Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Aš pabandžiau mamos Klorane su mangais, sausiems plaukams, nors mano riebus plaukai, bet tik šaknys, galiukai sausi. Labai patiko. Bet aš galvoju, nusipirkt balzamą su mangais, o ne šampūną. Nemanau, kad nuo kainos priklauso, ar sausina plaukus, ar ne, o nuo šampūno sudėties
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 05 19, 18:54)
aisku,geriausia susipirkti butu pvz.kokius logona,sante,tie tai auksas,bet vis pagailiu pinigu blush2.gif

Aš kaip tik atradau šią natūralią kosmetiką ir pirkau viską iš eilės, tai tame tarpe buvo ir logona šampūnas, bet man nepatiko schmoll.gif Šampūnas nuo pleiskanų tik dar daugiau pleiskanų man sukėlė doh.gif
Jei nori - galėčiau tau padovanoti pabandymui...
user posted image
(Logona. Šampūnas su kadagiais, 250 ml. - Skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams bei dirgliai, pleiskanojančiai galvos odai. Kadagių gydomasis šampūnas ramina ir švelnina plaukus ir galvos odą. Šampūnas prisotintas kadagių aliejaus, organinių dilgėlių ekstrakto bei gluosnio žievės, beržo lapų ir tuopų ekstraktų, kurie padeda išlaikyti odos pusiausvyrą ir gerą plaukų išvaizdą. Ekologiška priemonė sertifikuota BDIH. Be sintetinių dažiklių ir kvapų, be PEG ir be parafino, dermatologiškai patikrinta.)
Tokį turiu. Turiu dar kelias Sante priemones balzamą nenuplaunamą, ir priemonę apsaugančia nuo karščio, bet lygiai taip pat - nieko įspūdingo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashariuke: 19 gegužės 2008 - 22:30
QUOTE(Kashariuke @ 2008 05 19, 23:29)
Aš kaip tik atradau šią natūralią kosmetiką ir pirkau viską iš eilės, tai tame tarpe buvo ir logona šampūnas, bet man nepatiko  schmoll.gif  Šampūnas nuo pleiskanų tik dar daugiau pleiskanų man sukėlė  doh.gif 
Jei nori - galėčiau tau padovanoti pabandymui...
user posted image
(Logona. Šampūnas su kadagiais, 250 ml. - Skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams bei dirgliai, pleiskanojančiai galvos odai. Kadagių gydomasis šampūnas ramina ir švelnina plaukus ir galvos odą. Šampūnas prisotintas kadagių aliejaus, organinių dilgėlių ekstrakto bei gluosnio žievės, beržo lapų ir tuopų ekstraktų, kurie padeda išlaikyti odos pusiausvyrą ir gerą plaukų išvaizdą. Ekologiška priemonė sertifikuota BDIH. Be sintetinių dažiklių ir kvapų, be PEG ir be parafino, dermatologiškai patikrinta.)
Tokį turiu. Turiu dar kelias Sante priemones balzamą nenuplaunamą, ir priemonę apsaugančia nuo karščio, bet lygiai taip pat - nieko įspūdingo  schmoll.gif


na,matai kaip sako,kai plauka pripratini prie silikono,pvz istepi balzamu,po to plaukai -slidus,krenta gerai,tai va ,kai isplauni su paprastu,su kuo maziau silikono,tai plaukas elementariai yra issausinas pries tai buvusiu ir viskas,jis jau atrodo,kad del sampuno kaltes cia taip krenta blogai,nezvilga ir pan. tikiuos aiskiai cia parasiau biggrin.gif kazkaip pas mane mintys greiciau eina,nei sugebu rasyti klaviatura biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 05 19, 23:35)
na,matai kaip sako,kai plauka pripratini prie silikono,pvz istepi balzamu,po to plaukai -slidus,krenta gerai,tai va ,kai isplauni su paprastu,su kuo maziau silikono,tai plaukas elementariai yra issausinas pries tai buvusiu ir viskas,jis jau atrodo,kad del sampuno kaltes cia taip krenta blogai,nezvilga ir pan. tikiuos aiskiai cia parasiau biggrin.gif  kazkaip pas mane mintys greiciau eina,nei sugebu rasyti klaviatura biggrin.gif

Suprantu, bet man didžiausia problema, kad nuo daugelio šampūnų pas mane oda pleiskanoja, tai būtent ieškojau tokio nuo kurio taip nebūtų, bet nuo šito tik dar labiau pleiskanojo. Neieškojau šampūno - stebuklo. Nenorėjau kad jis putotų ir panašiai (nes pavyzdžiui paglotinti gali balzamas), bet kad jis nepanaikino manosios problemos schmoll.gif
O va Klorane, TIGi - superiniai thumbup.gif

O KAIP SILIKONAS TA TARPTAUTINE KALBA KUR RASOMA SUDETIS VADINASI?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashariuke: 19 gegužės 2008 - 22:45
isbandziau PM Super Skinny sampuna ir balzama - mano jautriai galvos odai tiko ir neriebina naturaliu plauku wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laumme @ 2008 05 15, 13:42)
kas gali papasakoti apie Rene Furterer sampunus?  ax.gif ar verti jie savo kainos?

Aš dabar naudoju Fioravanti volume - šiaip nieko, patenkinta. Kartu pirkau ir šitos firmos kaukę Okara. Po kaukės truputį greičiau susiriebaluoja, bet plaukai atsigavę - blizga, švelnūs, paklusnūs. Tik kad šios firmos labai jau viskas brangu...
Atsakyti
QUOTE(nijona @ 2008 05 20, 09:41)
Aš dabar naudoju Fioravanti volume - šiaip nieko, patenkinta. Kartu pirkau ir šitos firmos kaukę Okara. Po kaukės truputį greičiau susiriebaluoja, bet plaukai atsigavę - blizga, švelnūs, paklusnūs. Tik kad šios firmos labai  jau viskas brangu...


Aį irgi naudojau Rene Furterer Okara dažytiems plaukams, labai patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
as savaitgali nusipirkau stai toki komplektuka... sampuna, kondicionieriu, ir kauke.... sutaupiau 65lt.. bet vis vien ne mazai palikau..
taciau kokybe tikrai verta kainos, jau po pirmo plovimo jauciasi kad plaukai svelnesni ir paklusnesni... tikiuos po men bus rezultatas dar akivaizdesnis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 05 19, 17:19)
eurovaistinej, savaitgali su maximos kortele smile.gif

21 lt su kortele kainuoja mirksiukas.gif mano mylimiausi sampunai wub.gif tik niekaip neprisiruosiu nenuplaunamo balzamo nusipirkti..
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 05 19, 23:40)
Suprantu, bet man didžiausia problema, kad nuo daugelio šampūnų pas mane oda pleiskanoja, tai būtent ieškojau tokio nuo kurio taip nebūtų, bet nuo šito tik dar labiau pleiskanojo. Neieškojau šampūno - stebuklo. Nenorėjau kad jis putotų ir panašiai (nes pavyzdžiui paglotinti gali balzamas), bet kad jis nepanaikino manosios problemos  schmoll.gif
O va Klorane, TIGi - superiniai  thumbup.gif

O KAIP SILIKONAS TA TARPTAUTINE KALBA KUR RASOMA SUDETIS VADINASI?




jei nemaisau su parabenais,tai silikonai yra su -one galune,pvz methylisothialinone ir kt.
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 05 19, 22:40)


O KAIP SILIKONAS TA TARPTAUTINE KALBA KUR RASOMA SUDETIS VADINASI?


man tai atrodo, kad su -cone galune - cyclomethicone.
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 20, 16:29)
man tai atrodo, kad su -cone galune - cyclomethicone.

aaa, tai mano sampunas, kurį anksčiau naudojau - be silikono schmoll.gif tik su parabenais... bet su tuo sodium Laaureth sulfate, kur ir sako kad nieko gero unsure.gif
Atsakyti