Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Laba, kaip Jums atrodo ar galima issirinkti fotografa pagal nuotraukas jo internetiniame puslapyje, nematant daugiau jo darbu ir su juo nepabendravus ir neaisku ar iseitu su juo susitikt iki didziosios dienos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuze 1 @ 2008 03 20, 10:51)
Laba, kaip Jums atrodo ar galima issirinkti fotografa pagal nuotraukas jo internetiniame puslapyje, nematant daugiau jo darbu ir su juo nepabendravus ir neaisku ar iseitu su juo susitikt iki didziosios dienos?  g.gif


pabendraut nors telefonu vertetu smile.gif O siaip imanoma ir gan neretai taip ir ivyksta.

p.s. juk pasaulyje buna, kad internetu susituokia ne nemate viens kito.. o cia tik fotografas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _ms_: 20 kovo 2008 - 10:34
QUOTE(_ms_ @ 2008 03 20, 08:10)
pabendraut nors telefonu vertetu smile.gif


bet dar geriau gyvai tongue.gif



Raige, maciau uzsuki i sita tema, kaip gyveni, pargrisk pas mergaites greitai group.gif
Atsakyti
QUOTE
Raige, maciau uzsuki i sita tema, kaip gyveni, pargrisk pas mergaites greitai  group.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ojjj, Pumpica... wub.gif Pareisiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raige: 20 kovo 2008 - 14:32
QUOTE(L@umzirgis @ 2008 03 18, 01:07)
Help!!! Gal kas galit pasiulyti Klaipedoje koki nelabai brangu fotografa kuklioms vestuvems tik ceremonijai ir dar porai valandikiu pasivazineti kartu. reiketu birzelio 21d. Lauksiu pasiulymu help.gif


Pabandyk www.weddingphoto.lt gal tiks 4u.gif
Jie fotkina dviese... gali but brangoki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babulka: 20 kovo 2008 - 15:50
O ka galite pasakyti apie Rimanta Ivoška? Gal kuri turite kokiu atsiliepimu? Mes ji jau uzisisakem (ir senokai), bet uziskakem tik savo nuojauta pasikliaudami (mane papirko kelios jo nuotraukos, nes jos kaip paveiksliukai, o ir pats zmogus bendrauja maloniai palyginus su pavz A. Mikšta), bet jokiu atsiliepimu apie ji niekur neradau. Siaip internete tik radau informacijos, kad jis dirba ne tik vestuvese, bet ir interjera bei modelius fotografuoja. Kaip jums jis? Please, nuraminkit kas nors, nes man taip svarbu geras fotografas verysad.gif

P.S. jo nuotrauku pavyzdius galima paziureti www.fotopro.lt (ieskoti Rimanto Ivoškos).
Atsakyti
Ar turite kokiu atsiliepimu apie fotografe Elena (fotodream)? Man visai patiko, drauges vestuves pries 2 metus fotkino.. O dabar pati sau ieskau, bet jos internetinio puslapio nerandu.
Ka galetumet rekomenduot? Kaina tenkintu apie 2000lt.
Esu simpatiska ir fotogeniska, jaunikis irgi, manau sunku fotografuoti ir gaudyti gerus kadrus nebus.. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutekk @ 2008 03 25, 00:48)
Esu simpatiska ir fotogeniska, jaunikis irgi, manau sunku fotografuoti ir gaudyti gerus kadrus nebus.. blush-anim-cl.gif


o, čia geras savęs vertinimas, nors, vestuvių dienas viskas taip susimaišys, kad pamirši apie fotogeniškumą.
Retokai tenka girdėti tokį savęs vertinimą.
Liuks.
Atsakyti
QUOTE(Mindoozas @ 2008 03 25, 17:45)
o, čia geras savęs vertinimas, nors, vestuvių dienas viskas taip susimaišys, kad pamirši apie fotogeniškumą.
Retokai tenka girdėti tokį savęs vertinimą.
Liuks.


Nesu savimyla, paprasciausiai tai esu girdejusi is fotografu.
Atsakyti
QUOTE(ingutekk @ 2008 03 25, 01:48)
Ar turite kokiu atsiliepimu apie fotografe Elena (fotodream)? Man visai patiko, drauges vestuves pries 2 metus fotkino.. O dabar pati sau ieskau, bet jos internetinio puslapio nerandu.
Ka galetumet rekomenduot? Kaina tenkintu apie 2000lt.
Esu simpatiska ir fotogeniska, jaunikis irgi, manau sunku fotografuoti ir gaudyti gerus kadrus nebus.. blush-anim-cl.gif


cia atsliepimu apie ja nebuvo daug, va cia daugiau buvo kalbeta ax.gif
o puslapis jos berods buvo sitas:
http://www.efd.tik.lt/

dar yra kita fotografe galbut vardu Elena - www.ellyfoto.lt - gal sita turejai omeny g.gif ?

o kad esat fotogeniski - saunu:) ir jums patiems, ir fotografui bus lengviau.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 26 kovo 2008 - 00:09
Aciu uz info 4u.gif , kalbejau apie ellyfoto, uzsiprase 4500lt, na manau apsurdiska suma.. doh.gif O Elena fotodream ir ellyfoto, cia ta pati fotografe...
Bet is kur tokios kainos ?!? doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingutekk: 26 kovo 2008 - 00:20
QUOTE(ingutekk @ 2008 03 26, 01:16)
Aciu uz info 4u.gif , kalbejau apie ellyfoto, uzsiprase 4500lt, na manau apsurdiska suma.. doh.gif  O Elena fotodream ir ellyfoto, cia ta pati fotografe...
Bet is kur tokios kainos ?!? doh.gif  doh.gif  doh.gif


Ta pati g.gif keista....
o del kainos - na ji auksta, bet yra ir aukstesniu, o ar fotografo darbas vertas tokiu pinigu - ilga ir nesibaigianti diskusija... Ko gero vieninteliai kriterijai - kiek jums patiems autoriaus darbai atrodo isskirtiniai, isimintini ir atitinkantys jusu lukescius, bei kokios jusu asmenines finansines galimybiu ribos mirksiukas.gif

....vestuvines sukneles, bateliai, ziedai irgi gi LABAI skirtingai kainuoja, bet be abejo, ne visada kaina yra adekvati kokybei smile.gif...
Atsakyti