Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(tojama @ 2008 05 15, 15:42)
Nors mano dažyti plaukai, o šampūnas skirtas normaliems plaukams, bet man jis tinka, o be to dar parašyta, jog tinkamas kasdieniam naudojimui,  skatina augimą ir stabdo plaukų slinkimą. Pirkau Eurovaistinėje, kitur nesu mačius.



tai vat ir as ji papirkau ir mano dazyti, bet irgi labai tiko man jis, o ir kaina puiki jo:)
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 05 15, 20:44)
tai vat ir as ji papirkau ir mano dazyti, bet irgi labai tiko man jis, o ir kaina puiki jo:)

o kaip jis atrodo?gal galit imest nuotraukyte?ir kokia jo kaina?
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 05 15, 21:20)
o kaip jis atrodo?gal galit imest nuotraukyte?ir kokia jo kaina?



na nuotraukytes ieskojau internete bet kol kas neradau, o kaina tai yra apie 9 litukus:)
Atsakyti
neseniai nusipirkau tbs su guarana sampuna ir balzama, tikrai labai patiko 4u.gif mano plaukai labai greitai riebaluojasi, tai sitas sampunas tikrai juos papurino smile.gif
Atsakyti
Pirkau įvairius šampūnus, eksperimentavau su visokiais visokiausiais, tačiau visada grįžtu prie klorane su mangais, vis tik jis man nepakeičiamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 16, 10:12)
Pirkau įvairius šampūnus, eksperimentavau su visokiais visokiausiais, tačiau visada grįžtu prie klorane su mangais, vis tik jis man nepakeičiamas  thumbup.gif


Kokie Tavo plaukai, kad Tau tiko?

Beje, kaip jums LONDA profesionalios linijos sampunai? Kazkaip atsiliepimu apie juos labai nedaug. Zinau, kad Malena naudoja dazytiems plaukams (su raudonu logotipu). Mane labai domina su geltonu - su migdolais ir jojoba bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Apvalute,2008 05 16, 08:34]
Kokie Tavo plaukai, kad Tau tiko?

Mano dažyti, šviesūs, taigi sausoki...
Atsakyti
[quote=valdonė,2008 05 16, 11:04]
[quote=Apvalute,2008 05 16, 08:34]
Kokie Tavo plaukai, kad Tau tiko?

Mano dažyti, šviesūs, taigi sausoki...
[/quote]

jis riebina ar daugiau drekina? Dedi dar po to kaukes, balzamus? Kokie plaukai tampa isplovus?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 16, 09:13)
jis riebina ar daugiau drekina? Dedi dar po to kaukes, balzamus? Kokie plaukai tampa isplovus?

Tikrai neriebina, o drėkina, šiaip po jo galėčiau ir nedėti nei balzamų nei kaukių, nes minkšti būna, bet kitaip nemoku prisitepu ką beturiu lotuliukas.gif O išplovus, kaip ir rašiau minkštučiai, švelnūs, blizga. Visos draugės klausė kuo plauni nes blizga. Pabandyk Apvalute ir įsitikinsi ar tau tinka, nes matau esi ieškojimuose, oi pažįstami tie jausmai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 16, 11:17)
Tikrai neriebina, o drėkina, šiaip po jo galėčiau ir nedėti nei balzamų nei kaukių, nes minkšti būna, bet kitaip nemoku prisitepu ką beturiu lotuliukas.gif  O išplovus, kaip ir rašiau minkštučiai, švelnūs, blizga. Visos draugės klausė kuo plauni nes blizga. Pabandyk Apvalute ir įsitikinsi ar tau tinka, nes matau esi ieškojimuose, oi pažįstami tie jausmai  thumbup.gif


Dekui labai uz issamu atsakyma 4u.gif Aga, ieskau - niekaip neatrandu tinkamo. Parasysiu kita sav. atsiliepimus. Siandien bandysiu Nivea vaikiska sampuna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2008 05 15, 10:54)
Neutrogena Clean  didis.gif

kuri turi omenyje, nes ju daug yra. gal gali nuotr idet?
ir domina kur pirkai, tik itariu kad ne LT
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 16, 10:17)
Tikrai neriebina, o drėkina, šiaip po jo galėčiau ir nedėti nei balzamų nei kaukių, nes minkšti būna.

Man tai atrodo kad riebina, nes po jo, man greičiau reikia galvą plautis g.gif Tai dabar po Klorane nebededu jokių kaukių, tik balzamu galus ištepu. O kaukes naudoju po TIGI ax.gif
Atsakyti