume nera jokiu atsiliepimu apie ji, bet man jo darbai patiko, o ir pats zmogus atrodo sukalbamas ir kaina padori (1600 Lt, bet duoda ir diska ir kadru daug padaro). Nezinau ar jis neuzimtas Tavo dienai,bet gali pabandyti 4u.gif
Jo nuotraukas gali paziureti www.fotopro.lt (ieskok Rimanto Ivoskos). 4u.gif
Atsakyti
sakykit mergaitės, ar už 1200lt. fotografas nėra baisiai brangu??? Foto tai man patiko (įtariu ne viena žino - fotopuka.eu)? Anksčiau jie fotkino tik vaikus, tai gerų atsiliepimų esu girdėjus. O jūs???
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 04 01, 09:53)
sakykit mergaitės, ar už 1200lt. fotografas nėra baisiai brangu??? Foto tai man patiko (įtariu ne viena žino - fotopuka.eu)? Anksčiau jie fotkino tik vaikus, tai gerų atsiliepimų esu girdėjus. O jūs???


matai, viskas priklauso nuo to, ar tau patinka ka uz tokia suma tose nuotraukose matai... mirksiukas.gif

yra fotografu ir uz 5000... biggrin.gif
Atsakyti
Labas mergaites, gal kam teko bendraut su sia fotografe :
http://www.daiva-foto.com/ , kokios nuomones? Labai reikia Jusu ispudziu ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

gal ka nors esate girdejusios apie Lilijanos Šukienės nuotraukas/filmavima? kaip kaina/kokybe jos daromos medziagos?

dekui
Atsakyti