Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Hottea @ 2008 05 11, 21:58)
O man tai visiškai tas pats, kokį šampūną naudoju - didžiausią dėmesį skiriu balzamams, kaukėms, aliejukams, o dabar plaunu su "babuška agafia" (drėkinančiu), prieš tai "dzintars" , "loreal", "gliss kur" turėjau - tai vat - šampūnas plaukų mano negydo ir tiesiog išplauna, o vat kaukės - tai gėris ("milk shake", "gaia", "shea karite" - su sviestmedžio sviestu) thumbup.gif

tai ir man tas pats svarbiausias tas kuo tepi skalauji po šampuno , šeip visada stengios nupirkt šampuną ir balzamą tos pačios firmos ax.gif šeip ištikruju man dar niekas stebuklu niekada nepadare schmoll.gif o babuška agafją irgi esu naudojus jau nusibodo juodai bet tas alejukas plaukam patiko. esu nupirkus jos kažkokia ten emulsja ar kas ten tokia kaip vanduo man konsistenciją nepatiko tai ir nenaudojau reik pažiuret jei dar galioja galiu kam nors padovanot rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
O as siandien issiploviau plaukus su Pantene Repair & Protect. Neatsidziaugiu plaukais wub.gif wub.gif . Tokie slidus, lengvai sukuojami pasidare.
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 05 11, 22:51)
kaip idomu ryt reikes pažiut kas per stebuklas biggrin.gif o kiek kainuoja? ax.gif

Apie 25 lt.
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 05 11, 20:32)
o bandei Klorane?


Aš naudojau su migdolu kazkuo biggrin.gif tai mano plaukai pradėjo labai riebaluotis, ko niekad nebudavo. Jie kaip tik budavo linkę sausėt, o dabar turiu bėda - besiriebaluojančius plaukus verysad.gif Po keliu dienų plovimo atrodė thumbup.gif bet vėliau schmoll.gif
Atsakyti
Man irgi šampūnai stebuklų nedaro, tai ant jų ir neišlaidauju - sunaudoju bonkutę ir vėl kitokį perku - kad neišleptų lotuliukas.gif
Atsakyti
Putos Milk_Shake <conditioning whipped cream>, minkština plaukus,išsaugo natūralią jų drėgmę ir padeda išsilaikyti spalvai,tinka visų tipų plaukams,o ir kvapas tai niam niam bigsmile.gif ,tikra grietinėlė.. biggrin.gif .Plaukučiai tikrai labai švelnūs ir lengvai šukojasi panaudojus šias putas,nesišiaušia pats plaukas. thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 05 11, 22:50)
Aš ir pati iš čia susižinojau apie jį. Vaistinėse būna. Man nuo jo plaukai labai gražūs, švelnūs patampa  ax.gif Na, bet aišku dar ir kaukės savo produoda... Po jo net neras butina kondicionierius, nes jo pilnai užtenka, bet aš vistiek galams dedu dar ir kondicionieriaus  ax.gif

Apie kokį būtent Klorane šampūną kalbi? 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 05 12, 15:18)
Apie kokį būtent Klorane šampūną kalbi?  4u.gif  mirksiukas.gif

Su mangu sausiems plaukams.
Man ir riebaluotis pradėjo daug labiau.. bet aš kažkaip galvoju kad gal čia nuo kaukių... Nes kartu su tuo šampūnu pradėjau įvairias kaukes naudoti...
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 05 12, 15:52)
Su mangu sausiems plaukams.
Man ir riebaluotis pradėjo daug labiau.. bet aš kažkaip galvoju kad gal čia nuo kaukių... Nes kartu su tuo šampūnu pradėjau įvairias kaukes naudoti...

Ne, Klorane nebandziau, bet ruosiuosi pabandyti. Bet jei plaukai labiau riebaluojasi, negerai, nes mano ir taip saknys riebios g.gif As suprantu, kad tikriausiai svarbiau tai, ka po sampuno naudoji, na bet nerandu NIEKO.

Dabar apie Milkshake putas paskaiciau, gal pamegint g.gif
Atsakyti
na man tai ir šampūnas svarbu schmoll.gif , nes nuo vienų plaukučiai žvilga ir šilkiniai tampa, o kiti priešingą efektą suteikia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2008 05 12, 11:40)
Putos Milk_Shake <conditioning whipped cream>, minkština plaukus,išsaugo natūralią jų drėgmę ir padeda išsilaikyti spalvai,tinka visų tipų plaukams,o ir kvapas tai niam niam bigsmile.gif ,tikra grietinėlė.. biggrin.gif .Plaukučiai tikrai labai švelnūs ir lengvai šukojasi panaudojus šias putas,nesišiaušia pats plaukas. thumbup.gif .

pirksiu, kaip tik tokiu iesojau blush2.gif o kiek kainuoja jei nepaslaptis mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek kainuoja tas Klorane sampunas su mangais? Kokia jo talpa?
Atsakyti