Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Apvalute @ 2008 05 12, 21:43)
kiek kainuoja tas Klorane sampunas su mangais? Kokia jo talpa?

200 ml, ~25 lt
man labai faini Klorane sampunai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 05 12, 22:50)
200 ml, ~25 lt
man labai faini Klorane sampunai  thumbup.gif


maniau, kad brangiau blush2.gif As jau namuose turiu visa kolekcija sampunu doh.gif doh.gif doh.gif nieko neatrandu tinkancio. Siandien jau vaikiska sampuna Tindi rindi pirkau, kad tik butu svelnus ir taip neissausintu plauko. Gal man ta su mangais pabandyti, jei visoms taip riebina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 12, 21:53)
maniau, kad brangiau blush2.gif  As jau namuose turiu visa kolekcija sampunu doh.gif  doh.gif  doh.gif  nieko neatrandu tinkancio. Siandien jau vaikiska sampuna Tindi rindi pirkau, kad tik butu svelnus ir taip neissausintu plauko. Gal man ta su mangais pabandyti, jei visoms taip riebina? g.gif

mano plaukai nera sausi (vienu metu tik buvo pasauseje pernai), tai man jis neriebino plauku, is pradziu net nepatiko biggrin.gif o sunaudojus puse buteliuko pamaciau kad plaukai atsigavo ir po to plaukams labai tiko
Atsakyti
nivea:) blonde:) drinks_cheers.gif
Atsakyti
MOP Lemongrass sampunas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 05 13, 00:03)
MOP Lemongrass sampunas  wub.gif

Tiffany, gal esi bandziusi ir kitokiu rusiu MOP smpunu? g.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(elizabeta_depp @ 2008 05 12, 21:22)
na man tai ir šampūnas svarbu  schmoll.gif , nes nuo vienų plaukučiai žvilga ir šilkiniai tampa, o kiti priešingą efektą suteikia... unsure.gif

Pritariu, kad šampūnas svarbu, nes jis juk liečia plaukų šaknis, iš kur auga patys plaukai. 4u.gif
Atsakyti
dabar naudoju Loreal professional, pirkau didele bonke pas savo kirpeja ir is tos pacios serijos balzamas
Atsakyti
QUOTE(tatjana.t @ 2008 05 13, 10:05)
dabar naudoju Loreal professional, pirkau didele bonke pas savo kirpeja ir is tos pacios serijos balzamas


gal kartais intense repair arba absolute repair?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 05 13, 08:50)
Tiffany, gal esi bandziusi ir kitokiu rusiu MOP smpunu?  g.gif  mirksiukas.gif


tai mano pirmasis MOP rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tatjana.t @ 2008 05 13, 13:05)
dabar naudoju Loreal professional, pirkau didele bonke pas savo kirpeja ir is tos pacios serijos balzamas


Kuris šampūnas ir kiek mokėjai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 05 13, 11:12)
tai mano pirmasis MOP  rolleyes.gif

Aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 12, 21:53)
maniau, kad brangiau blush2.gif  As jau namuose turiu visa kolekcija sampunu doh.gif  doh.gif  doh.gif  nieko neatrandu tinkancio. Siandien jau vaikiska sampuna Tindi rindi pirkau, kad tik butu svelnus ir taip neissausintu plauko. Gal man ta su mangais pabandyti, jei visoms taip riebina? g.gif

o tu cutrin sampunus bandzius? mirksiukas.gif
Atsakyti