Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

o man pats pats geriausias tai Garnier Fructis smile.gif super plaukus atsigaivinau! o buvo tokie silpnuciai cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitulis @ 2008 04 22, 22:30)
o man pats pats geriausias tai Garnier Fructis smile.gif super plaukus atsigaivinau! o buvo tokie  silpnuciai cry.gif


Garnier Fructis- liuks, jeigu pirktas ne Lietuvoje.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 04 22, 22:53)
Garnier Fructis- liuks, jeigu pirktas ne Lietuvoje..  ax.gif


kaip ir head@shoulders - buvau isigijus Anglijoj - thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 04 22, 22:53)
Garnier Fructis- liuks, jeigu pirktas ne Lietuvoje..  ax.gif



QUOTE(Tiffany @ 2008 04 23, 08:39)
kaip ir head@shoulders - buvau isigijus Anglijoj -  thumbup.gif


nu jau kas teisybe, tas ne melas rolleyes.gif turejau gliss kur is uzsienio ir vo5 tai tokie fainuciai buvo, kol nenusipirkau LT doh.gif na bet ka noret, kai garaziukuose pilsto arba is lenku veza bigsmile.gif
Atsakyti
Prieš savaitę įsigijau Cutrin firmos šampūną (rašo, kad tinka šviesintiems arba garbanuotiems plaukams) nu tikrai neblogas, plaukučiai minkšti, paklusnūs. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 04 23, 08:12)
nu jau kas teisybe, tas ne melas rolleyes.gif  turejau gliss kur is uzsienio ir vo5 tai tokie fainuciai buvo, kol nenusipirkau LT doh.gif  na bet ka noret, kai garaziukuose pilsto arba is lenku veza bigsmile.gif

nu jau tik nereikia 4u.gif idomu kodel man niekad tokiu stebuklu su uzsienyje pirkta kosmetika nepasitaiko ?? g.gif Ir kas ka garaziukuose pilsto?? bigsmile.gif kur, kokiuose garaziukuose, nugi placiau prasom ? bigsmile.gif
... pabumbekim kaip viskas blogai "ant lietuvos"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moodring: 23 balandžio 2008 - 08:50
QUOTE(moodring @ 2008 04 23, 09:47)
nu jau tik nereikia  4u.gif idomu kodel man niekad tokiu stebuklu su uzsienyje pirkta kosmetika nepasitaiko ?? g.gif Ir kas ka garaziukuose pilsto??   bigsmile.gif  kur, kokiuose garaziukuose, nugi placiau prasom ?  bigsmile.gif
... pabumbekim kaip viskas blogai "ant lietuvos"...


Matau kažko nesupratote, niekas čia nei bumba nei ką - tiesiog pateikiam akivaizdžius faktus, kas tos pačios rūšies šampūno, priklausomai nuo to, kur jis pirktas, kokybė ir poveikis skiriasi. Garažiukai ne garažiukai, bet produktai gaminami tam tikroms rinkoms.
Dėl kosmetikos- kokybė irgi skirsis tos kosmetikos, kur iš karto ant pačio produkto bus užrašyta sudėtis ir pan. lietuviškai, arba tam tikrai šalių grupei (pvz. Lietuva, Latvija, Estija).
Matau apskritai kažkaip piktai nusiteikusi esate - ne viskas blogai Lietuvoje, kodėl tuomet kai kuriuos būtent Lietuvoje gaminamus produktus giriame? ax.gif Atsipūskite, lauke šviečia saulė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonka: 23 balandžio 2008 - 09:04
QUOTE(moodring @ 2008 04 23, 09:47)
nu jau tik nereikia  4u.gif idomu kodel man niekad tokiu stebuklu su uzsienyje pirkta kosmetika nepasitaiko ?? g.gif Ir kas ka garaziukuose pilsto??  bigsmile.gif  kur, kokiuose garaziukuose, nugi placiau prasom ?  bigsmile.gif
... pabumbekim kaip viskas blogai "ant lietuvos"...


niu galiu palyginti UK pirkta head&shoulders sampunus ir tokius pirktus cia - skirtumas akivaizdus, su UK jokiu pleiskanu, sampunas palieka plaukus minkstus, svelnius, o va pirktas LT - atsirado gausybe pleiskanu, tai kazi kame cia reikalas g.gif zinoma, kokybej...o tada jau susimastom kazi ka mums atveza is EU...
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 04 23, 09:02)
Matau kažko nesupratote, niekas čia nei bumba nei ką - tiesiog pateikiam akivaizdžius faktus, kas tos pačios rūšies šampūno, priklausomai nuo to, kur jis pirktas, kokybė ir poveikis skiriasi. Garažiukai ne garažiukai, bet produktai gaminami tam tikroms rinkoms.
Dėl kosmetikos- kokybė irgi skirsis tos kosmetikos, kur iš karto ant pačio produkto bus užrašyta sudėtis ir pan. lietuviškai, arba tam tikrai šalių grupei (pvz. Lietuva, Latvija, Estija).
Matau apskritai kažkaip piktai nusiteikusi esate - ne viskas blogai Lietuvoje, kodėl tuomet kai kuriuos būtent Lietuvoje gaminamus produktus giriame?  ax.gif  Atsipūskite, lauke šviečia saulė  4u.gif

atsiprasau, bet juokingai skamba, "Garnier Fructis- liuks, jeigu pirktas ne Lietuvoje.."- tikrai visose pasaulio regionuose pirkto sampuno neisbandet, tad tas toks lietuvos isskyrimas, nesakykit, bet is jusu puses pateikiamas su pasaipa blush2.gif
Ir tarp garaziuku ir produktu segmentavimo rinkoms yra didziuuulis skirtumas, velgi nereikai taip hiperbolizuoti ir visiskai klaidingai sulygitni tokiu dalyku:4u:

Taip, produktai siek tiek buna skiriasi, bet kazkokiu skirtumu "stebulu" sorry tikrai nera 4u.gif Pati naudoju itin daug ne lietuvoje pirktos kosmetikos del kainu ir kaikada pasirinkimo skritumo, bet tai yra vieninteliai pastebeti tikrai rimti skirtumai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moodring: 23 balandžio 2008 - 09:32
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 23, 10:14)
niu galiu palyginti UK pirkta head&shoulders sampunus ir tokius pirktus cia - skirtumas akivaizdus, su UK jokiu pleiskanu, sampunas palieka plaukus minkstus, svelnius, o va pirktas LT - atsirado gausybe pleiskanu, tai kazi kame cia reikalas  g.gif zinoma, kokybej...o tada jau susimastom kazi ka mums atveza is EU...


Pritariu drinks_cheers.gif As JAV ir Pantene plaunu galva (ko LT negaliu daryt, nes pleiskanu kruva atsiranda), tik manau daug sudaro vandens kietumas/minkstumas. Be abejo ir kokybe tam tikrai rinkai.
Atsakyti
QUOTE(moodring @ 2008 04 23, 10:27)
atsiprasau, bet juokingai skamba, "Garnier Fructis- liuks, jeigu pirktas ne Lietuvoje.."-  tikrai visose pasaulio regionuose pirkto sampuno neisbandet, tad tas toks lietuvos isskyrimas, nesakykit, bet is jusu puses pateikiamas su pasaipa  blush2.gif
Ir tarp  garaziuku ir produktu segmentavimo rinkoms yra didziuuulis skirtumas, velgi nereikai taip hiperbolizuoti  ir visiskai klaidingai sulygitni tokiu dalyku:4u:

Taip, produktai siek tiek buna skiriasi, bet  kazkokiu skirtumu "stebulu" sorry tikrai nera  4u.gif  Pati naudoju itin daug ne lietuvoje pirktos kosmetikos del kainu ir kaikada pasirinkimo  skritumo, bet tai yra vieninteliai pastebeti tikrai rimti skirtumai.


Pašaipos mano pasisakyme visiškai jokios nebuvo, gal per daug jau jautriai žiūrite į pasisakymus, kur minima' Lietuva'? g.gif Taip, tikrai nebandžiau visuose pasaulio kampeliuose to Fructis šampūno, taigi ši pastaba tinkama, patikslinsiu- Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, pirktas Garnier fructis tikrai skiriasi nuo Lietuvoje pirkto. Tačiau kadangi ir Jūs nebandėte visuose pasaulio kampeliuose pirkto Garnier fructis, negalite taip jau griežtai prieštarauti mano pasisakymui cool.gif

Matau vėl neatidžiai skaitote- aš būtent ir kalbėjau ne apie garažiukus, o apie tikslines rinkas ax.gif

O stebuklų nieks ir nesitiki. Tačiau jeigu man Garnier Fructis šampūnas pirktas Vokietijoje ar UK puikiai tinka, tai aš ir teigiu, kad jisai - liuks. Ar Jums liuks tolygu stebuklui? rolleyes.gif

Bet kokiu atveju, čia juk draugiškas forumas, todėl nesuprantu Jūsų pikto požiūrio- juk galėjote tiesiog pasakyti, kad Jūs pati didelio skirtumo nematote tarp skirtingose šalyse pirktų produktų, o ne iš karto pašaipiai komentuoti kitų pasisakymus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonka: 23 balandžio 2008 - 10:01
QUOTE(Nonka @ 2008 04 23, 09:49)
Bet kokiu atveju, čia juk forumas, todėl nesuprantu Jūsų pikto požiūrio- juk galėjote tiesiog pasakyti, kad Jūs pati didelio skirtumo nematote tarp skirtingose šalyse pirktų produktų, o ne iš karto pašaipiai komentuoti kitų pasisakymus  cool.gif

Tiesiog viena yra isreiksti nuomone, bet kita yra daryti rimtas isvadas be argumentu ar argumentuojant isgalvotais dalykais.
Lietuva praktiskai visose rinkose nesam atskiras segmentas, tik dalis vieno didesnio segmento, tad taip, isskirti mus kaip kazkoki unikuma yra klaidinga. Bet gal tikrai ne taip supratau jusu komentara
Tikrai atsiprasau jei, kaip matau, ir jus neteisingai supratot maniski koentara, nes pasaipa skirta visai ne jums ar ne tiems, kas mato skritumus - o komentarui apie garaziukus, nes tai tikrai yra absurdiska 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moodring: 23 balandžio 2008 - 10:18