Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

O tai vis tikką daro šampūnai sausiems plaukams? Riebina juos ar drėkina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tojama @ 2008 05 16, 13:28)
O tai vis tikką daro šampūnai sausiems plaukams? Riebina juos ar drėkina?  g.gif


bent as speju, kad pigesni ir prastesnes kokybes plauka riebina - a la drekina, pigus triukas doh.gif O kokybiskesni - is tikruju siek tiek padrekina plauka, maziau issausina plaunant. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 16, 13:16)
bent as speju, kad pigesni ir prastesnes kokybes plauka riebina - a la drekina, pigus triukas doh.gif  O kokybiskesni - is tikruju siek tiek padrekina plauka, maziau issausina plaunant. g.gif

O kaip atskirti??? Aš kažkaip sausumu nesiskundžiu, man didžiausia problema - galai sausut sausutėliai doh.gif Tai aš daugiausiai dėmesio jiems skiriu, o šampūnas man svarbiausia, kad nuo jo neatsirastų pleiskanų, nes ant to kanto mano plaukai labai lepūs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 16, 09:34)
Kokie Tavo plaukai, kad Tau tiko?

Beje, kaip jums LONDA profesionalios linijos sampunai? Kazkaip atsiliepimu apie juos labai nedaug. Zinau, kad Malena naudoja dazytiems plaukams (su raudonu logotipu). Mane labai domina su geltonu - su migdolais ir jojoba bigsmile.gif



tai as sita naudoju, kazkur tau jau berods sakiau, na siaip tai visai neblogas, nes man nedirgina galvos odos, tik man dabar pradejo nepatikt nes man kazkaip suglotnina plauka, anksciau kai nusipirkau budavo papure truputi, o vat dabar tai jau nebe, tai vat tik de to jis man netinka,o visa kita tai tikrai neblogai, plaukai minksti buna, svelnus:)
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 05 16, 13:38)
O kaip atskirti??? Aš kažkaip sausumu nesiskundžiu, man didžiausia problema - galai sausut sausutėliai  doh.gif  Tai aš daugiausiai dėmesio jiems skiriu, o šampūnas man svarbiausia, kad nuo jo neatsirastų pleiskanų, nes ant to kanto mano plaukai labai lepūs  doh.gif



Sudeti ziureti reiia tokiu atveju. O siaip tai priemones(ir sampunai tame tarpe) is salonu,dar daugiau sausina plauka,ten prideda visokiu silikonu ir kitko,kad isplovus plaukas butu labai grazus,nes jis aptraukiamas plevele ir t.t. O paskui su kokiu naturalesniu isplovus jau plaukai siurkstus buna,tai va ir pasirodo,kokios zalos pridare tas brangesnis. Nors nekalbu apie visus,bet daugumoj tai taip.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 05 17, 10:41)
Sudeti ziureti reiia tokiu atveju. O siaip tai priemones(ir sampunai tame tarpe) is salonu,dar daugiau sausina plauka,ten prideda visokiu silikonu ir kitko,kad isplovus plaukas butu labai grazus,nes jis aptraukiamas plevele ir t.t. O paskui su kokiu naturalesniu isplovus jau plaukai siurkstus buna,tai va ir pasirodo,kokios zalos pridare tas brangesnis. Nors nekalbu apie visus,bet daugumoj tai taip.. doh.gif

O tai kokį pati naudoji?
Atsakyti
Isbandziau siendien Klorane su mangais. Labai patiko, plaukai svelnus, minkstuciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caylee @ 2008 05 18, 16:43)
Isbandziau siendien Klorane su mangais. Labai patiko, plaukai svelnus, minkstuciai smile.gif


na, viskas, man jau reikia isigyti! Kur pigiausias? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 18, 23:29)
na, viskas, man jau reikia isigyti! Kur pigiausias? blush2.gif

eurovaistinej, savaitgali su maximos kortele smile.gif
Atsakyti
gintarinis margarita brunetėms - thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 05 17, 13:08)
O tai kokį pati naudoji?



ivairius: siuo metu tresemme,milkshake,tigi,elvital dar retkarciais. Siaip plaukai nera mano lepus,tai is esmes betkoks tiktu,aisku,geriausia susipirkti butu pvz.kokius logona,sante,tie tai auksas,bet vis pagailiu pinigu blush2.gif
Atsakyti
as dabar vien naturalius naudoju sampunus.. siuo metu turiu Weleda su rozmarinais, Urtekram su rozmarinais, dr.Hauschka Macadamia & Orange..
Weleda man superinis sampunas (kaip ir visa ju rozmarinu serija) (kelis kart pirkau is eiles), Urtekram ir Hauschka dar bandomi biggrin.gif bet jei reiktu rinktis tarp Urtekram ir Hauschkos, tai imciau Hauschka g.gif
Atsakyti