Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Su mangais sausiems ir pažeistiems plaukams...
Jie pas mane stori ir džiūsta minimum 3 valandas, tai jei reiketu kiekvieną dieną plauti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashariuke: 28 balandžio 2008 - 19:51
QUOTE(Petit Petit @ 2008 04 28, 18:10)
man pats geriausias buvo Careline Volume, kaina absoliuciai padori apie 34Lt. As naudojau su kondicionierium, tai labai nuosirdziai efektas pasijaute jau po menesiuko. smile.gif  Labai net rekomenduoju.


Mane labai domintu sis sampunas 4u.gif ir kaina padori thumbup.gif kur ji perki, jei ne paslaptis? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 28, 12:04)
Kaži, man nuo Klorane šampūno ar su kaukėm prisižaidžiau, bet labai riebaluotis plaukai pradėjo, vos ne kas antrą dieną turiu plautis galvą, kai anksčiau du kart per savaitę plaudavausi  unsure.gif

Mano saknys gana riebios, tai nuo nuo maziau tinkamu, ypac pigesniu, kaukiu plaukai tikrai greiciau riebaluojasi.
Ir siaip nuo kauku man riebaluojasi labiau, bet kadangi plaukai gana ilgi ir siek tiek sviesinti - reikia drekinti, tad tiesiog tenka susitaikyt su daznu plovimu verysad.gif Nors dabar pradejau saknis (tik) plauti Klorane riebiems palukams sampunu, tai net ir perplovus kokiu drekinanciu ir po to uzdejus kaukiu/balzamu, ir antra diena palukai buna normalus, nesusiriebalave visai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moodring @ 2008 04 28, 21:37)
Mano saknys gana riebios, tai nuo  nuo maziau tinkamu, ypac pigesniu,  kaukiu plaukai tikrai greiciau riebaluojasi.
Ir siaip nuo kauku man riebaluojasi labiau, bet kadangi  plaukai gana ilgi ir siek tiek sviesinti - reikia drekinti, tad tiesiog  tenka susitaikyt su daznu plovimu  verysad.gif  Nors dabar  pradejau saknis (tik) plauti Klorane riebiems palukams sampunu, tai net ir perplovus kokiu drekinanciu ir po to uzdejus kaukiu/balzamu, ir antra diena palukai buna normalus, nesusiriebalave visai  smile.gif



o tai kiekviena diena tuo klorane ir plauni?smile.gif nes siaip sako, kad kasdien riebiu plauku sampunu kaip ir negalima, tiksliau nepatartina:)
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 28, 21:28)
o tai kiekviena diena tuo klorane ir plauni?smile.gif nes siaip sako, kad kasdien riebiu plauku sampunu kaip ir negalima, tiksliau nepatartina:)

Na as ir siaip stengiuosi plauti kuo ivairesniais sampunais, visad turiu kokiu 3-u rusiu ir kaitalioju. Su tuo Klorane mazdaug kas antra karta plaunant dabar pratrinu saknis, tikiuosi nesuriebinsiu dar labiau unsure.gif Nes kolkas tik teigiama rezultata nuo to gaunu.. blush2.gif
Is tikruju net nebuvau sito girdejusi kad su riebiems plaukams skirtu sampunu negalima daznai plauti unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
Ka galit rekomenduot, jei plauku galiukai sausi, o prie saknu greit susiriebaluoja? g.gif
Atsakyti
siandien isbandziu Herbal essence sampuna su ylan ylang ir dar kazkuo, tai visai neblogai, gerai kvepia, plaukai svelnus, kaip uz tokia kaina labai net neblogai
Atsakyti
QUOTE(Ziogute @ 2008 04 29, 14:00)
Ka galit rekomenduot, jei plauku galiukai sausi, o prie saknu greit susiriebaluoja? g.gif

Tai va - ir rekomenduoju saknis trinkti Klorane riebiems plaukams (su dilgelem) sampunu, o likusius plaukus drekinanciu, naudoti drekinancias kaukes ir balzamus aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 04 29, 18:58)
siandien isbandziu Herbal essence sampuna su ylan ylang ir dar kazkuo, tai visai neblogai, gerai kvepia, plaukai svelnus, kaip uz tokia kaina labai net neblogai

Kazkada, gal pries pora metu, bandziau herbal essences...Po keliu plovimu, issigandau, taip ziauriai pradejo slinkti plaukai blink.gif Kuokstais tiesiog. As nezinau, gal cia toks sutapimas, gal kokybe buvo prasta, bet as dabar net i ta puse neziuriu. Visi sampunai - tik is kirpejos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziogute @ 2008 04 29, 15:00)
Ka galit rekomenduot, jei plauku galiukai sausi, o prie saknu greit susiriebaluoja? g.gif

pas mane tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziogute @ 2008 04 29, 15:00)
Ka galit rekomenduot, jei plauku galiukai sausi, o prie saknu greit susiriebaluoja? g.gif

Pas mane tas pats...
Tai kai pradėjau naudoti kaukes tai plaukus tenka plauti daug dažniau sad.gif
Tai galvoju kad plaukus kartą į savaitę prieš plovimą įtrinsiu natūralia kauke iš medaus, brendžio, kiaušinio, aliejaus, bet tik plaukų galus, nes nuo šitos kaukės mano galai atsigavo thumbup.gif O pirktines kaukes padėsiu į šalį...
Atsakyti
QUOTE(Caylee @ 2008 04 29, 19:26)
Kazkada, gal pries pora metu, bandziau herbal essences...Po keliu plovimu, issigandau, taip ziauriai pradejo slinkti plaukai blink.gif Kuokstais tiesiog. As nezinau, gal cia toks sutapimas, gal kokybe buvo prasta, bet as dabar net i ta puse neziuriu. Visi sampunai - tik is kirpejos biggrin.gif

nu prigasdinote mane, tai dabar bijosiu smile.gif nieko, ziuresim kaip bus
Atsakyti