Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Alatuna @ 2008 01 29, 20:37)
Ar kas esat bande Natur Vital sampunus, kokia nuomone?


kai tik pradeda slinkti plaukai naudoju Natur Vital su ženšeniu labai padeda, vyrui taip pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2008 02 08, 19:19)
na as rasiau jog as londone esu  mirksiukas.gif
Papildyta:

cia apie kokias priemones kalbi????

Ten dauguma sampunu yra daug geresnes kokybes, negu musu parduotuvese ax.gif Na pvz. Vivalyti skyriasi labai, na ir kitu sampunu geru yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2008 02 08, 18:25)
gal žinot šampūnų kurie tikrai mažintų riebalavimasi? galvą plaunu kiekvieną dieną. Visai nieko šampūnas Ducray (pirkau Italijoj) kaina apie 12lt. Esu išbandžius daug pigių ir brangių..Kaina dar nieko nesako..Turėjau Trevor Sorbie dažytiems plaukams, už šampūną ir balzamą mokėjau 65lt, bet nieko gero. Tik tiek, kad brangesnis, kur kas tirštesnis ir jo ilgiau užtenka..Nuo pleiskanų niekas man nepadeda, tik Sulsena tepalas. Iš pigių šampūnų neblogas Pantene..o kiti grybas š.. schmoll.gif  schmoll.gif


Man tai patiko nuo riebalavimosi L'Orealio Sebo Control. Jis bent jau galų nenusausindavo labai kaip kiti reguliuojantys. DAr kiek pamažino riebalavimąsi ir Rising;o Caduta, bet sausino ir pačius plaukus. na ir Alterna kaip ir mažina rodos riebalavimąsi, bet jau kaina jos kosmosas doh.gif:
Atsakyti
man labiausiai tinkantis ir patinkantis tai selective professional su raudonuoju kadugiu.. super.. perku zundoj ar kazkaip panasiai vadinasi kur pardavineja kirpykloms skirtas prekes

beje, plaukai maziau riebaluojasi nei nuo kitu kur maxima prekiauja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menasmyleti: 10 vasario 2008 - 01:06
QUOTE(menasmyleti @ 2008 02 10, 02:05)
man labiausiai tinkantis ir patinkantis tai selective professional su raudonuoju kadugiu.. super.. perku zundoj ar kazkaip panasiai vadinasi kur pardavineja kirpykloms skirtas prekes

beje, plaukai maziau riebaluojasi nei nuo kitu kur maxima prekiauja


O ta Zunda Vilniuje?kazkaip negirdeta unsure.gif
Atsakyti
Įtariu, kad kaune
Atsakyti
geriausio sampuno neturiu, nes pastebejau,jog mano plaukams labiausiai patinka kai kaitalioju juos- viena syki vienu plaunu,kita- kitu..ir taip nuolat,tad turiu 4-5 skirtingus ir kiekviena plovima kita imu
Atsakyti
dabar naudoju pakaitomis Swarkckofo ar kaip rasosi Moisture Kick sampuna ir Growth Regime sampuna. Pimasis - Moisture- kaip pienelis, tirstas, labai padrekina plaukus, net balzamo po to nereik, plaukai slidus blizgus cool.gif Abu sampunai labai patinka, gerai isplauka papurina plaukus ir dvi dienas nesiriebaluoja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 10 vasario 2008 - 23:13
QUOTE(jadzka @ 2008 02 09, 09:13)
Man tai patiko nuo riebalavimosi L'Orealio Sebo Control. Jis bent jau galų nenusausindavo labai kaip kiti reguliuojantys.  DAr kiek pamažino riebalavimąsi ir Rising;o Caduta, bet sausino ir pačius plaukus. na ir Alterna kaip ir mažina rodos riebalavimąsi, bet jau kaina jos kosmosas doh.gif:

Man Sebo ir plauku nesausino, bt i buteliuko galva eme sausinti oda - tiesiog tempdavo po plovimo kuriam laikui praejus blink.gif ir balzama naudojau, ir kaukes - bet teko atsisakyti
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 02 11, 08:05)
Man Sebo ir plauku nesausino, bt i buteliuko galva eme sausinti oda - tiesiog tempdavo po plovimo kuriam laikui praejus  blink.gif ir balzama naudojau, ir kaukes - bet teko atsisakyti


Aš tai pakaitom naudojau. Nes kasdien jo naudoti negalima. TAi visai nieko. Va nuo L'Orealio Vitamino color tai tikrai sujautrėjusi galvos oda buvo doh.gif:
Atsakyti
As naudoju "Margaritos" sampuna thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal esate maciusios kur yra pirkti Sunsilk sampunu? unsure.gif
Atsakyti