Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

o ka galetum rekomenduoti uz padoria kaina? na max iki 2 tukstanciu..
As nenoriu, kad nuotraukos butu statiskos, kad atrodytu specialiai pozuota.. Norisi, kad pagautu kadra tam tikra akimirka, kad zvilsnis, judesys nebutu suvaidintas..
As laisvai jauciuos pries objektyva, aisku, nezinau ar taip pat laisvai jausiuos per vestuves.. Noriu siek tiek menisku, su cinkeliu.. Aisku kiekvienas visa tai isivaizduoja skirtingai 4u.gif
Papildyta:
Elena fotodream pries 2 metus kainavo 3 kartus pigiau, dabar jau budama nellyfoto brangiau..Aisku infliacija.. Nezinau kodel ji pakeite puslapio pavadinima, bet as ja suradau pagal sena vizitine, o man ji savo neto adresa pasake telefonu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingutekk: 26 kovo 2008 - 00:40
QUOTE(ingutekk @ 2008 03 26, 01:34)
o ka galetum rekomenduoti uz padoria kaina? na max iki 2 tukstanciu..


na nebrangiu fotografu yra, ir manyciau, nemazai, bet man patinkantys (kiek man zinoma) praso aukstesnio honoraro ax.gif
perziurek tema ar net ankstesnes - merginos dalijosi kontaktais ir rekomendacijom, prie kai kuriu buvo pazymeta, kad nebragiai pirko paslaugas 4u.gif taip pat vestuviniu fotoalbumu temoje gal rasi ka naudingo - ten iskart ir pavyzdzius matysi....
Atsakyti
QUOTE(ingutekk @ 2008 03 26, 01:16)
Aciu uz info 4u.gif , kalbejau apie ellyfoto, uzsiprase 4500lt, na manau apsurdiska suma.. doh.gif  O Elena fotodream ir ellyfoto, cia ta pati fotografe...
Bet is kur tokios kainos ?!? doh.gif  doh.gif  doh.gif


Kokybė, populiarumas ir mokėjimas save parduot padaro tokią kainą. O be to ir fotografų mafija veikia smile.gif Vienas tiek užsiprašė - ir kiti stengiasi neatsilikt biggrin.gif
Atsakyti
Yra ir kita „mafija“, kuri klausinėja, kokį objektyvą pirkt vestuvėms fotografuot ir kuri tikrai nekelia kainų wink.gif

QUOTE(-Zoom- @ 2008 03 26, 09:08)
O be to ir fotografų mafija veikia smile.gif Vienas tiek užsiprašė - ir kiti stengiasi neatsilikt biggrin.gif

Atsakyti
neskaiciau visos temos,sorry,bet gal turit kokiu atsiliepimu apie victor morozov fotografa?nes asji noriu uzsisakyti,tai dabar ieskau apie ji atsiliepimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutekk @ 2008 03 26, 01:16)
uzsiprase 4500lt, na manau apsurdiska suma.. doh.gif Bet is kur tokios kainos ?!? doh.gif  doh.gif  doh.gif

Sveikai suprantantiems jumorą. Kainos tikrai Jus nudžiugins biggrin.gif
KITOKS POŽIŪRIS I FOTOGRAFIJĄ. Ieskote įdomaus , nestandartinio fotografo? Aplankykite http://superfoto.mylivepage.com/ biggrin.gif
Atsakyti
swoon.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Verta į adresyną įsidėt smile.gifsmile.gif


QUOTE(E-E- @ 2008 03 26, 17:53)
Sveikai suprantantiems jumorą. Kainos tikrai Jus nudžiugins biggrin.gif
KITOKS POŽIŪRIS I FOTOGRAFIJĄ. Ieskote įdomaus , nestandartinio fotografo? Aplankykite http://superfoto.mylivepage.com/ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(E-E- @ 2008 03 26, 17:53)
Sveikai suprantantiems jumorą. Kainos tikrai Jus nudžiugins biggrin.gif
KITOKS POŽIŪRIS I FOTOGRAFIJĄ. Ieskote įdomaus , nestandartinio fotografo? Aplankykite http://superfoto.mylivepage.com/ biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pries 10metu butu nr1 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutekk @ 2008 03 26, 00:00)
Nesu savimyla, paprasciausiai tai esu girdejusi is fotografu.


Na, aš ne kartą esu tai sakęs. O ar galima sakyti priešingai? Tai tas pats, kaip pasakyti savo antrajai pusei, kad jo/jos nemyli
Atsakyti
dalyvavau ne vienoje reklamineje fotosesijoje, kam jiem padlaiziaut.. Jei sako lengva dirbti, tai tikiu, kad taip yra.
Ai galvok ka nori, koks man skirtumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingutekk: 26 kovo 2008 - 20:25
QUOTE(ingutekk @ 2008 03 26, 21:19)
dalyvavau ne vienoje reklamineje fotosesijoje, kam jiem padlaiziaut.. Jei sako lengva dirbti, tai tikiu, kad taip yra.
Ai galvok ka nori, koks man skirtumas


Mindoozui turbut niekad neteko dirbti su fotogeniskais/simpatiskais zmonemis, tai turbut net neisivaizduoja, kad gali buti kitaip lotuliukas.gif
na nieko, ateis svente ir i jo kiema....hihihi.gif

Atsakyti
tai nieks neturit atsiliepimu apie fotografa voctora morozova?
Atsakyti