Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Sveikos! smile.gif .Aš naudoju z-one firmos šampūną ir balzamą,Milk shake serrijos thumbup.gif ,labai džiaugiuosi,dar taip pat perku putas,tos pačios serijos,jos gaivina plaukus,ir turiu šios firmos aliejuką,plaukų galams,tikrai labai patenkinta.Bet jų galima isigyti tik salonuose,arba Kaune,Mickevičiaus gatvėje,kur yra parduotuvė visokių priemonių skirtų plaukams,nagams ir pan.
Atsakyti
oj su šampūnais man vienos bėdos... dažniausiai, kol vieną buteliuką išnaudoju tai plaukai kaip ir nieko, bet tik pradėk antrą, tai iškart atsiranda arba pleiskanų, arba riebaluojasi doh.gif tad šampūnus naudoju pakaitom, šiaip labai patiko gliss kur ir margaritos produkcija., dar mąstau vasarai nusipirkti vaikišką kokį, gal sakau bus mažiau visokių "brudų" pridėta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2008 05 11, 12:55)
oj su šampūnais man vienos bėdos... dažniausiai, kol vieną buteliuką išnaudoju tai plaukai kaip ir nieko, bet tik pradėk antrą, tai iškart atsiranda arba pleiskanų, arba riebaluojasi doh.gif  tad šampūnus naudoju pakaitom, šiaip labai patiko gliss kur ir margaritos produkcija., dar mąstau vasarai nusipirkti vaikišką kokį, gal sakau bus mažiau visokių "brudų" pridėta blush2.gif

drinks_cheers.gif aš irgi taip,niekada jau neperku to pačio šampūno antrą kartą,na tik vėliau kada,po dar kitokių trijų ar dviejų.
Atsakyti
ar girdejot ka nors apie toki sampuna kaip BIOVITAL? smile.gif draugas paskojo,kad labai jau geras..nebrangiai parduodamas vaistinese...na nuo plauku slinkimo geras ir siaip plaukuciai greiciau atsigauna ir auga smile.gif taigi,kas nors ka nors dar zino apie toki? smile.gif ar cia jis nusisnekejo smile.gif
Atsakyti
As nerandu geriausio sampuno verysad.gif Jau net verkt norisi i plaukus paziurejus. Prisiploje prie galvos, galai apsiure, nors kirpau pries keleta savaiciu, jokio zvilgesio. Jau taip nusibodo doh.gif Neatrandu geru priemoniu.
Atsakyti
su sampunais man teko pavargti ne vienerius metus. ir vienoki, ir kitoki, ir trecioki bandziau... g.gif galiausiai atradau sau tinkanti. dabar perku is vaistines CUTRIN BIO+, nei galvos oda pleiskanoja, o ir plaukai blizga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2008 05 11, 12:45)
Sveikos! smile.gif .Aš naudoju z-one firmos šampūną ir balzamą,Milk shake serrijos thumbup.gif ,labai džiaugiuosi,dar taip pat perku putas,tos pačios serijos,jos gaivina plaukus,ir turiu šios firmos aliejuką,plaukų galams,tikrai labai patenkinta.Bet jų galima isigyti tik salonuose,arba Kaune,Mickevičiaus gatvėje,kur yra parduotuvė visokių priemonių skirtų plaukams,nagams ir pan.



gal gali daugiau papsakoti apie putas tas?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caylee @ 2008 05 11, 18:53)
As nerandu geriausio sampuno verysad.gif  Jau net verkt norisi i plaukus paziurejus. Prisiploje prie galvos, galai apsiure, nors kirpau pries keleta savaiciu, jokio zvilgesio. Jau taip nusibodo doh.gif Neatrandu geru priemoniu.

o bandei Klorane?
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 05 11, 20:32)
o bandei Klorane?

gal galima plačiau ax.gif
aš tai perku arba dove arba panten šatenems ax.gif , arba frutis kokįir man gerai et norisi kažko jau kitokio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 05 11, 22:45)
gal galima plačiau  ax.gif
aš tai perku arba dove arba panten šatenems  ax.gif , arba frutis kokįir man gerai et norisi kažko jau kitokio  rolleyes.gif

Aš ir pati iš čia susižinojau apie jį. Vaistinėse būna. Man nuo jo plaukai labai gražūs, švelnūs patampa ax.gif Na, bet aišku dar ir kaukės savo produoda... Po jo net neras butina kondicionierius, nes jo pilnai užtenka, bet aš vistiek galams dedu dar ir kondicionieriaus ax.gif
Atsakyti
kaip idomu ryt reikes pažiut kas per stebuklas biggrin.gif o kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
O man tai visiškai tas pats, kokį šampūną naudoju - didžiausią dėmesį skiriu balzamams, kaukėms, aliejukams, o dabar plaunu su "babuška agafia" (drėkinančiu), prieš tai "dzintars" , "loreal", "gliss kur" turėjau - tai vat - šampūnas plaukų mano negydo ir tiesiog išplauna, o vat kaukės - tai gėris ("milk shake", "gaia", "shea karite" - su sviestmedžio sviestu) thumbup.gif
Atsakyti