Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Nonka @ 2008 04 27, 22:14)
Šampūnas, balzamas ir kaukė - 154 lt  ax.gif
Čia detaliau:Joico

Papildyta:
Tai gal reiktų tada ir man išmėginti  ax.gif  O sakyk kuo jis tau patinka? Tiksliau kokie tavo plaukai ir kokio efektro tikiesi iš naudojamų priemonių?  rolleyes.gif
Papildyta:
Na kad ir šitas ..  ax.gif 
user posted image


aciu, nesu tokio bandziusi.. ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2008 04 27, 22:42)
o kaina labai gera  thumbup.gif

Na mano plaukai sviesinti sruogelem, be to yra daug naujai atauginejanciu, kurie styro, sunku juos suglotninti. Mano plaukai nera issauseje, nutriuse, tiesiog noriu drekinimo ir paklusnumo.
Tai man sis sampunas atgaivina, suminkstina plauka, jie pasidaro paklusnus, zvilga. Kiek esu meginusi pobrangiu priemoniu, tai siu efektas man labiausiai patiko  thumbup.gif  Aisku, kaip ir visi sampunai, plaukai pripranta prie jo ir jau nebe toks efektas, bet padarius pertrauka, ir vel panaudojus- efektas vel superinis  bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif
Aš tai išbandžiau šiandien mėginuką šampūno ir kondicionieriaus- tai deja, mano plaukams netiko matyt,- po plovimo sunku buvo iššukuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 04 28, 08:16)
Ačiū  4u.gif
Aš tai išbandžiau šiandien mėginuką šampūno ir kondicionieriaus- tai deja, mano plaukams netiko matyt,- po plovimo sunku buvo iššukuot  doh.gif

Bet as ne ta serija naudoju.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2008 04 28, 11:14)
Bet as ne ta serija naudoju.

Tu kaip supratau recovery naudoji, o ten berods reconstruct ax.gif
Bet matai, aš kažkaip pastebėjau, kad jeigu tinka mano plaukams kažkurio gamintojo produktai, tai daugmaž tinka visi, paskui tik reikia labiau atitaikyti seriją, o jei netinka- tai jau netinka doh.gif
Atsakyti
laukiu parvykstant MOP kasdieninio sampuno ir Paul Mitchel Super skiny sampuno - tikiuosi jie papildys geriausiu sampunu gretas bigsmile.gif
Atsakyti
Kaži, man nuo Klorane šampūno ar su kaukėm prisižaidžiau, bet labai riebaluotis plaukai pradėjo, vos ne kas antrą dieną turiu plautis galvą, kai anksčiau du kart per savaitę plaudavausi unsure.gif
Atsakyti
labuka, gal koki nebloga volume sampuna zinot? mano plaukiukai plonoki ir noreciau, kad jie butu puresni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmaM1 @ 2008 04 28, 13:07)
labuka, gal koki nebloga volume sampuna zinot? mano plaukiukai plonoki ir noreciau, kad jie butu puresni  4u.gif


man geras buvo, bet per jautri galvos oda - Tigi Thickening sampunas ir balzamas - pakleia nuo saknu tai tikrai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmaM1 @ 2008 04 28, 13:07)
labuka, gal koki nebloga volume sampuna zinot? mano plaukiukai plonoki ir noreciau, kad jie butu puresni  4u.gif


man pats geriausias buvo Careline Volume, kaina absoliuciai padori apie 34Lt. As naudojau su kondicionierium, tai labai nuosirdziai efektas pasijaute jau po menesiuko. smile.gif Labai net rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(Petit Petit @ 2008 04 28, 17:10)
man pats geriausias buvo Careline Volume, kaina absoliuciai padori apie 34Lt. As naudojau su kondicionierium, tai labai nuosirdziai efektas pasijaute jau po menesiuko. smile.gif  Labai net rekomenduoju.



vajei jau sitas sampunas tai mane tikrai sudomino, kur man jo gauti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 28, 13:04)
Kaži, man nuo Klorane šampūno ar su kaukėm prisižaidžiau, bet labai riebaluotis plaukai pradėjo, vos ne kas antrą dieną turiu plautis galvą, kai anksčiau du kart per savaitę plaudavausi  unsure.gif

kuris konkreciau Klorane sampunas? as labiau tikeciau, kad nuo kaukiu riebaluojas plaukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 28, 14:04)
Kaži, man nuo Klorane šampūno ar su kaukėm prisižaidžiau, bet labai riebaluotis plaukai pradėjo, vos ne kas antrą dieną turiu plautis galvą, kai anksčiau du kart per savaitę plaudavausi  unsure.gif

O kaip tau faina doh.gif Aš kasdien turiu plaut....
Atsakyti