Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 07, 06:23)
mano abi drauges londone gyvena, tai sake nuvaziavus ten plaukai ypac atsigavo, abi dabar ilgakases blink.gif bet bent jau man sake del vandens, neva ten minkstesnis g.gif

as ir pati i londona nuvaziavus per kelis menesius labai zymiai pasiauginau plaukucius, nors lietuvoj jie man ne kiek neaugdavo thumbup.gif naudoju Tres'emme profesionalios prieziuros piremones. man jos sustabde ir plauku riebalavimasi, ir galiuku skilinejima, ir blizgesio suteike wub.gif
Atsakyti
jau kuri laika naudoju Tigi Control Freak sampuna ir balzama - labai patinka tiek mano galvos odai, tiek ir plaukams thumbup.gif
siandien isbandziau RASA naturaliu plauku sampuna - pirmas ispudis labai geras, nes plauna svelniai, nenusausina plauko ir galvos odos neniezti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatuna @ 2008 01 29, 21:37)
Ar kas esat bande Natur Vital sampunus, kokia nuomone?


turejau, normaliems plaukams nuo slinkimo ax.gif ekonomiskas, bet ilgiau panaudojus sausino galvos oda, po kurio laiko vel naudojau ir buvo super mirksiukas.gif

laukiu ir as savo Tigi priemoniu, gal jau kita savaite turesiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2008 02 08, 09:32)
turejau, normaliems plaukams nuo slinkimo  ax.gif  ekonomiskas, bet ilgiau panaudojus sausino galvos oda, po kurio laiko vel naudojau ir buvo super  mirksiukas.gif

laukiu ir as savo Tigi priemoniu, gal jau kita savaite turesiu  wub.gif


O aš vakar gavau savo TIGI, tai kaip tik ryte va išbandžiau.. bigsmile.gif Nu žiauriai fainas šampūniukas garbanotiems plaukams.. wub.gif

Įdomu kaip bus ilgiau panaudojus, nors realiai man visi tinka.. nematau jokio skirtumo.. doh.gif lotuliukas.gif Kai plaukai garbanoti, tai nei ten paglotnins, nei ten papūsti reikia.. nei ką.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2008 02 07, 20:01)
as ir pati i londona nuvaziavus per kelis menesius labai zymiai pasiauginau plaukucius, nors lietuvoj jie man ne kiek neaugdavo  thumbup.gif  naudoju Tres'emme profesionalios prieziuros piremones. man jos sustabde ir plauku riebalavimasi, ir galiuku skilinejima, ir blizgesio suteike  wub.gif

O kur tokiu priemoniu rasti galima? ax.gif Mano plaukai labai riebaluojasi doh.gif Plauti galva reikia kas antra diena doh.gif
Atsakyti
Tokia paprasta kosmetika, kur ne prof skirta galima pirkti Thomas Philips parduotuvese, kokybe super, ner ko palygint nei kituose parduotuvese, nes ten visos prekes yra is Vokietijos, ir kainos mazesnes 4u.gif
Atsakyti
Man aukso medalio vertas vienintelis šampūnas - O'Rising su žaliu lapeliu, plaukai taip atsigavo, blizga, visi pastebėjo ir klausia ką naudoji plaukams. Čia gydomasis šampūnas, dėl to nerekomenduoja dažnai plauti su juo galva, tai antras šampūnas vertas sidabro - Klorane thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 02 08, 18:07)
Man aukso medalio vertas vienintelis šampūnas - O'Rising su žaliu lapeliu, plaukai taip atsigavo, blizga, visi pastebėjo ir klausia ką naudoji plaukams. Čia gydomasis šampūnas, dėl to nerekomenduoja dažnai plauti su juo galva, tai antras šampūnas vertas sidabro - Klorane  thumbup.gif

del Klorane tai sutinku drinks_cheers.gif tikrai neblogi sampunai..
man Klorane iki siol buvo NR1, bet dabar jauciu NR1 bus Weleda su rozmarinais thumbup.gif , o Klorane tada i NR2 keliauja biggrin.gif
NR3 - Davines Nounou sampunas
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 08, 11:29)
O kur tokiu priemoniu rasti galima?  ax.gif  Mano plaukai labai riebaluojasi  doh.gif Plauti galva reikia kas antra diena  doh.gif



gal žinot šampūnų kurie tikrai mažintų riebalavimasi? galvą plaunu kiekvieną dieną. Visai nieko šampūnas Ducray (pirkau Italijoj) kaina apie 12lt. Esu išbandžius daug pigių ir brangių..Kaina dar nieko nesako..Turėjau Trevor Sorbie dažytiems plaukams, už šampūną ir balzamą mokėjau 65lt, bet nieko gero. Tik tiek, kad brangesnis, kur kas tirštesnis ir jo ilgiau užtenka..Nuo pleiskanų niekas man nepadeda, tik Sulsena tepalas. Iš pigių šampūnų neblogas Pantene..o kiti grybas š.. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 02 08, 18:16)
del Klorane tai sutinku  drinks_cheers.gif  tikrai neblogi sampunai..
man Klorane iki siol buvo NR1, bet dabar jauciu NR1 bus Weleda su rozmarinais  thumbup.gif  , o Klorane tada i NR2 keliauja  biggrin.gif
NR3 - Davines Nounou sampunas


Gal galetumet papasakoti kuom ipatingi Klorane ir Weleda sampunai?
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 08, 11:29)
O kur tokiu priemoniu rasti galima?  ax.gif  Mano plaukai labai riebaluojasi  doh.gif Plauti galva reikia kas antra diena  doh.gif

na as rasiau jog as londone esu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2008 02 08, 14:53)
Tokia paprasta kosmetika, kur ne prof skirta galima pirkti Thomas Philips parduotuvese, kokybe super, ner ko palygint nei kituose parduotuvese, nes ten visos prekes yra is Vokietijos, ir kainos mazesnes 4u.gif

cia apie kokias priemones kalbi????
Atsakyti
QUOTE(MissGift @ 2008 02 08, 18:58)
Gal galetumet papasakoti kuom ipatingi Klorane ir Weleda sampunai?

na kazkuo super ypatingi gal ir nera, bet tiesiog mano plaukams idealiai tinka...
abu yra be silikono, Weleda tai is naturalios kosmetikos.. ir po Klorane ir po Weledos sampunu galiu nedet plauku balzamo, plaukai neapsunke, svelnus smile.gif
Atsakyti