Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Sveikos,
niekaip neatitaikau sau tinkamo sampuno, plaukai labai riebaluojasi, turiu kasdien plauti doh.gif siandien kirpeja patare nusipirkti sampuna riebiai galvos odai rolleyes.gif Gal galetumet ka nors rekomenduoti? g.gif
Atsakyti
Man kolkas tinka ir patinka Loreal Elvital dažytiems plaukams šampūną, balzamą, kaukę, ampules ir serumą. Na žodžiu ten visą serija, pakaitom balzamą, serumą. Serumas man nelabai, nes kai plaukai išdžiūsta, kažkaip nepurūs būna, o po balzamo viskas puiku. Kaukė patinka. smile.gif
Atsakyti
Ne kartą pirkau ne pigiausius šampūnus, bet surizikavau ir paskutinį sykį nusipirkau Margaritos šampūną dažytiems plaukams. Na ką galiu paskayti, kad šampūnas visai neblogas mirksiukas.gif Anksčiau plaukus plaudavau kasdien, dabar galiu kas antrą dieną, matyt, dar ir riebalavimąsi sumažino.
Atsakyti
geriausias sampunas FITOVAL aistinese parduodamas (gal 15-18 lt kainuoja), plaukai pasidaro minkstuciai ir svelnus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana @ 2008 04 30, 10:24)
geriausias sampunas FITOVAL  aistinese parduodamas (gal 15-18 lt kainuoja), plaukai pasidaro minkstuciai ir svelnus  thumbup.gif

na kiek zinau tai vaistinis sampunas skirtas nuo plauku slinkimo ir su juo kiekviena karta negalima plauti galvos
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 04 29, 20:46)
Sveikos,
niekaip neatitaikau sau tinkamo sampuno, plaukai labai riebaluojasi, turiu kasdien plauti  doh.gif  siandien kirpeja patare nusipirkti sampuna riebiai galvos odai  rolleyes.gif  Gal galetumet ka nors rekomenduoti?  g.gif 



mano tokie patys plaukai (na riebus, tik tiek, kad dabar issausinau be proto su dilgelem biggrin.gif ). tai man labai patiko tigi moisture maniac sampunas. smile.gif nera labai brangus jei siuntiesi is braskiu, o su juo pirma diena tai plaukai tokie sausoki atrodo (kondicionieriu tepu retai, dazniausiai su sampunu isplaunu ir viskas), o kita diena jie visai sviezi buna bigsmile.gif na riebaliuko yra truputi, bet ne tiek, kad negaleciau zmonese rodytis ax.gif
Atsakyti
o as dabar nusipirkau cutrin sampuna, na man labai patiko, svarbiausia kad tiko galvos odai, nes ji pas mane kazko sirguliuoja pastaruoju metu:)
Atsakyti
QUOTE(Zana @ 2008 04 30, 10:24)
geriausias sampunas FITOVAL  aistinese parduodamas (gal 15-18 lt kainuoja), plaukai pasidaro minkstuciai ir svelnus  thumbup.gif

Man tai nea schmoll.gif ne plaukai, o šiaudai tampa- kieti ir laaabai veliasi doh.gif Tą šampūną perku vyrui ir tėčiui, tik jiems nuo slinkimo pirkau, nuo pleiskanų. Sau buvau pirkusi- kad greičiau plaukai augtų. rolleyes.gif

QUOTE(gggiedrex @ 2008 04 30, 10:42)
na kiek zinau tai vaistinis sampunas skirtas nuo plauku slinkimo ir su juo kiekviena karta negalima plauti galvos

Ne ne schmoll.gif yra įvairių jų: nuo pleiskanų - balta pakuotė (taip pat ir serumas yra); nuo slinkimo - oranžinė pakuotė (irgi serumas yra, va tas serumas tai thumbup.gif ) ir vyšninė pakuotė, neturinti berods serumo, ne medicininės paskirties, bet turinti medžiagų, skatinančių plaukų augimą. Visus 3 išbandėm. Tiksliau nuo pleiskanų naudoja mano vyras, pati ant savęs nebandžiau. Tik vienas bruožas visų jų- plaukai šiurkštūs tampa, veliasi. 4u.gif Bet kieno trumpi plaukai tai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialka: 30 balandžio 2008 - 18:44
QUOTE(Zana @ 2008 04 30, 10:24)
geriausias sampunas FITOVAL  aistinese parduodamas (gal 15-18 lt kainuoja), plaukai pasidaro minkstuciai ir svelnus  thumbup.gif

Mano sesei jis visai netiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(33dance @ 2008 01 29, 09:35)
Aš naudoju lietuvišką Rasa su šilko baltymais, man ir kondicionierius ir balzamas patinka. Plaukai švelnūs būna. Išbandžiau daugybę šampūnų ir iš salonų ir parduotuvėse pirktų. Margarita tai nelabai patinka, bet Rasa kaip tik , ir pigu , ir geras rezultatas bigsmile.gif


Ir as vakar nusipirkau si sampuna drinks_cheers.gif Tikiuosi, kad nenusivilsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2008 04 29, 22:56)
Ne kartą pirkau ne pigiausius šampūnus, bet surizikavau ir paskutinį sykį nusipirkau Margaritos šampūną dažytiems plaukams. Na ką galiu paskayti, kad šampūnas visai neblogas mirksiukas.gif Anksčiau plaukus plaudavau kasdien, dabar galiu kas antrą dieną, matyt, dar ir riebalavimąsi sumažino.


o man Margaritos visai nepatiko schmoll.gif pradžioj pasidžiaugiau, kad nusipirkau gerą ir nebrangų šampūną, o kažkur po poros savaičių pastebėjau, kad atsirado pleiskanų verysad.gif taip iki šiol ir stovi kažkur trečdalis buteliuko. Nežinau, gal tiesiog man netiko (pirkau šampūna tamsiaplaukėm, berods ten su ąžuolo žieve ar su kuo blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2008 04 27, 15:35)
o man kaip tik atvirkščiai - nepatiko visiškai. Plaukai ne tai kad nežvilgėjo, kaip reklamoj rašo, bet apskritai priešingą efektą gavo. Jau senokai esu nusivylusi Nivea plaukų priežiūros priemonėm, tai ir šįkart nuomonės nepakeičiau.

Nivea ir man schmoll.gif , aplamai po ilgu paiesku apsistojau ties Tigi thumbup.gif
Atsakyti