Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(~FSCG~ @ 2008 05 24, 02:21)
Man patinka Kerastase ir Aussie sampunai.


O kur Vilniuj galima rast Aussie ir uz kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 24, 10:02)
kas angliskai skaito 'teisybe apie silikonus'

Visa tai jau senai buvo aptarta forume 4u.gif
Atsakyti
Ziuriu nauja manija Klorane su mangais?Ar yra kam nepatiko?Ar riebina plauka?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 24, 23:03)
Ziuriu nauja manija Klorane su mangais?Ar yra kam nepatiko?Ar riebina plauka?


as jau taip pat susileidau lotuliukas.gif ryt eidama vaistu pirkti ir sampuna prigriebsiu turbut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~FSCG~ @ 2008 05 24, 02:21)
Man patinka Kerastase ir Aussie sampunai.



as irgi naudoju Aussie, ir esu labai patenkinta. Po to dar isplaunu kondicionierium Aussie, pazeistiems plaukams, vadinas Aussie 3 minute miracle conditioner reconstructor. Po to plaukai buna svelnuciai, labai gerai issisukuoja thumbup.gif
nlb man tinka visoki shaumos, garnier ar loreal. anksciau naudodavau visa laika garnier, bet kai paskutini karta nusipirkau, tai plaukus kuokstais isplovus rinkau is duso, o ir pati sampuno konsistencija itartina kazkokia buvo, skystas kaip vandenelis, ir kondicionierius tas pats. labai nusivyliau, ir ne pirma karta jau uztaikau ant prastu, nzn is kur juos importuoja, bet kokybe tai tikrai suprastejus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskinis_kokteilis: 24 gegužės 2008 - 22:13
QUOTE(Malena @ 2008 05 24, 23:03)
Ziuriu nauja manija Klorane su mangais?Ar yra kam nepatiko?Ar riebina plauka?

As irgi turiu, ir sampuna, ir balzama, siaip plaukuciai po ju labai faini buna, bet del rebalavimosi, tai gal truputi greiciau susiriebaluoja g.gif
Atsakyti
as mamai nupirkau kloraine su mangais ir granatais tai teks biski pasiskolint pabandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 05 25, 01:15)
as mamai nupirkau kloraine su mangais ir granatais tai teks biski pasiskolint pabandyt smile.gif


o kokiems plaukams skirtas sampunas su granatais?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 25, 00:42)
o kokiems plaukams skirtas sampunas su granatais?

su granatais yra dazytiems plaukams.. as turejau ir su mangais, ir su granatais, ir su chitinu ir man visi Klorane sampunai tiko kuo puikiausiai, net balzamo nenaudodavau
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 05 19, 18:52)
as dabar vien naturalius naudoju sampunus.. siuo metu turiu Weleda su rozmarinais, Urtekram su rozmarinais, dr.Hauschka Macadamia & Orange..
Weleda man superinis sampunas (kaip ir visa ju rozmarinu serija) (kelis kart pirkau is eiles), Urtekram ir Hauschka dar bandomi  biggrin.gif  bet jei reiktu rinktis tarp Urtekram ir Hauschkos, tai imciau Hauschka  g.gif

o kur Weleda pirkt, prekybos centre ieškojau, neradau: blogai ieškojau, ne ten ieškojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lidija @ 2008 05 25, 10:38)
o kur Weleda pirkt, prekybos centre ieškojau, neradau: blogai ieškojau, ne ten ieškojau  g.gif

Weledos buna pirkt Farmos vaistinese, Holos parduotuvej Uzupio g.4 (jie Weledos atsovai), Sv. Stepono g.6 ir Sv. Stepono g.10, dar maciau Virsuliskiu Madoj esancioj vaistinej Weledos kaikuriu priemoniu, bet neatkreipiau demesio kas ten buvo blush2.gif
Atsakyti
smile.gif Aš irgi jau norėjau pirkti Klorane firmos šampūna ir balzamą,bet išsirinkau visgi Vichy,dbr Eurovaistinėse 20 % nuolaida,dar nesu bandžiusi,bet manau kad patiks thumbup.gif.Gal kas yra bandę Vichy firmos priemones?
Atsakyti