Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(linuoskytej @ 2008 02 12, 22:23)
Merginos, gal esate maciusios kur yra pirkti Sunsilk sampunu?  unsure.gif

na kiek zinau tai jie visur pardavinejami, kad ir maximoj...
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2008 02 12, 23:31)
na kiek zinau tai jie visur pardavinejami, kad ir maximoj...
Tai ir as taip maniau, bet nerandau ju nei Maximoj, nei Droge, nei Iki, nei Eurokos, nors anksciau prekiaudavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 02 13, 00:34)
Tai ir as taip maniau, bet nerandau ju nei Maximoj, nei Droge, nei Iki, nei Eurokos, nors anksciau prekiaudavo  ax.gif


maciau hyper rimi
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal galit man papasakot, kodel silikonas blogai plaukams? As pati naudoju jau ilga laika Kerastase sampunus, pienelius, kaukes.. o kiek zinau jose daug silikono.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NASA @ 2008 01 28, 17:26)
Mano plaukams geriausiai tiko GOLDWELL sampunai biggrin.gif ,bet ju buna tik salonuose, bigsmile.gif tai kaip nueinu kirptis tai ir nusiperku............

Man GOLDWELL irgi geriausi drinks_cheers.gif dar turiu Tigi Dumb Blond ir Milkshake, bet bent jau mano plaukučiams jie nėra tokie geri smile.gif
Atsakyti
O kas tas Goldwell, kur jo galima gauti ir kiek jis kainuoja.

Man kirpėjas bando įsiūlyti Tigi (sako, - plaukai sausi). Bet jo buteliuko kaina virš 50,00 Lt... niekaip nesiryžtu. O gal geriau ne šampūną, o kondicionierių gerą turėti? Jei rinktis vieną iš dviejų. Nes, soris, mokėti 50+70=120 Lt už plaukų plovimą - truputį kišenė neneša g.gif
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2008 02 14, 08:57)
O kas tas Goldwell, kur jo galima gauti ir kiek jis kainuoja.

Man kirpėjas bando įsiūlyti Tigi (sako, - plaukai sausi). Bet jo buteliuko kaina virš 50,00 Lt... niekaip nesiryžtu. O gal geriau ne šampūną, o kondicionierių gerą turėti? Jei rinktis vieną iš dviejų. Nes, soris, mokėti 50+70=120 Lt už plaukų plovimą - truputį kišenė neneša  g.gif

as is Goldwell sampunu nesu bandzius, bet turiu purskiama kondicionieriu ir kazkokia priemone plauku formavimui.. dabar tikslios kainos nepasakysiu, bet uz kiekviena priemone mokejau mazdaug po 40 lt (tikrai ne maziau)..
o is Tigi turiu as sampuna brunetems (kvepia irisiniais saldainiais wub.gif ).. tai man jis nepatinka, plaukai per sausi po jo.. tikejausi kazko geresnio is jo unsure.gif
be to, Tigi sampunuose yra silikono, tai nera labai gerai galvos odai, nes atseit tas silikonas neissiplauna nuo galvos odos ir po truputi ten silpnina plauku saknis, neleidzia kvepuoti ir t.t. (cia man kirpeja taip aiskino kai tikrino plaukus pernai), paciam plaukui tai silikonas nieko blogo nedaro, nes plaukas nera gyvas..
man kai buvo issauseje vienu metu plaukai nuo vienu plauku dazu, tai labai padejo Klorane sampunas su mangais (silpniems, pazeistiems plaukams), nuo sito sampuno as ir uzsikabinau ant Klorane sampunu biggrin.gif labai patiko, ir plaukai palaipsniui atsigavo (aisku ne vien nuo sampuno).. Klorane sampunuose silikono nera, ir netgi plauku balzame neuztikau silikono, o maniau kad tikrai bus..

beje, jei nori Tigi isigyt, tai gali internetu uzsisakyt is Braskiu (www.strawberrynet.com), ten tai kainos dvigubai mazesnes nei LT
Atsakyti
QUOTE(-Atene- @ 2008 02 13, 18:07)
sveikos  4u.gif
gal galit man papasakot, kodel silikonas blogai plaukams? As pati naudoju jau ilga laika Kerastase sampunus, pienelius, kaukes.. o kiek zinau jose daug silikono.. doh.gif

Geruose sampunuose silikono nera schmoll.gif

QUOTE(Savvy @ 2008 02 14, 08:57)
O kas tas Goldwell, kur jo galima gauti ir kiek jis kainuoja.

Man kirpėjas bando įsiūlyti Tigi (sako, - plaukai sausi). Bet jo buteliuko kaina virš 50,00 Lt... niekaip nesiryžtu. O gal geriau ne šampūną, o kondicionierių gerą turėti? Jei rinktis vieną iš dviejų. Nes, soris, mokėti 50+70=120 Lt už plaukų plovimą - truputį kišenė neneša  g.gif


Geriau geras sampunas,juk jis lieciasi su galvos oda.
QUOTE(Palomina @ 2008 02 14, 11:55)
as is Goldwell sampunu nesu bandzius, bet turiu purskiama kondicionieriu ir kazkokia priemone plauku formavimui.. dabar tikslios kainos nepasakysiu, bet uz kiekviena priemone mokejau mazdaug po 40 lt (tikrai ne maziau)..
o is Tigi turiu as sampuna brunetems (kvepia irisiniais saldainiais  wub.gif ).. tai man jis nepatinka, plaukai per sausi po jo.. tikejausi kazko geresnio is jo  unsure.gif
be to, Tigi sampunuose yra silikono, tai nera labai gerai galvos odai, nes atseit tas silikonas neissiplauna nuo galvos odos ir po truputi ten silpnina plauku saknis, neleidzia kvepuoti ir t.t. (cia man kirpeja taip aiskino kai tikrino plaukus pernai), paciam plaukui tai silikonas nieko blogo nedaro, nes plaukas nera gyvas..

Kliedesiai doh.gif doh.gif Beje kokybiskose plauku prieziuros priemonese naudojamas silikonas nusiplauna paprasciausiai vandeniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 14, 17:08)
Geruose sampunuose silikono nera schmoll.gif
Geriau geras sampunas,juk jis lieciasi su galvos oda.

Kliedesiai doh.gif  doh.gif  Beje kokybiskose plauku prieziuros priemonese naudojamas silikonas nusiplauna paprasciausiai vandeniu smile.gif

gal ir kliedesiai, cia ne as issigalvojau biggrin.gif dar cia SM prisiskaiciau visur, kad silikonas blogai ir t.t., tai ir stengiuosi vengti..
seip man siuo metu pats geriausias sampunas Weleda su rozmarinais thumbup.gif
Atsakyti
Man šampūnas geriausiu būna tam tikrą laiką, nes po to plaukai prie jo pripranta ir išprotėja. Ilgiausiai naudojau Alpha Park šampūnus ir kaukes, bet ir su jais kaip ir su visais gavosi. Dabar naudoju SELECTIVE dažytiems plaukams ir MOMO kaukę, bet paskutiniu metu irgi kažkas ne taip darosi. Nebežinau, ar pas kirpėję eiti ar šampūnus keisti. Kadangi pas kirpėją neseniai buvau, tai reikėtų galvą pasikeisti. Mano plaukai ploni, žiauriai reaguoja į drėgmę (kurios dabar netrūksta), gal kas turi kokių patarimų, nes galva dar kaip ir reikalinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 02 12, 23:34)
Tai ir as taip maniau, bet nerandau ju nei Maximoj, nei Droge, nei Iki, nei Eurokos, nors anksciau prekiaudavo  ax.gif



QUOTE(Tiffany @ 2008 02 13, 09:21)
maciau hyper rimi

siandien ir Maximoj maciau, ir Droge mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonytė @ 2008 02 14, 18:39)
Man šampūnas geriausiu būna tam tikrą laiką, nes po to plaukai prie jo pripranta ir išprotėja. Ilgiausiai naudojau Alpha Park šampūnus ir kaukes, bet ir su jais kaip ir su visais gavosi. Dabar naudoju SELECTIVE dažytiems plaukams ir MOMO kaukę, bet paskutiniu metu irgi kažkas ne taip darosi. Nebežinau, ar pas kirpėję eiti ar šampūnus keisti. Kadangi pas kirpėją neseniai buvau, tai reikėtų galvą pasikeisti. Mano plaukai ploni, žiauriai reaguoja į drėgmę (kurios dabar netrūksta), gal kas turi kokių patarimų, nes galva dar kaip ir reikalinga  smile.gif

Man patys paciausi yra SELECTIVE sampunai ir visos kitos priemones plaukams!!! thumbup.gif
Atsakyti