Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Gustuke @ 2008 04 24, 11:50)
vakar išbandžiau tą nivea šampūną ir kondicionierių,tai plaukučiai siaubingai švelnūs wub.gif

cia gal tas naujas, kur reklamuoja - spindesio suteikiantys?
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 20, 12:04)
o koki nuadoji?smile.gif as tai eurovaistinej maciau tik nuo pleiskanu:)

Naudoju normaliems plaukams su proteinais. ax.gif O eurovaistinėj buvo nemažas pasirinkimas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2008 04 24, 13:58)
Naudoju normaliems plaukams su proteinais. ax.gif O eurovaistinėj buvo nemažas pasirinkimas. rolleyes.gif

as jau irgi papirkau siuos dalykelius, tikrai labai geri, o kaina tai sakyciau juokinga:) labai malonus galvos odai ypatingai balzamas su proteinais:)
Atsakyti
O man fruktis nepatiko, tiesa jau senai naudojau nebepamenu tiksliai ir koks buvo. Dabar Alpines nusipirkau. Subalansuotas vyrams bet tinka ir moterims blush2.gif Reikia manyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2008 04 24, 10:50)
vakar išbandžiau tą nivea šampūną ir kondicionierių,tai plaukučiai siaubingai švelnūs wub.gif
o man kaip tik atvirkščiai - nepatiko visiškai. Plaukai ne tai kad nežvilgėjo, kaip reklamoj rašo, bet apskritai priešingą efektą gavo. Jau senokai esu nusivylusi Nivea plaukų priežiūros priemonėm, tai ir šįkart nuomonės nepakeičiau.
Atsakyti
O kaip jums Green Light produkcija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 04 27, 16:43)
O kaip jums Green Light produkcija?  ax.gif


imesk nuoroda, as pavadinimu neprisimenu, man aiskiau, kai yra nuotrauka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 04 23, 23:37)
Kai išbanydist, duokit žinot  ax.gif  Nes mačiau Kristianoj jų rinkinius pardavinėja, tai pigiau gaunasi  rolleyes.gif  Galvoju ar verta pirkti  cool.gif

Koks rinkinys? Kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2008 04 20, 16:56)
Pries kelias dienas nusipirkau TIGI Bed Head Brunette Goddess Shampuna ir kondicionieriu vietoj Tpasibaigusiu Tigi Moisture maniac. Nesigailiu kol kas, o dar tas karameles kvapas... wub.gif

Man Moisture Maniac netiko.

QUOTE(Nonka @ 2008 04 22, 18:47)
Arba gal kas bandėte Joico K-PAk?  ax.gif

naudoju. sampuna ir balzama moisture recovery thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 04 27, 21:12)
Koks rinkinys? Kokia kaina?  ax.gif


Šampūnas, balzamas ir kaukė - 154 lt ax.gif
Čia detaliau:Joico

Papildyta:
QUOTE(*Citra* @ 2008 04 27, 21:20)
Man Moisture Maniac netiko.
naudoju. sampuna ir balzama moisture recovery  thumbup.gif


Tai gal reiktų tada ir man išmėginti ax.gif O sakyk kuo jis tau patinka? Tiksliau kokie tavo plaukai ir kokio efektro tikiesi iš naudojamų priemonių? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 27, 19:56)
imesk nuoroda, as pavadinimu neprisimenu, man aiskiau, kai yra nuotrauka  blush2.gif


Na kad ir šitas .. ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 04 27, 21:14)
Šampūnas, balzamas ir kaukė - 154 lt  ax.gif
Čia detaliau:Joico

Tai gal reiktų tada ir man išmėginti  ax.gif  O sakyk kuo jis tau patinka? Tiksliau kokie tavo plaukai ir kokio efektro tikiesi iš naudojamų priemonių?  rolleyes.gif

o kaina labai gera thumbup.gif

Na mano plaukai sviesinti sruogelem, be to yra daug naujai atauginejanciu, kurie styro, sunku juos suglotninti. Mano plaukai nera issauseje, nutriuse, tiesiog noriu drekinimo ir paklusnumo.
Tai man sis sampunas atgaivina, suminkstina plauka, jie pasidaro paklusnus, zvilga. Kiek esu meginusi pobrangiu priemoniu, tai siu efektas man labiausiai patiko thumbup.gif Aisku, kaip ir visi sampunai, plaukai pripranta prie jo ir jau nebe toks efektas, bet padarius pertrauka, ir vel panaudojus- efektas vel superinis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2008 04 27, 21:20)
Man Moisture Maniac netiko.
naudoju. sampuna ir balzama moisture recovery  thumbup.gif

O kuo netiko maniacas? unsure.gif Man tai labai neblogai, tik tiek, kad as naudojau 750ml , tai atsibodo, bet stengiausi mainyti su kitu sampnu, kad labai plaukas nepriprastu per ilga naudojimo laiko.
Atsakyti