Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(laisla @ 2008 02 01, 23:54)
Neskaičiau visos temos, bet labai įdomu jūsų nuomonė apie ALFA PARF šampūnus su linų sėmenim,atrodo... Toks baltas buteliukas Kaina apie 47lt. Gal bandėt kuri ?  4u.gif

Ar ALFA PARF Diamond Shine baltas plokscias ilgas buteliukas? Man atrodo jie brangesni nei 47lt. Bet sampunas sitas superinis, man jis pats geriausias, nors isbanziau ir lorealio, ir revlon professional ir kerastazes, ir goldwell, nei vienas taip netiko mano plaukams kaip sitas. wub.gif Plaukai spindi, buna svelnus, lengvai sukuojasi - fantastiska priemone. Galbut jo poveikis kazkiek priklauso ir nuo plauku - mano tai tradiciniai ilgi rudi, vidutinio tankumo, truputeli banguojasi zodziu tikri eiliniai lietuviski plaukai. tongue.gif
Atsakyti
gal kuri bandete sampuna ALPECIN (parduodamas tik vaistinese) su kofeinu, skatinantis plauku augima? siaip jis vyrams skirtas, pagal jo kvapa sprendziu blush2.gif mano drauge ji naudojo, tai labai greitai atsiaugino plaukus,sako, kad butent nuo sio sampuno g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 02 03, 13:56)
drinks_cheers.gif Tikrai pritarsiu, L'Orealio prof. linija nelabai patinka jautriai galvos odai. Na išskyrus Sebo Control (reguliojantį riebalavimąsi). Šitas visai nieko man buvo, nedirgino galvos odos labai....



o vargeli mano oda jautroka, bet kaip tik is tos serijos loreal yra sampunas pilkintojas, kad nepageltonuotu plaukai nuo dazymo, jau svajojau kaip ji pirksu,o nezinot nera kitu firmu samounu pilkintoju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2008 02 03, 14:05)
Ar ALFA PARF Diamond Shine baltas plokscias ilgas buteliukas? Man atrodo jie brangesni nei 47lt. Bet sampunas sitas superinis, man jis pats geriausias, nors isbanziau ir lorealio, ir revlon professional ir kerastazes, ir goldwell, nei vienas taip netiko mano plaukams kaip sitas. wub.gif  Plaukai spindi, buna svelnus, lengvai sukuojasi - fantastiska priemone. Galbut jo poveikis kazkiek priklauso ir nuo plauku - mano tai tradiciniai ilgi rudi, vidutinio tankumo, truputeli banguojasi zodziu tikri eiliniai lietuviski plaukai. tongue.gif


kaip tik juo gundausi smile.gif manau dabar tikrai isbandysiu?o yra is tos serijos gal ir kokiu kapsuliu kuias reikia itrinti i plaukus?
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 02 03, 17:09)
gal kuri bandete sampuna ALPECIN (parduodamas tik vaistinese) su kofeinu, skatinantis plauku augima? siaip jis vyrams skirtas, pagal jo kvapa sprendziu  blush2.gif  mano drauge ji naudojo, tai labai greitai atsiaugino plaukus,sako, kad butent nuo sio sampuno  g.gif


...nuo slinkimo tai tikrai padėjo. Nėra silikono jame, beje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wild: 03 vasario 2008 - 17:48
QUOTE(Ange @ 2008 02 03, 15:05)
Ar ALFA PARF Diamond Shine baltas plokscias ilgas buteliukas? Man atrodo jie brangesni nei 47lt. Bet sampunas sitas superinis, man jis pats geriausias, nors isbanziau ir lorealio, ir revlon professional ir kerastazes, ir goldwell, nei vienas taip netiko mano plaukams kaip sitas. wub.gif  Plaukai spindi, buna svelnus, lengvai sukuojasi - fantastiska priemone. Galbut jo poveikis kazkiek priklauso ir nuo plauku - mano tai tradiciniai ilgi rudi, vidutinio tankumo, truputeli banguojasi zodziu tikri eiliniai lietuviski plaukai. tongue.gif


Taip taip, čia tas pats. Šiauliuose Sarmose tai 47lt šampūnas tas. Ačiū už informacija, reiks išbandyti 4u.gif Nes man labai patinka tos firmos aliejukas plaukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 02 03, 17:50)
o vargeli mano oda jautroka, bet kaip tik is tos serijos loreal yra sampunas pilkintojas, kad nepageltonuotu plaukai nuo dazymo, jau svajojau kaip ji pirksu,o nezinot nera kitu firmu samounu pilkintoju? g.gif


Dėl pilkinančio nemanau, kad verta bijoti... vis tiek tik kartais plausi juo. Svarbiasuia L'Orealiu kasdien neplauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 02 03, 17:53)
kaip tik juo gundausi smile.gif manau dabar tikrai isbandysiu?o yra is tos serijos gal ir kokiu kapsuliu kuias reikia itrinti i plaukus?


Yra serumai ir aliejukas labai geras galiukams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 02 04, 14:51)
Yra serumai ir aliejukas labai geras galiukams  mirksiukas.gif


aliejuka turiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 02 03, 19:30)
Taip taip, čia tas pats. Šiauliuose Sarmose tai 47lt šampūnas tas. Ačiū už informacija, reiks išbandyti  4u.gif  Nes man labai patinka tos firmos aliejukas plaukams  ax.gif

Matai kaip skiriasi kaina Siauliuose, berods Akropolyje Sarmoje tikrai 70lt. moku...Na sekmes, man tai nera geresnio sampuno uz sita. 4u.gif O kapsuliu kazkaip ir nesu pastebejusi...Anksciau tai budavo ir tokio pigesnio AlfParf sampuno, tokiame gelsvame buteliuke, irgi neblogas buvo, ne bet sitas baltas tai man wub.gif
Atsakyti
mergaites, o tas pilkinantis sampunas labai efekta duoda? Kas kelinta k. jus juo plaunate? Kokios firmos geriausias? jis plaukams nekenkia?
Atsakyti
Merginos, ar galit man greitai atsakyt kieno gamybos yra sampunas TIGI Dumb Blond ir kokia jo kaina Lietuvoj. Labai reikia (neturiu laiko ieskot). Aciu 4u.gif
Atsakyti