Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Nusipirkau TIMOTEI šampūną su alavijais ir agurkais...Bandysiu ;]]
Atsakyti
panadziau mil mil profesional look, ir man labai patiko,mazai naudojasi,gerai putoja, gerai kvepia, nu super smile.gif siuo sampuno itakota dar nusipirkau mil mil krema plaukams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 02 05, 23:14)
panadziau mil mil profesional look, ir man labai patiko,mazai naudojasi,gerai putoja, gerai kvepia, nu super smile.gif siuo sampuno itakota dar nusipirkau mil mil krema plaukams smile.gif


Kas čia per mil mil? Nesu mačius g.gif Kiek mokėjai ir kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 02 04, 18:37)
aliejuka turiu thumbup.gif


as irgi aliejuka turiu. Fantastinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2008 02 06, 09:00)
Kas čia per mil mil? Nesu mačius g.gif Kiek mokėjai ir kur pirkai?

Mokejau 9.99 Eurokose, bonkute tokia geltona, ir didelem raidem parasyta LOOK PROFESIONAL, jis yra keliu rusiu, smile.gif
Atsakyti
Paskutiniu laikotarpiu apsistojau ties ANDREW COLLING firmos kosmetika ( naudoju sampuna, kondicionieriu, plauku kauke, seruma plauku galiukams ir laka, tikrai sios priemones vertos demesio, bent jau mano plaukams tai tikrai labai tinka, poveikis matosi thumbup.gif
Atsakyti
Aš niekaip neatitaikau šampūno doh.gif .Reiks pabandyt kelis išvardintus.Kai gyvenau ne LT tai toookie plaukai buvo thumbup.gif .Kirpėja net gailėjo kirpt.Sakė tokie gyvi atrodo.Ir pati jaučiu didelį skirtumą.Lorealio šampūnais naudodavausi,o čia jie kažkokie praskiesti ar vanduo blogas-nesuprantu g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sparkling @ 2008 02 07, 02:36)
Aš niekaip neatitaikau šampūno  doh.gif .Reiks pabandyt kelis išvardintus.Kai gyvenau ne LT tai toookie plaukai buvo  thumbup.gif .Kirpėja net gailėjo kirpt.Sakė tokie gyvi atrodo.Ir pati jaučiu didelį skirtumą.Lorealio šampūnais naudodavausi,o čia jie kažkokie praskiesti ar vanduo blogas-nesuprantu  g.gif .


mano abi drauges londone gyvena, tai sake nuvaziavus ten plaukai ypac atsigavo, abi dabar ilgakases blink.gif bet bent jau man sake del vandens, neva ten minkstesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 07, 07:23)
mano abi drauges londone gyvena, tai sake nuvaziavus ten plaukai ypac atsigavo, abi dabar ilgakases blink.gif bet bent jau man sake del vandens, neva ten minkstesnis g.gif

Man tas pats buvo, kai Vokietijoj gyvenau. Tikrai vanduo kitoks ir tos pačios priemonės geresnės.
Atsakyti
Gal ir vanduo minkštesnis,velniai žino g.gif .
Atsakyti
Jo ten ir vanduo minkstesnis, priemones is PC ner ko lygint su musiskem is PC. O cia jei nori ka geriau, reik rinktis is prof. serijos verysad.gif
Atsakyti
4u.gif
Neseniai nupirkau Margaritos sampuna - sviesiems plaukams su gintaro ir ramuneliu ekstraktais ax.gif Tai visai patiko, plaukai taip blizga bigsmile.gif
Atsakyti