Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

labas 4u.gif gal galite į az parašyti FAUSTO AUGUSTINO kontaktus?
Atsakyti
musu vestuves iamzins Garla thumbup.gif
Atsakyti
Oho, įdomu perversti temą nuo pradžių iki galo, tai gali prisiskaityti itin "daug" žinučių, kurios atitinka temą ir yra apie vestuvių fotografijas smile.gif
Pastaruoju metu itin dažnai yra diskutuojama (ne tik čia) apie tai, ar vestuvių fotografo kaina atitinka jo kokybę.
Jei tai yra "pagrindinis" pragyvenimo šaltinis ir jei jis "neklijuoja" savo šablono kiekvienose vestuvėse, kad "jūs darykit taip, taip, sukamės, šypsomės", tai gal ir patikėčiau, jog jo kaina atitinka kokybę, tačiau, aš galvoju, kad reikia žiūrėti į rezultatą ir į ne vieną atliktą darbą, o palyginti kelių vestuvių rezultatus. Žinoma, nepamaišytų elementarios žinios apie fotografiją. Kai kam vasaros vidury nufotografuota šviečianti saulė bus kaip šedevras, kurį reikia kabinti ant sienos, o tas, kuris žino kaip turi atrodyti nuotrauka, nežiūrės į tokią nei iš tolo.
Tikrai žinau tokių, kurie fotografuoja ne dėl pinigų, foto jiems - malonumas, dėl to kaina nebūtinai nusako nuotraukų kokybę. Nors, reiktų nepamiršti, kad ir tokiu atveju galioja taisyklė - pažiūrėk galutinį rezultatą. Ir būtinai palygink su kitų fotografų darbais.
Atsakyti
sveikos busimos nuotakos! biggrin.gif musu vestuves vyko kovo 8d. jas fotografavo Albert Pocej is Vilniaus. patys mes esame is Klaipedos. visu pirma fotografas buvo labai draugiskas, mandagus... ir vat vakar gavome slideshow su musu nuotraukomis! jos NEREALIOS!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai esu laaaaaaaaaaaaaaaaaabai patenkinta. ir galvoju per kokia proga vel ji pakviesti. ax.gif tikriausiai jau per musu metines!!! rolleyes.gif Albert Pocej yra superinis fotografas! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif visom busimom nuotakom ji rekomenduoju! thumbup.gif
Atsakyti
Help!!! Gal kas galit pasiulyti Klaipedoje koki nelabai brangu fotografa kuklioms vestuvems tik ceremonijai ir dar porai valandikiu pasivazineti kartu. reiketu birzelio 21d. Lauksiu pasiulymu help.gif
Atsakyti
QUOTE(L@umzirgis @ 2008 03 18, 01:07)
Help!!! Gal kas galit pasiulyti Klaipedoje koki nelabai brangu fotografa kuklioms vestuvems tik ceremonijai ir dar porai valandikiu pasivazineti kartu. reiketu birzelio 21d. Lauksiu pasiulymu help.gif

o kiek tas nebrangiai g.gif
Atsakyti
as kai ieskojau fotografo,man patiko http://www.rstilius.net/ ,o kainytes gana neblogos,gal kam pades.
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2008 03 18, 12:43)
as kai ieskojau fotografo,man patiko http://www.rstilius.net/ ,o kainytes gana neblogos,gal kam pades.


Jei teisingai atsimenu, tai kai domėjausi kaina apie 2500Lt.
Atsakyti
QUOTE(L@umzirgis @ 2008 03 18, 02:07)
Help!!! Gal kas galit pasiulyti Klaipedoje koki nelabai brangu fotografa kuklioms vestuvems tik ceremonijai ir dar porai valandikiu pasivazineti kartu. reiketu birzelio 21d. Lauksiu pasiulymu help.gif

liaba gali pabandyt www.sigitas.lt sakyciau gan nebrangus su klaipedeitiskom kainom, labai draugiskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renata777 @ 2008 03 18, 21:33)
Jei teisingai atsimenu, tai kai domėjausi kaina apie 2500Lt.



na kai as domejausi,tai fotografavimas ,cd ir albumas 1500lt, o kaina kyla uzsisakant didesni albuna ,knyga ir t.t.
Atsakyti
O as ziurinejuos kokia foto studija, nes man nereikia fotografo visa laika, nuvaziuot fotosesijai ir viskas. Gal zinote kokia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lianuza @ 2008 03 19, 14:48)
O as ziurinejuos kokia foto studija, nes man nereikia fotografo visa laika, nuvaziuot fotosesijai ir viskas. Gal zinote kokia? g.gif


www.fotovaiva.lt mirksiukas.gif
Atsakyti