Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(jauniute @ 2008 05 13, 18:25)
o tu cutrin sampunus bandzius? mirksiukas.gif


ne nepagalvojau juos bandyti, nes daugelis rase, kad labai sausina, siausia plauka, o man priesingo rezultato reikia
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 13, 18:43)
ne nepagalvojau juos bandyti, nes daugelis rase, kad labai sausina, siausia plauka, o man priesingo rezultato reikia

nu cia dabar, net nezinau nu man tai tikrai nesausina priesingai net drekina, toks malonus plaukas buna po to, as labai patenkinta:) cia matyt kiekvienam skirtingai:)
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 05 12, 21:50)
200 ml, ~25 lt
man labai faini Klorane sampunai  thumbup.gif

super super wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
O gal balzama esate bandžiusios ?
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2008 05 14, 07:27)
super super  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
O gal balzama esate bandžiusios ?


taip patiko..?
Atsakyti
Isbandziau pora kartu Rasa su silko baltymais, tai man nepatiko schmoll.gif Plaukai jau po dienos susiriebalave, priglude, o ir siurkstus labai g.gif
Atsakyti
atradau šampūną Guhl. patinka kol kas thumbup.gif
Atsakyti
Neutrogena Clean didis.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 05 13, 21:13)
nu cia dabar, net nezinau nu man tai tikrai nesausina priesingai net drekina, toks malonus plaukas buna po to, as labai patenkinta:) cia matyt kiekvienam skirtingai:)

man irgi cutrin sausino, labai netiko
Atsakyti
kas gali papasakoti apie Rene Furterer sampunus? ax.gif ar verti jie savo kainos?
Atsakyti
Labai džiaugiuos Himalay Herbal šampūnu ir kondicionieriumi thumbup.gif Plaukai šilkiniai, blizga, lengvai papurę, kvepiantys, na vienžo man labai tinka, o ir kaina nesikandžioja. Beje apie jį čia SM ir sužinojau, tad tikrai geras dalykėlis šis forumas, va čia visoms po balioną 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tojama: 15 gegužės 2008 - 13:09
QUOTE(tojama @ 2008 05 15, 13:07)
Labai džiaugiuos  Himalay Herbal šampūnu ir kondicionieriumi  thumbup.gif  Plaukai šilkiniai, blizga, lengvai papurę, kvepiantys,  na vienžo man labai tinka, o ir kaina nesikandžioja. Beje apie jį čia SM ir sužinojau, tad tikrai geras dalykėlis šis forumas, va čia visoms po balioną  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kokiems plaukams skirtas sitas?
Atsakyti
QUOTE(moodring @ 2008 05 15, 16:05)
Kokiems plaukams skirtas sitas?



Nors mano dažyti plaukai, o šampūnas skirtas normaliems plaukams, bet man jis tinka, o be to dar parašyta, jog tinkamas kasdieniam naudojimui, skatina augimą ir stabdo plaukų slinkimą. Pirkau Eurovaistinėje, kitur nesu mačius.
Atsakyti